1 ile 30 arası toplam 30 sonuç

Konu: Medievil test etti onayladı. En iyisi!

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Default Medievil test etti onayladı. En iyisi!

Mükemmel bir taktik. Tatava yapmaya gerek yok deneyin geçin.

Linkler:

AMR versiyon: http://www.mediafire.com/download/wv...nsanity_V3.tac

Aml versiyon: http://www.mediafire.com/download/5f...Mirror)_V3.tac

Taktiği geliştiren arkadaş 70den sonra kanatları değiştirin falan demiş ancak gerek yok beyler direk ayar falan bile yapmaya gerek kalmadan çok iyi sonuçlar veren bir taktik. Son yamaya uygundur.

Bu görüntüde benim kariyerimden:

AMR yada AML çok iyi olmalı beyler. Birde ofansif bekiniz çok sağlam olsun gerisini taktik halleder.

DETAYLI AÇIKLAMALAR:

-Taktik manuel markaj içermektedir.

- Taktikte Opposition Instructions mevcuttur asistan menejerin Opposition Instructions vermediğine emin olun

-Özellikle 65-70 den sonra Full Backler çok yorulacaktır. Değiştirilmesi tavsiye edilir.

-Antremanlarda gerekli ayarları yaparak takımın taktiğe daha hızlı adapte olması sağlanabilir.

- DL nin sol ayak olması DR nin sağ ayak olması ölümcül öneme sahiptir.

Geliştirici ve daha fazla bilgi için: http://www.fm-base.co.uk/forum/share...-insanity.html

Taktiğin ismi: PURE INSANITY
    Last edited by medievil : 30.Nisan.2014 at 15:57

Biraz Daha Detaylı Açıklamalar Olursa Daha İyi Olur. Birde Geliştiren Kim Yapanın da İsmi Belirtilirse İyi Olur Hak Geçmesin.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Biraz Daha Detaylı Açıklamalar Olursa Daha İyi Olur. Birde Geliştiren Kim Yapanın da İsmi Belirtilirse İyi Olur Hak Geçmesin.
    Gerekli düzenlemeleri yaptım

Merhaba.Valencia için AMR mi AML 'mi önerirsin bir de başarılı olabilirmiyim Valencia'yla.

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Merhaba.Valencia için AMR mi AML 'mi önerirsin bir de başarılı olabilirmiyim Valencia'yla.
    İki şekildede başarılı olabileceğini düşünüyorum ancak j. pereira amr taktiğinde çok etkili olacaktır. Bu yüzden şahsi fikrim AMR ile oynaman. GF pozisyonunda piatti çok iyi işler çıkartabilir.

Quote Originally Posted by medievil View Post
    İki şekildede başarılı olabileceğini düşünüyorum ancak j. pereira amr taktiğinde çok etkili olacaktır. Bu yüzden şahsi fikrim AMR ile oynaman. GF pozisyonunda piatti çok iyi işler çıkartabilir.
    14.1.3'te taktikle başarılı olabilirmiyim peki?

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Evet 14.1.3 için yapılmış bir taktik. Sürekli güncellenen bir taktik. V3 daha yeni çıktı örneğin.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Bu seneki taktikler pek tutmadı ama bu senenin en iyisi bu taktik sanırım bende denedim ama yinede kendi taktiginizi yapmak en iyisi yapamıyorsanız bunu kullanın
    malatyAdana!

Peki lige göre iyi kadrosu olan takımlarda işe yarar mı? (Alt lig takımlarından bahsediyorum) Leibzig'le oynuyorum mesela Almanya 3. liginde,kadrosu iyi gibi.

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Quote Originally Posted by VatKenAyDu View Post
    Peki lige göre iyi kadrosu olan takımlarda işe yarar mı? (Alt lig takımlarından bahsediyorum) Leibzig'le oynuyorum mesela Almanya 3. liginde,kadrosu iyi gibi.
    Fenerbahçe ve karşıyakada işe yaradı. Denemek gerekir bence.

11. Default

Arkadaşlar 14.3.1'de deneyen var mı ? Ona göre inceleyeceğim .

12. Default

Taktikte Manchester City ile 14.3.1 versiyonunda 1 maç yaptım . Taktik'de başarıla pasların tamamı rakip yarı sahada oldugunu gözlemledim . Gollerde altıpas alanından atıldı . Taktik bence topa sahip olup uygun pozisyonlarda rahat gol atmak için ideal . Kaleye 20 şut cekildi . 10 sut isabetli olmuş . Mutlak gol sansı ise 4 oldu . Bunların 3 pozisyonu gol ile sonuclandı . İstatistik acısından serinin en başarılı taktiği diyebilirim .

Denedim.Ankaragücü ile Süper Lig'e çıkmıştım,kadrom PTT 1.lig seviyesinde idi,mali durumdan dolayı transfer yapamadım.O kötü kadro ile bile gayet iyi oynuyor takım.Gençlerbirliği kariyerimde de 3 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik alırken,11 gol atıp 2 gol yedim.Leibzig'le de 2 maç yaptım,ilk maçta kadro alışık olmadığından 4-3 yenildim,2. maçta 3-1 kazandım.Başarılı gerçekten.

Ben verim alamadım.

15. Default

Ben verim alamadım.
    Hangi sürümde veri alamadın ?

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Bende denedim,topa sahip olmada çok iyi ancak gol yollarında baya sıkıntısı var gibi geldi bana

17. Default

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Bende denedim,topa sahip olmada çok iyi ancak gol yollarında baya sıkıntısı var gibi geldi bana
    Aynen öyle ama ileri uçdaki oyuncular yeterince iyi olması lazım cunku biraz riskli komutlar verilmis .

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Defansta çok iyi olmasının yanı sıra sağlam forvet hattın varsa çok başarılı olan bir taktik. Örneğin benim forvet hattım 4 oyuncu 60+ gol attı. Maç başı gol ortalamam 2.8

Arsenal'la oynuyorum - 14.1.3 Wallcott-Podolski-Giroud-Özil gibi oyuncular var.Defansa Coentrao Papadopoulos transferlerini yaptım.Ama verim 0.

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Arsenal'la oynuyorum - 14.1.3 Wallcott-Podolski-Giroud-Özil gibi oyuncular var.Defansa Coentrao Papadopoulos transferlerini yaptım.Ama verim 0.
    GF ve AMC de oynayan oyuncuları değiştirebilirsin. Örneğin bende vietto gf correa amc oynadığında takım zorlanıyor ancak tam tersi olduğunda takım çoğuyor. Özellikle amc pozisyonundaki oyun kurucu çok önemli burda. Faklı adamları denemenizi tavsiye ederim.

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

https://portal.superdepo.net/Shares/...b-c3ddd4e70dfa

yukarıdaki taktikten daha iyisi beyler isteyen indirebilir.

7 sezonda toplam 30 kupa kaldırdım bu taktikle.

22. Default

Medievil hocam; taktik gayet başarılı uzun süredir denemediğim taktik kalmamıştı. Sayende çare bulduk.

Fakat bazı sorularım olacak;
    - İlk golü yediğinde çevirmek gerçekten zor bu taktikle ve sanki oyuncular taktiğe maç içerisinde alışıyorlar gibi geliyor. Örneğin ilk 15 - 20 dakika rakip kim olursa olsun maç benim kalemde geçiyor, ilk yarı bitene kadar dengeleniyor. İkinci yarıda tek kale oynayan ben oluyorum ama ilk 15-20 dakikada 2-0 olunca çeviremiyor hatta kontralarla 3 ve 4. golleri de kalende görebiliyorsun. Bu duruma nasıl alternetifler üretilebilir?
    - Duran top savunmalarında herhangi bir değişiklik yapmadım fakat diğer taktiklere göre ufak bir oranla daha fazla gol görüyorum kalemde, savunma duran top antrenmanı dışında neler yapılabilir?
    - Maç esnasında antrenör önerilerini aşırı şekilde kaale almalımıyız? Çünkü bu taktike geçişimden beri aynı şeyleri söylüyor. Özellikle gizli forvetin yaptığı adam adama markaj ile alakalı.
    - Son olarak ön libero ve defansif oyuncu kuruculardan istatistiksel anlamda verim almanın yolu varmı?

Şimdiden Teşekkürler.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Quote Originally Posted by medievil View Post
    https://portal.superdepo.net/Shares/...b-c3ddd4e70dfa

yukarıdaki taktikten daha iyisi beyler isteyen indirebilir.

7 sezonda toplam 30 kupa kaldırdım bu taktikle.
    Danilo taktiği bence oyunda şuana kadar yapılmış en iyi taktik. Kimz etkisi yarattı bende

4 sezondur Kmaraş belediye ile bu taktiği kullanıyorum.
    3. ligden aldığım K.Maraş belediye spor şuan süper ligde.
    Taktik inanılmaz, en güçlü takımlara karşı bile en az %60 topla oynama yüzdesi ile oynuyorsunuz.
    Özellikle AMR mevkisinde oynayan oyuncunuzun bitiriciliği yüksek ise gol kralı olabilecek pozisyonlara giriyor.
    Her maç en az 3 mutlak gol fırsatı yakalayacağınız ve çok az pozisyon vereceğiniz bir taktik.
    sezon öncesinde antremanları taktik ağırlıklı yaptırın(En az 2 hafta).
    Maçlardan önce rakip talimatlarında CTRL+A ile bütün rakip oyuncularını seçtikten sonra bütün talimatları Her zaman, Sert ve Zayıf Ayağı zorla olarak seçerseniz takımınız inanılmaz bir pres uyguluyor.Sabrederseniz başarı kendiliğinden gelecektir.

1 kırmızıda dizilişi nasıl yapmamız gerek?

Quote Originally Posted by dogus4621 View Post
    4 sezondur Kmaraş belediye ile bu taktiği kullanıyorum.
    3. ligden aldığım K.Maraş belediye spor şuan süper ligde.
    Taktik inanılmaz, en güçlü takımlara karşı bile en az %60 topla oynama yüzdesi ile oynuyorsunuz.
    Özellikle AMR mevkisinde oynayan oyuncunuzun bitiriciliği yüksek ise gol kralı olabilecek pozisyonlara giriyor.
    Her maç en az 3 mutlak gol fırsatı yakalayacağınız ve çok az pozisyon vereceğiniz bir taktik.
    sezon öncesinde antremanları taktik ağırlıklı yaptırın(En az 2 hafta).
    Maçlardan önce rakip talimatlarında CTRL+A ile bütün rakip oyuncularını seçtikten sonra bütün talimatları Her zaman, Sert ve Zayıf Ayağı zorla olarak seçerseniz takımınız inanılmaz bir pres uyguluyor.Sabrederseniz başarı kendiliğinden gelecektir.
    Memleketimin 2. takımının böyle başarılı olmasına sevindim. Bir ara Kahramanmaraşsporda bunu deneyim bakalım.

Quote Originally Posted by bhll View Post
    1 kırmızıda dizilişi nasıl yapmamız gerek?
    Eğer rakip zayıf ise "AMC" Mevkisinde oynayan oyuncuyu çıkarıp, "AMLC" mevkisinde oynayan gizli forvet rolünde ki oyuncuyu "oyun kurucu" yapıyorum..

Eğer maç ortada ise Santraforu çıkarıyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Kesinlikle en büyük verimi aldığım taktik

http://prntscr.com/3tso0q

Ajax ile 2. sezonumda böyle sonuçlar aldım daha ligin ortasındayım.Sezon başında kondisyon sıkıntısıyla kötü sonuçlar alsanızda asla vazgeçmeyin.

Fm 2014 de kullandığım taktikler arasında en başarılı taktiklerden birisi diğer taktik ise danilo tartışmasız fm 2014 serisinin en başarılı taktiği...

Nesil
    2005
    Yer
    Rio De Janerio

Quote Originally Posted by dogus4621 View Post
    Fm 2014 de kullandığım taktikler arasında en başarılı taktiklerden birisi diğer taktik ise danilo tartışmasız fm 2014 serisinin en başarılı taktiği...
    Arkadaşlar Merhaba Danilo taktiğinizi başarılı oldugunuz burada paylaşır mısınız yukarıda var fakat elinizde olan varsa daha makbule geçer yada bende mi bir sıkıntı var istediği skorları alalmniyorum tigt denedim birde sadece danilo var onu m denemeliyim .
    tşkler

Mesaj Yetkileri