Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 57 arası toplam 57 sonuç

Konu: Kulübün favori kişisi oldunuz mu?

ben oldum walla Sempatık görundu cız takım ıcınde şirinlikler yap medyaya öv futbolcuları takımı olabılır yane

Bendede hep favori kişiyim ...

15 yıl oynayınca aynı takımda ister istemez oldum

Nesil
    2006
    Yer
    antalya

walla sırf favori kişi olabilmek için gs den ayrılmıcam.

ben beşiktaşta olmuştum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben Her turnuvada şampiyon olmama rağmen olamadım

ben bi kere oldum oda 2014 e geldim her sene kupa alıyodum.5 sene ust uste samp. ligini aldım falan filan anca

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

ollamadımm..

Nesil
    2006
    Yer
    PANAMA CİTY

garntidir benim favori kişi olmam..tabi gs de olunca fatih terimle beraber oluyorum..

ben gs deyim 6 sezondur sadece bi kere türkiye kupasını alamadım onun dışında 6 lig 6ecc 4süper kupa var türkiye ile 1 dünya 1 konfederasyon 1de avrupa kupası var ama nafile ikisindede yokum benim olmam gerekn yerde ümit karan ile fernando torres var hele torres geçen sezon geldi bu sezon daha başlamadı adam favorilerde nasıl olur anlamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Island

bende hiç kulübün favorisi olmadım

Nesil
    2006
    Yer
    ÇARŞI

ben juvedeyken olmuştum
    Yöneticilerimize ve kurallarımıza saygılı olmayı bilmeyenler forumdan atılır

bizim ark 10sene sonra tsden intere gitti taraftar ağladı tabi sdnra favqri oldu baska takıma gidince olur heral

Futbolcunun Oldum Da Takimin Favorİ KİŞİsİ Olmadim HİÇ Ona BÜyÜk BaŞarilar Lazim Herhalde

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

bende hiç olmadım Karabükspor u 2 senede süper lig e çıkartmama rağmen...

Nesil
    2006
    Yer
    ÇARŞI

bjknin pancu otomatik de var
    Yöneticilerimize ve kurallarımıza saygılı olmayı bilmeyenler forumdan atılır

ben betisi 2 sene sampiyon yapmıstım o sırada klubun favorı managerı olmustum ultımatom verdıgım zaman yonetım ıstedıgımı gerceklestırıyodu ornegın klupten transfer butcesı ısteyın sıze ekstradan transfer butcesıne ayırdıkları para harıcınde klubun kasasındakı paradan transfere para aktarıyolardı....

19. Default

ben oldum juventus takımında yıldız oyuncular we ben faworı oldum her halde bunun ıcın yıldız oyuncu trasferı we klube baglılık etkılı oluyo cunku cok yerden transfer teklıfı aldım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

evertondayım takıma 4 yılda iki kez uefa iki kez de süper kupayı kazandırdım birer kez fa ve lig kupasını aldım tüm alt yapı ile klübün favori personeli oldum ve a takımın yarısı finansal yönden çok güçlendi takım belki bunun etkisi olmuştur tabi bazı büyük takımlara karşı (arsenal, inter) 4 ve üstü attım yöneticiler beni sırtında taşıyo artık

21. Default

bende juventus ta favorı kısı oldum bana buyuk ulKelerden brazıl harıc her takım teklıf ettı reddettım chelsea we mılan teklıf ettı reddettım takıma bagımlılık we basarı etkılı uNsur 7 senede 7 kere Seria , 7 kere italy cup , 6 kere sampıyonlar ligi , 6 kere club world champions bı tane dostluk kupası aldım her halde hakkımdır bunlar 7 senede peaahh...

22. Default

tabiki oldum chelseade olmustum 2.sezon

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

eee iki sene ustuste katildigim tum turnuvalari kazaninca favori kisi oldum

Ben Fenerbahçe'de oldum.Bilgiler bölümünde ismim yazıyordu ve çoğu oyuncunun da favori kişisi olmuştum. =)

Bende İstanbulspor ile ligi aldım uefa yı aldım favori kişi oldum.
    Fakat takımda 7. yılımın sonunda sıkılınca istifa ettim ve favori kişi bölümünden adım silindi

Ben Fenerbahçe SK'da olmuştum,üst üste başarılar gelince.

10-15 sene büyük baaşrılar elde ettın mı? ıster ısteemz oluyo

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri