1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: FM 14 - Gerçekçi Çim Yaması v1.0

Arrow FM 14 - Gerçekçi Çim Yaması v1.0

OYUN İÇİNDEN GÖRÜNTÜLER :

YAMA HAKKINDA BİLGİ :
    -Yamada bulunan iklim ve saha koşullarına göre çim tipleri :
    -Toprak,Nemli,Kuru,Soğuk,Çakıl,Sert,Çamurlu,Kumluk, Mükemmel,Su Dolu,Sentetik.
    -Toplam 11 tane yeni çim tipi vardır.Oyun içinden görüntüler klasöründe bunlardan bazılarının görüntüsü bulunmaktadır.
    Diğerlerini ve daha fazlasını kariyerinizde yapacağınız maçlarda görmeniz mümkündür.

KURULUM :
    -Önemli Not : Kurulumu yapmadan önce ''C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Football Manager 2014\data\sigfx'' bu dizindeki
    ''pitches'' klasörünü yedeklemeyi unutmayın.Yamadan memnun kalmazsanız bu yedek sayesinde eski çimlere geri dönüş yapabilirsiniz.
    -Yamanın kurulumu setup programı üzerinden olmaktadır.Yapmanız gereken şey setup programındaki ''hedef klasör'' yazan bölümde
    gözat diyerek o kısmı bilgisayarınızda oyunun kurulu olduğu yere göre yeniden ayarlamak.
    -Örnek Kurulum Dizini : ''C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Football Manager 2014\data''
    -Sonraysa cache dosyalarını silip oyuna girebilirsiniz.Kurulum tamamlanmıştır.
    -Kurulumu doğru şekilde yaptıysanız kurulumdan sonra yapacağınız ilk maçta gerçekci çimler aktif olacaktır.
    -İyi oyunlar

1. CACHE SİLME YÖNTEMİ :
    *Windows XP kullananlar için C:\Documents and Settings\Kullanıcıadı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2014
    *Windows 7 ve Vista kullananlar için C:\Users\Kullanıcıadı\App Data\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2014
    -Bu adreslerde bulunan ''cache'' adlı klasörleri silmeniz yeterli olacaktır.

2. CACHE SİLME YÖNTEMİ :
    -Oyuna girin ana menünün en altında ki menüden tercihlere girin.
    -Tercihlere girince üst menüde bulunan arayüz bölümüne geçin.
    -Arayüz bölümünde sol alt tarafta bulunan ''Geçici Dosyaları Temizle'' butonuna tıklayın.
    -Daha sonra ise sağ tarafta onayla butonuna tıklayın.Cache dosyaları silinmiştir.

İNDİRME LİNKLERİ :

----------------------------------------------------------------------------------------
    YAMA YAPIMCISI & DÜZENLEME : CORDOBES
    YAMA PROGRAMLAMA & ENTEGRE : BURAK SALVATION
    İLETİŞİM : https://twitter.com/Salvation1907 --- EMEĞE SAYGI ---
    ----------------------------------------------------------------------------------------

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Paylaşım için teşekkürler.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Geçen yıl ki yama mı yoksa 14'e güncellenmiş hali mi? 2013'te yapılan ve FM'nin diğer serilerinde de kullanılabilen çim yamasını paylaşmıştım çünkü.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Geçen yıl ki yama mı yoksa 14'e güncellenmiş hali mi? 2013'te yapılan ve FM'nin diğer serilerinde de kullanılabilen çim yamasını paylaşmıştım çünkü.
    Güncellenmiş hali hocam.

Güzel olmuş. Paylaşım için teşekkürler.

Kullandığın skorbordu nasıl temin edebilirim?

Quote Originally Posted by serkankeyvan View Post
    Güzel olmuş. Paylaşım için teşekkürler.

Kullandığın skorbordu nasıl temin edebilirim?
    Kendim yaptım.Trtspor,lig tv,star,ntv falanda var.Fakat daha düzenleyip bir yama paketi haline getirmediğim için paylaşmadım.

Quote Originally Posted by Salvation1907 View Post
    Kendim yaptım.Trtspor,lig tv,star,ntv falanda var.Fakat daha düzenleyip bir yama paketi haline getirmediğim için paylaşmadım.
    Kardeş skorbordları da düzenleyip paylaşa bilirmisin. Çok güzel olmuş.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Denemek için indirdim de, rardan çıkarırken sadece setup dosyasını işaretledim, şifre içeren belge silindi. Setup dosyasının şifresi nedir?
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Quote Originally Posted by reisbulut View Post
    Kardeş skorbordları da düzenleyip paylaşa bilirmisin. Çok güzel olmuş.
    Teşekkürler müsait olduğum bir zaman yapıp paylaşabilirim belki.Belirli bir tarih veremem.

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Denemek için indirdim de, rardan çıkarırken sadece setup dosyasını işaretledim, şifre içeren belge silindi. Setup dosyasının şifresi nedir?
    P.m üzerinden gönderdim hocam.

Teşekkürler. Umarım çalışır

Mesaj Yetkileri