Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678
211 ile 233 arası toplam 233 sonuç

Konu: FM 2015'ten Beklentileriniz

allah peygamber aşkına etkileşim detaylandırılsın. kaç senee oldu 2008 de neyse hala o. makyajlıyosunuz falan amaa halaa karşında insan varmış havasını zerre kadar vermiyor.

basın toplantıları çok sıkıcıı

arada karşımıza ilginç şeyler çıkmalı. 2-3 sezondan sonra oyun tekdüzeleşiyor. eskiden oyuncu gider kafa falan atıp kırmızı kart görürdü artık onlar da yok.

2009dan beri her sene maç motoruna eleştiriler oluyor. ben sadece 14 te bariz sıkıntılı olduğunu hissettim. düzeltilmeli kesinlikle. hatta 3d yi kaldırıp eski serilerdeki gibi kusursuz bi 2d gelebilir

dediğimm gibi en önemli sorun oyunun tekdüzeleşmesi. 30 senelik kariyerlerimde kendi çeşitli aksiyonlara girerek oyunu renklendirmeye çalışmıştım ama bi yere kadar. o çeşitliliği oyun bize sunmalı. beşiktaşla uefayı kazanıyorsunuz 2-3 tebrik mesajı sadece. o ambiyansı hissetmeliyiz.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Oyunda hâlâ duvar pası yok. Çok şey sayıyoruz ama en çok göze çarpanlardan biri.

Çıkış tarihi belli bile olmayan oyundan ne beklenir ki ? Bu bile hazır olmadıklarının en büyük göstergesi. Benim hiçbir beklentim yok şuanda.

AMC için forward destroyer rolü.

yani fiziken yardır yardır tarzda bir amc oyuncusu. perrotta, park ji sung, enzo perez vs. gibi.
    box to box'un amc'si de diyebilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Park tarzı kaç tane oyuncu var ki dünyada? Tamamen "işte bakın yeni bir şeyler ekledik" diyebilmek için bunlar.

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Park tarzı kaç tane oyuncu var ki dünyada? Tamamen "işte bakın yeni bir şeyler ekledik" diyebilmek için bunlar.
    Yapmamislar zaten oyle bir sey, o benim beklenti

bu arada entry çok hoşuma gitti ;

https://eksisozluk.com/entry/46201053

Demoyu görmek gerek.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

FM 2014'ten daha kötü olmasın . Bu bile bana kafi
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by davidvilla View Post

Dinamik rep. konusunda çok haklı.. Futbol dünyası daha günlük olaylar üzerine dönüyor.
    Bilmiyorum her sene büyük beklentilerim oluyor ama bi arpa boyu ilerlemiyor oyun.. Ufak tefek makyajlamakar dışında tabi..

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

görsellik oyunun zevkini kaçırır sonra fifa menajer gibi düşüşe geçer. oyunun hataları az olsun yeter.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir caps vardı o aklıma geldi. Sevgilinizden beklentiniz nedir? Cevap: olması. :-D

Çok uzun zaman sonra buraya yazıyorum Askerlik vs derken birde xbox alınca fm den uzak kaldım ancak tabiki kopamıyorum arkadaş ! bu yıl oyunla ilgili 1 gr heyecan yok içimde açıkçası. Ancak ilk sayfalardaki bi arkadaşın 10 yıl geriye götürsün oyunu demesi çok hoşuma gitti. Oyun içindeki detaylar arttıkça nedense oyun çok sıkıcı hale geldi. Yani nasıl anlatsam eskiden bi taktik yapardık yollardık takımı yıllarca o taktikle ilgili oyuncular alır geliştirirdik takımı. Ya arkadaş son oyunda özellikle yok olmuyo. Adam akıllı bir sistem oturmuyo. Çok sinir bozucu bir durum. Şunu hala anlamadılar. İnsanlar bu oyunu 2D olarak sevdi. İsterse Fifa grafiklerinde mac motoru yapsınlar. Genel olarak oyuncular 2D oynamaya devam eder BENCE. Oyun geliştikçe , rakipsiz kaldıkça saçmalamaya devam ediyor. Ben 2014de adam akıllı kariyer bile yapmadım. Ya arkadaş hiç bir oyuncu uzaktan gol atamazmı ya ? Hangi seri oldugunu hatırlamıyorum ama bir seride çok net hatırlıyorum oturup ceza sahası dışından attığım golleri hesaplamıştım Bu oyunda SIFIR. Forvetler karşı karşıya gol atamıyor. Abuk subuk yerlere vuruyorlar topu. Uzun lafın kısası 2005ten beri ilk defa bir FM oyununu beklemiyorum çıkmasını. Açıkçası oyundan beklentimde yok. Yine kötü bir oyun olucak. Saçmalıkla silsilesi devam edicek. Burdaki yorumlara göre gider oyunumu alırım beğenilirse. Sİ Games sağolsun böyle efsane bir oyundan soğuttular bizi

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by gfblugano35 View Post
    Çok uzun zaman sonra buraya yazıyorum Askerlik vs derken birde xbox alınca fm den uzak kaldım ancak tabiki kopamıyorum arkadaş ! bu yıl oyunla ilgili 1 gr heyecan yok içimde açıkçası. Ancak ilk sayfalardaki bi arkadaşın 10 yıl geriye götürsün oyunu demesi çok hoşuma gitti. Oyun içindeki detaylar arttıkça nedense oyun çok sıkıcı hale geldi. Yani nasıl anlatsam eskiden bi taktik yapardık yollardık takımı yıllarca o taktikle ilgili oyuncular alır geliştirirdik takımı. Ya arkadaş son oyunda özellikle yok olmuyo. Adam akıllı bir sistem oturmuyo. Çok sinir bozucu bir durum. Şunu hala anlamadılar. İnsanlar bu oyunu 2D olarak sevdi. İsterse Fifa grafiklerinde mac motoru yapsınlar. Genel olarak oyuncular 2D oynamaya devam eder BENCE. Oyun geliştikçe , rakipsiz kaldıkça saçmalamaya devam ediyor. Ben 2014de adam akıllı kariyer bile yapmadım. Ya arkadaş hiç bir oyuncu uzaktan gol atamazmı ya ? Hangi seri oldugunu hatırlamıyorum ama bir seride çok net hatırlıyorum oturup ceza sahası dışından attığım golleri hesaplamıştım Bu oyunda SIFIR. Forvetler karşı karşıya gol atamıyor. Abuk subuk yerlere vuruyorlar topu. Uzun lafın kısası 2005ten beri ilk defa bir FM oyununu beklemiyorum çıkmasını. Açıkçası oyundan beklentimde yok. Yine kötü bir oyun olucak. Saçmalıkla silsilesi devam edicek. Burdaki yorumlara göre gider oyunumu alırım beğenilirse. Sİ Games sağolsun böyle efsane bir oyundan soğuttular bizi
    O seri 2005 olabilir. O seride bende Serkan Gedik'le coşuyodum çok güzel vuruyordu ceza sahası dışından.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by davidvilla View Post

mükemmel yazmış arkadaş.

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Tek beklentim arayüzün değişmesiydi, değişmiş 13 ve 14'ten daha iyi olmuş.

Keşke 2010'un arayüzüne dönülse. ^_^
    <')))))>-<

Nesil
    2006
    Yer
    06

Entryde Almeida hakkında söylenen çok doğru. Yani olabiliyormuş demekki 1.5 milyonu beğenmeyip 400 bine imza atmak

Galatasaray ve Fenerbahçenin yıllar geçtikçe alınması kolaylaşan yıldız isimleri transfer etmesi daha gerçekçi olur.... fm 14 te 2019 2020 yıllarında falcao, greizmann, nasri, arda turan gibi isimler transfer edilebilir durumda oluyor

Turkiye Liginde takimlar (ozellikle buyukler) artik sacma transfer yapmasalar keske.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by serwan View Post
    Dinamik rep. konusunda çok haklı.. Futbol dünyası daha günlük olaylar üzerine dönüyor.
    Bilmiyorum her sene büyük beklentilerim oluyor ama bi arpa boyu ilerlemiyor oyun.. Ufak tefek makyajlamakar dışında tabi..
    arkadaşın yazdıkları beni çok etkiledi. Gerçekten hoşuma gitti.

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    görsellik oyunun zevkini kaçırır sonra fifa menajer gibi düşüşe geçer. oyunun hataları az olsun yeter.
    Fifa manager hiçbir zaman yükselişe geçmemişti ki düşüşe geçsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Eski antrenman sisteminde oyunculari tek tek farkli antrenman programlarina yerlestirmek zordu, onu kolaylastirsalar yeterdi aslinda.

bir de soyle bir sey eklense iyi olur: bende menajer olarak baslarken mourinho ya da fatih terim olarak baslamak istiyorum. o ozelliklerle ve o tecrubeyle. dileyen kendi adiyla dileyen de gercekci menajer isimleriyle oyuna baslayabilir.

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678

Mesaj Yetkileri