Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011
301 ile 307 arası toplam 307 sonuç

Konu: Soma'da Maden Kazası

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    bu fotoğrafı ciddi ciddi koymadın değil mi?
    (adamın akpli olduğunu göz önüne alırsak) sen de bu soruyu ciddi ciddi sormadın değil mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by omersal View Post
    (adamın akpli olduğunu göz önüne alırsak) sen de bu soruyu ciddi ciddi sormadın değil mi ?
    evet şaşılacak durum belki sen kafayı yemişsin diyebilirsiniz ama brn her şeye rağmen önyargılı yaklaşmıyorum. genelleme yapmayı sevmem o yüzden sordum ciddi ciddi mi koydun diye

ama eğer ciddiyse 1 yıldır yazdığım yazıya yorduğum kafaya kastığım parmaklara ve en önemlisi heba olan vaktime acayip üzülürüm.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bence gayet ciddi. Siz sasırmak istiyorsanız Akit'in Facebook sayfasına filan girin orda bu tür fotograflar paylasılıyor altındaki yorumları okuyun sonra anlarsınız Akp neden iktidar. Ben cok baktıgım icin oralara umudumu kestim ülkeden cünkü bu insanların basına birşey gelmedikce mümkün degil uyanmazlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Bence gayet ciddi. Siz sasırmak istiyorsanız Akit'in Facebook sayfasına filan girin orda bu tür fotograflar paylasılıyor altındaki yorumları okuyun sonra anlarsınız Akp neden iktidar. Ben cok baktıgım icin oralara umudumu kestim ülkeden cünkü bu insanların basına birşey gelmedikce mümkün degil uyanmazlar.
    Ben de tam bunu yazacaktım anıla ama sen benden önce davranmışsın. Yorumları geçtim bu kadar beğeni alan bir face sayfası nasıl her gün fail olur anlamıyorum. Atatürkün astıkları diyip almanların astığı insanları gösterenleri mi dersin , cehape zihniyeti diyip güney amerika eylemleri koyanları mı.. Ben de önyargılı yaklaşmazdım ama son senelerde istisnalarının çok nadir olduğunu anladım
    Last edited by omersal : 25.Mayıs.2014 at 01:59

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Baksanıza adamlar Soma'yı hükümete oynanan bir oyun olarak görüyorlar

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Yurtdışında yaşayanlar genelde ülkenin güllük gülistanlık olduğunu, yaşam standartlarının çok güzel olduğunu düşünüyorlar. Ancak kesin dönüş yaptıktan sonra bir çoğu anti-akp ci oluyorlar. Normaldir.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

ya beyler, urla'daki havuzlu villa kıyağı olaylarının kasetleri düşmüştü biliyorsunuz. şimdi o urla'nın kaymakamı, kastamonu valisi olmuş.

biz buraya ne yazarsak yazalım, şu an yerlerinde rahat oldukları için böyle aptal yerine konmayı sineye çekebilen bir sürü vatandaşımız var. ne mutlu onlara.

onlar için tapeler montaj.
    onlar için hükümetin özelleştirme peşkeşi yüzünden ortaya çıkan ihtimaller konusunda suçlu asla hükümet değil.
    onlar için hala biz körüz.
    onlar için biz oyuna geliyoruz.

biz buraya gelip "pkk bitti" masallarına inanları da gördük.

şehit olan madencilerin hakkını aramak bile "siyaset karıştırmak" olarak algılanıyor artık. sorgulamayan bir topluma sahip olmanın kaymağını çok güzel yiyor bu hükümet.

komedi. cidden komedi. "baş örtülü bacılarımızı yaka paça attılar" mağdur edebiyatı ile buraya kadar geldiler ve daha beterini yapmaktalar ama olsun. bugünler elbet "dün" olacak. ve elbet gerçekler ortaya çıkacak. biz o günleri beklemeye devam edeceğiz çünkü elbet bir gün bu devran dönecek. kaçarı yok.

konuyu kitliyorum.

Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011

Mesaj Yetkileri