Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 41 arası toplam 41 sonuç

Konu: FMKolik - Yaz Transfer Yaması v1

İlk Mesajı Güncelledim Böyle Daha Derli Toplu Oldu.

Kolay Gelsin, Siftah Senden Bereketi Allahtan

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by mynamesali View Post
    oyuna şöyle bi göz attım başladım.dediniz gibi uffak tefek eksiklikleri belirteyimki güncellemede düzeltilsin semih şentürk fenerde gözküo dentinho bjkde kıralık veysel sarı cimbomda olması gerekiyor necatıylede yollar ayrıldı die biliyorum.bilginiz olsun.tekrardan elinize emeğinize sağlık arkadaşlar
    Doğru yamayı indirdiğinden eminmisin? Zaten tüm kiralıkları iptal ettik dentinhonun bjk de olması mümkün değil ayrıca veysel sarı galatasarayda semih de fenerbahçede değil.14.3 üzerine kurmadıysan yamayı bu tarz hatalar normal.Güncel sürüm ile birlikte kullanınız lütfen yamayı

Quote Originally Posted by Mirif View Post
    Doğru yamayı indirdiğinden eminmisin? Zaten tüm kiralıkları iptal ettik dentinhonun bjk de olması mümkün değil ayrıca veysel sarı galatasarayda semih de fenerbahçede değil.14.3 üzerine kurmadıysan yamayı bu tarz hatalar normal.Güncel sürüm ile birlikte kullanınız lütfen yamayı
    Bende de öyle elmander gs'de dentinho bjk de

,,,edit edit edit

Brumada genç sözleşmesi görünüyor maaşı 1.3bin.Koray günter de aynı şekilde.Ontivero da.Adili ve oğuzhan kayar da.Elmanderin serbest olması lazım hala galatasarayda.

Önceliklle yamayı yapanın ellerine sağlık fakat bazı gördüğüm eksiklikler var..

Türkiye Kupası oyunda yok nedense

Caner'in sözleşmesi hala devam ediyo..
    Bursasporda Fernandao'nun 1 yıllık daha kiralık sözleşmesi var fakat geri gönderilmiş..
    Basser'in sözleşmesi sona erdi fakat sözleşmesi devam ediyor..

Fernandes Spartak Moskova'da, serbest oyuncu değil.
    Almeida'nın serbest kalacağı belli değil.

Quote Originally Posted by Mirif View Post
    doğrudur 14.0 üzerine kurmuştum.İndirelim o zaman 14.3 ü gerçi sıkıntıları çok oluyormuş diyorlar 14.3 ün kararsızım. Keşke kış yaması v3 üzerinden güncellemeye devam etseydiniz ben onu kullanıodum 14.0 da uygundu

arkadaşlar sizi tebrik ediyorum 2 senedir bu forumdayım biraz acemiyim geçen seneki yamanızıda indirmiştim ufak tefek eksikler olacak buna takılmamak gerekiyor sizi yürekten kutluyorum ) Birde sınavlarımın bitmesi ile bu güncelleştirme ile yeni kariyer açıp sizinlede paylaşmak istiyorum sizce hangi takımla başlayayım ?

Öneri -----> Bence bu sezon istatisliklerine göre türkiye liginde veya farklı liglerde kendini göstermiş ve kanıtlamış ama fm14 te vasat olan oyunculara ufak bir özellik yükseltmesi yapılabilir tabi bu benim düşüncem
    Last edited by lochnes : 04.Haziran.2014 at 21:43 Reason: öneri

Açıklama!

Öncelikle herkese merhaba sevgili FM severler. Biliyorsunuz ki 2 senedir FMKolik adı altında çeşitli yamalar çıkartıyoruz ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sizden iyi eleştiriler aldık kötü eleştiriler aldık,bunların sayesinde yamalarımız güncellendi ve sürekli mükemmele yaklaştı.Kusursuz değildi elbet fakat unutmayalım ki ‘’Mükemmellik kusursuzluğu gerektirmez’’.

Her transfer döneminde olduğu gibi bu yaz döneminde de yine bir yama çıkartma düşüncemiz doğal olarak oldu. Ve bunun ilk ayağı olarak V1 sürümünü sizlere sunduk. Fakat zaman geçtikçe anladık ki yamaya fazla zaman ayıramıyoruz takdir edersiniz biz yetişkin insanlarız ve gündelik hayattan yamaya çok fazla zaman kalmıyor . Hal böyle olunca oturup konuştuk ve yama çıkartırsak çıkartmak için çıkartacağımıza kısacası yalandan çıkartacağımıza karar verdik. Ve sizin oyunda eksiklerle, hatalarla karşılaşıp oyun zevkinizin yarım kalması ve aynı zamanda vaktinizin boşa gitmesini istemeyiz.

Uzun lafın kısası sevgili dostlar bu sene yama çıkarmamaya karar verdik. Hepinize iyi oyunlar dinliyorum sevgili FM severler. Hoşçakalın, FMKolik bu yaz yok…

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

~~ Açıklama ~~

Birkaç gün önce hakikaten haksız yere hakaret edilip yerin dibine kadar sokulduğumuz FM ortamına yine mağdur olmamaları için kollarımı sıvadım. FMKolik adıyla ve bu konuyu kullanmayarak yeni bir temiz sayfa açacağıma inanıyorum. Bu yama hakkında konuşmayı düşünmüyordum fakat bu site dışında gelen tepkiler pek hoş değil o yüzden bir açıklama yapma gereği duydum. Hayırlısıyla sizlere bir söz veriyorum ve bu yama en geç 1 Temmuz günü sizlerle olacak. ( Erken çıkarmaya çalışacağım ) Ekibe arkadaşları dahil edip bu yamayı çıkartıp bizi yerin dibine sokan kişilere bir özür olarak algılanacağından şüphem yok. Umarım bu bıraktığımız işi tamamlayarak yaptığımız ve yaptığınız ayıpları öteriz. Hepinize bol FM'li günler!
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri