Sayfa 2 / 19 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 547 sonuç

Konu: Sentugo - Sadece Türkler Bursaspor (14. sezon)

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Sakatlık can sıkacak gibi görünüyor Avrupada Israil takımına yenilmen şok etti , fb maçı 1puan iyi ama 3-0dan vermek uyarı niteliğinde

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sentugo.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Normalde kariyerleri pek takip etmiyorum ama senin adını görünce merak ettim, arada göz atıyorum
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Son maçlar süper

Tipik TFF işi Oyunada yansıtmışlar herhalde.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Öncelikle başarılar dilerim. Kullandığın dizilişi ben de kullandım bu seride uzun süre, kesinlikle çok ofansif taktik . Bir de bişey isteyecem fırsatçı forvetlerinden birini sahte forvet olarak deneyebilir misin . Sanki daha iyi olacak gibi geliyor.

Defansif anlamda zorlanabilirsin ilerde diye düşünüyorum o yüzden geniş kadro şart .

Şunu da söyleyeyim şut konusunda aynı fikirdeyiz. Ne kadar şut çekersen o kadar gol atabilme ihtimalin yükselir. O yüzden şutu çeken Sabri 'ler bile olsa oyunda pek önemi olmadığını düşünüyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Normalde kariyerleri pek takip etmiyorum ama senin adını görünce merak ettim, arada göz atıyorum
    Üstadım sağol.

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Öncelikle başarılar dilerim. Kullandığın dizilişi ben de kullandım bu seride uzun süre, kesinlikle çok ofansif taktik . Bir de bişey isteyecem fırsatçı forvetlerinden birini sahte forvet olarak deneyebilir misin . Sanki daha iyi olacak gibi geliyor.

Defansif anlamda zorlanabilirsin ilerde diye düşünüyorum o yüzden geniş kadro şart .

Şunu da söyleyeyim şut konusunda aynı fikirdeyiz. Ne kadar şut çekersen o kadar gol atabilme ihtimalin yükselir. O yüzden şutu çeken Sabri 'ler bile olsa oyunda pek önemi olmadığını düşünüyorum
    Forvetlerin her biri senede (tüm müsabakalar dahil) en az 30 gol atıyor. Tavsiyeni dinleyip bir bakacağım.

Ligin ilk yarısı bitti. Liderden 4 puan gerideyiz. Yaklaşık 6 milyon euro luk bir transfer bütçem var. UEFA'da gruptan çıktık ve gelen rakipler kolay gibi gözüküyor. Buna yönelik hamleler gelebilir. Ligte hedefim olan şampiyonluk için biraz daha çabalamam gerekecek. 4 puanlık fark az bir fark değil. Türkiye kupasında ise grubumuzdan Beşiktaş ile liderliğe kapışırız.

Tranfer döneminde Onurcan Piri'yi kiralık yollayacağım. Bunun haricinde yine genç oyuncuları kiralık önereceğim.
    Sentugo.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

İlk sezon için pozisyonumuz fena değil

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Benim son süperlig kariyerim gibi istatistikler. Oldoni gol krallığında ilk sırada, Aatıf puan ortalamasında ilk sırada, Muslera en çok maçta gol yemeyen kaleci, GS lider Sivas ikinci... hepsi aynıydı
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Demek ki sadece benim kariyerimde Sivas ve Akhisar abartılı değilmiş. Hele o Niasse nedir ? Sakatlandı bir ara. Yoksa lider o olacak gibi gözüküyordu.

3 transfer yaptık.

Caner Erkin bu yamada özellikleri çok geliştirilmiş bir oyuncuydu ve sözleşmesinin son senesinde olduğu için kaçırmak istemedim. Yıllık maaş olarak 900 bin ödeyeceğim Caner kendisine 11 Milyona serbest kalma maddesi koydurttu. Sezon başı geleceğine hemen gelsin istedim. Hem takıma uyumu hem de kalitesi sebebiyle... Hemen gelmesine karşılık 1.6 milyon ödedim. Caner'i ilk defa deneyeceğim.

Sağ kanatta Volkan'dan gerekli verimi alamıyordum. Oysa ki Ozan İpek neredeyse tavan yaptı ve yardırıyordu. Kazım'ı o bölgede oynatırsam işimiz sadece Enes'e kalıyordu ve Enes için ilk 11 henüz erkendi. Onu daha çok basit ve kupa maçlarında ilk 11 çıkartmayı, önde olduğumuz maçlarda da sonradan oyuna almayı düşünüyordum. Bir ara Ferhat'ı da denesem malesef hiç birisi istediğim gibi performans veremedi. Ben de Hızlı sağ kanat oyuncularını araştırma başladım. Karşıma Willie adında bir oyuncu çıktı. Kensini Caner gibi ilk defa deneyeceğim ancak şimdiden söyleyebilirim ki Türkiye liginde iş yapacaktır. Potansiyeli 4,5 yıldız olan bu oyuncu kendisi ile ilgilendiği açıkladıktan sonra o da Bursaspor takımına göz kırptı ve kendisini transfer listesine koydurttu. Bu sayede değerinden daha düşük bir rakama, 3,9 milyon a kendisi ile sözleşme imzaladık. Maaşı çok düşük ve ileride sorun yaşatacaktır bu sebeple...

Şamil'in uzun sürek sakatlığı göz önünde bulundurulursa Yasin Pehlivan dışında Savaşçı Ortasaha görevinde oynayacak tek bir oyuncumuz bile yoktu. Bu sebeple avrupada da iş yapabilecek bir oyuncu transfer etmem gerekiyordu. Transfer listesinde gezinirken, sözleşmesi 6 ay sonra bitecek olan sanırım bir çoğunuzun denediği Aleksandar Ignjovski ile sözleşme imzaladık. Kendisi zaten direk Yasin'i kesecektir, Yasin de iyi bir alternatif olacaktır. Pas özelliği başımızı ağrıtacak olsa da kendisini bu yönde geliştireceğiz. Aslında boyu da kısa, bu arkadaş çok ilerleyen yıllarda bizimle olmayacaktır ancak ilk sezonun ortası ve gelecek sezon için bulunmaz bir nimet gibi. 500k karşılığında, yıllık yaklaşık 1 milyona sözleşme imzaladık.

Gidenlerden Taiwo'yu satamadık ama aylık 200k olmak üzere kiralık. Bunun da bize getirisi 1 milyon olacak. Bunun haricinde en başta Onurcan olmak üzere diğer genç oyuncularımızı ilk 11 oynayabilecekleri takımlara kiraladık.

Tüm transfer bütçemizi yemiş bulunuyoruz.

Sentugo.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Hocam öncelikle kariyerinde başarılar . Orta saha için aldığın savaşçı orta saha'nın konsantrasyonu çok düşük bu sıkıntı çıkarabilir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Çok doğru söylüyorsun. İleride değiştireceğim zaten...

Sentugo.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Benim son süperlig kariyerim gibi istatistikler. Oldoni gol krallığında ilk sırada, Aatıf puan ortalamasında ilk sırada, Muslera en çok maçta gol yemeyen kaleci, GS lider Sivas ikinci... hepsi aynıydı
    Benimde öyle hemde birkaç farklı takımlarla kariyerim olmasına rağmen hep böyle

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sanırım en zorlu süreçten en iyi şekilde çıktık.

Hiç iyi regenler çıkmadı !

Sentugo.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

En ustteki is yapar kokusu verdi

Başarıalr dilerim.

Bu aradan bursa'dan olmasada ülke içi ve avrupadan yerli regen araştırmanı öneririm.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Harbiden Eskişehir maçından sonraki 4 zorlu maçı çok iyi geçmişsin. AL deki yeni rakip Napoli çıkacak sanırım kolay gelsin

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    En ustteki is yapar kokusu verdi
    Gerçekten de öyle... Aşağıda paylaştım neler yaptığını.

Quote Originally Posted by kumbara View Post
    Başarıalr dilerim.

Bu aradan bursa'dan olmasada ülke içi ve avrupadan yerli regen araştırmanı öneririm.
    Valla hayret hiç aklıma gelmemişti, hemen uyguluyorum

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Harbiden Eskişehir maçından sonraki 4 zorlu maçı çok iyi geçmişsin. AL deki yeni rakip Napoli çıkacak sanırım kolay gelsin
    Doğru bildin ama onları da ezip geçtik

Kariyerin ilk sezonunu bitirdim.
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

KİM ŞAMPİYON OLMUŞTUR ?

Galatasaray mı, Sivas mı, Bursa mı ?
    Sentugo.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Gönlümüz tabii ki Bursadan yana

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Maçlar harika.Bence biz bu formla şampiyon olmuşusuzdur.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bursaspor KUPA'da şampiyon oldu.

Sentugo.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Tebrik ederim ZTK yı kazanmışız Ligde son iki maç 3 puan fark var GS nin puan kaybetmesi lazım ama biraz zor gözüküyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Şampiyon Bursa

Şampiyonluk Maçı

Bize Şampiyonluğu getiren oyuncuların verileri

Sentugo.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Tebrik ederim. Kazım'dan inanılmaz bir verim almışsın, hangi rolde oynattın? Enes Ünal'ın da gelişimi çok iyi.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kazımı direk Forvette Fırsatçı Golü olarak oynattım. Çok nadiren Kanat Oyuncusu olarak oynadı.
    Sentugo.

Tebrik ederim.Çok zevkli bir lig yarışı olmuş

Nesil
    2006
    Yer
    06

Tebrik ediyorum , ilk sezon şampiyonluk oldukça güzel

Maçları topluca yapıp paylaşıyorsun galiba

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya