Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 38 sonuç

Konu: [TKL] Psikopat Hoca Trabzonspor'da | Fearless Coward / tamamlandı

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Default [TKL] Psikopat Hoca Trabzonspor'da | Fearless Coward / tamamlandı

Psikopat Hoca : Yılmaz Vural Trabzonspor'da

Taraftarların ve diğer takım taraftarlarının psikopat başkan olarak tanımladığı İbrahim Hacıosmanoğlu kötü giden sonuçların ardından yeni göreve kendisi gibi psikopat olan teknik direktör Yılmaz Vural ile el sıkıştı. İmzadan sonra 2 el silah sıkan İbrahim Hacıosmanoğlu "Bu zorlu göreve bana benzeyen bir isim gelmeliydi. Yılmaz hocaya sonuna kadar güveniyorum. Takım artık ona emanet. İster döver ister söver ister sever ben karışmıyorum eti onun kemiği benim." diyerek sözlerini tamamladı.

Yılmaz Vural ise anlaşmadan sonra yaptığı açıklamalarda "Zorlu bir göreve geldim. Öncelikle beni bu takıma layik gören sayın başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Onun bana olan güvenini boşa çıkarmayacağım. Avrupa Ligi ve Süper Lig'de başarılı bir sezon geçirmeyi umut ediyorum. Hep bu anı beklemiştim ve beklediğim an geldi. Artık kendimi gösterme zamanı." diyerek sözlerini tamamladı.

Hadi bismillah başlıyoruz...

Basarilar

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim. Giriş güzel olmuş

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Olcan ve Henrique Kalıyor

Yılmaz Vural geldikten sonra takımın yıldız oyuncuları olan Olcan Adın ve Henrique'ye yapılan teklifleri reddetti. NtvSpor'a konuşan Vural 2 oyuncunun da takımın en kilit isimleri olduğunu onların takımda kalmasını istediğini ve yapılan tüm tekliflerin reddedileceğini söyledi.

Yılmaz Hoca İlk Maçına Çıkıyor

Yılmaz Vural , Trabzonspor yönetiminde ilk maçına Avrupa Ligi'nde 2. hafta maçında Guimaraes deplasmanında çıkıyor. Grupta ilk maçında Atromitos'a 2-0 yenilen Hamsiler ilk galibiyetini bu maçta almak istiyor.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Yılmaz Hoca Güzel Başladı 0-1

Trabzonspor zorlu Guimaraes deplasmanından Henrique'nin golüyle 1-0 galip ayrıldı. Rakibini harika savunan bordo-mavililer Henrique'nin ayağından güzel bir golle gruptaki ilk galibiyetini almayı başardı. Henrique maçtan sonra bu galibiyeti yeni hocaları Yılmaz Vural'a hediye ettiklerini açıkladı.

Dev Maçta Ses Çıkmadı 0-0

Yılmaz Vural'lı Trabzonspor zorlu Fenerbahçe deplasmanından golsüz eşitlikle ayrıldı. Maçta çok kötü bir futbol sergileyen bordo-mavililer alınan 1 puana sevindi. Yılmaz Vural ise bu kötü oynanan futboldan sonra oyuncuları sıra dayağına çekti.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar güzel başlamışsın

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Trabzonspor Evinde Çok Rahat 4-0

Yılmaz Vural taraftarı önünde ilk maçından 4-0'lık bir galibiyetle ayrıldı. Olcan ve Henrique oynadıkları futbolla göz kamaştırdılar.

Puan Durumu :

Akhisar ve Kayseri gösterdikleri performansla dikkat çekiyorlar. Biz de onların hemen ensesinde 3. sıradayız.

Zorlu Maçta Kardeş Payı 1-1

Grubun mutlak favorisi Fiorentina ile 1-1 berabere kaldık. Bu tarz güçlü bir ekipten kazanılan 1 puan önemliydi.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Spor Toto Süper Lig 9.-12. Hafta Maçları :

3 Galibiyet 1 mağlubiyetle kapattık 4 haftayı. Yenildiğimiz maçta zaten mağlubiyeti fazlasıyla hakettik çok kötüydük. Ligde ise 12. hafta sonunda lider durumdayız. Beşiktaş'ta bizle aynı puanda ensemize yapışmış durumda.

UEFA A.Ligi 4.-5. Hafta Maçları :

Fiorentina'ya yenildik Atromitos'u ise yenmeyi başardık. Grupta şuan 2. sıradayız ancak son hafta her şey olabilir dikkatli olmamız lazım sahamızda Guimaraes'i yenip gruptan çıkmak istiyoruz.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Lige iyi başlamışısz. Avrupa'da da çok şanslı bir kura çekmişsin aslında, lider çıkma şansın bile varmış. Ama mevcut durumda ikinci olarak çıkacağını düşünüyorum.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Spor Toto Süper Lig 13.-17. Haftalar ve Puan Durumu :

Güzel bir 5 hafta geçirdik ve ligin ilk yarısını lider tamamlamayı başardık. Ancak rakipler de hemen ensemizde. Dikkatli olmamız gerekiyor.

Avrupa Ligi 6. Maçı ve Puan Durumu :

Grupta büyük bir şanssızlık yaşadık. Atromitos'un Fiorentina'yı yenmesi bizim de tek kale oynayıp koca 90 dakika da 1 gol bile atamayaşımız gruptan şanssız bir şekilde elenmemize sebep oldu. Artık ligde ve kupada sonuna kadar yürümek istiyoruz. Avrupa'da 1-2 tur daha gitmek hedefimizdi ancak şanssızlıklar bizi buldu yine.

Ziraat Türkiye Kupası Eleme Maçları :

UEFA'dan sonra 2. bir şok daha yaşamak üzereyken Emre Güral bize Karabük maçında hayat verdi. Ardından uzatma dakikalarında golü bulduk ve adımızı gruplara yazdırdık.

Grubumuz :

Fenerbahçe , Konyaspor , Gençlerbirliği , Trabzonspor

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Transferlerimiz :

Henrique ve Adrian gibi yıldızlarımızı satarak finansımızı düzelttik. Bu isimleri satmamız bize parasal olarak pek dönmedi biz de yerli isimlere yöneldik aldığımız isimlerden Sabri ve Gökhan Süzen'e özellikle çok güveniyorum.

ZTK Grup Maçları ve Puan Durumu :

Ziraat Türkiye Kupası B Grubu'nu 2. sırada tamamladık ve gruptan çıkmaya hak kazandık.

Yarı Final Eşleşmeleri :

Galatasaray - Trabzonspor

Fenerbahçe - Eskişehirspor

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Maşallah ligde ve Ztk da iyi işler çıkarmışsın.Avrupadan elenmek kötü olmuş

En Zayıf Halka Sanırım Bu Kariyer Olacak

Başarılar Çakma Tatanga Ama Başarılı Olabilecek misin Emin Değilim

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Yav hocam nasıl eleniriz herşey elimizdeyken vermişik avrupayı ligde şampiyon olmazsan tekme geliyor

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Şans yok ya normalde o gruptan çıkardık Fiorentina garantileyince sattı maçları rakiplere.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Ligi ilk ben bitireceğim gibi yarın biter büyük ihtimalle.

Spor Toto Süper Lig 18.-23. Haftalar ve Puan Durumu :

Henrique ve Adrian'ın gidişi ligde bizi çok sarstı. Gol yollarında büyük sıkıntılar yaşıyoruz 6 maçtan 2 galibiyet 4 beraberlikle ayrıldık. Daha iyi sonuçlar almalıyız rakiplerimiz hep böyle puan kaybedemez farkı açmamız lazım yoksa liderlik gidecek bu gidişle.

Avni Aker'de Dev Kapışma !

Lider Trabzonspor sahasında lig üçüncüsü Fenerbahçe'yi konuk edecek. Dev maç hakkında konuşan Yılmaz Vural "Lider olarak hiç kimseden korkumuz yok. Gelecekleri varsa görecekleri de var. Onları eli boş göndermek istiyoruz. Ligde şampiyonluğu ne kadar çok istediğimizi bu hafta herkese göstereceğiz." dedi.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Adriani gondererek hata yapmiasin hocam

Blade III cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

1-1 den sıyrılsak ta galip gelsek artık

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Hız kesmeden devammm.

Spor Toto Süper Lig 24.-32. Haftalar ve Puan Durumu :

Üst üste aldığımız kötü sonuçların ardından yönetimle ve takımla yaptığımız toplantılar neticesinde 5 maçlık bir seri yakaladık ve bitime 2 hafta kala liderin ensesine yapıştık. Son 2 hafta nefesleri kesecek. İşte şampiyonluk mücadelesinde olan ekiplerin kalan maçları :

Fenerbahçe(65 puan) kalan maçları : Antalyaspor(Ev) , Gaziantepspor(Deplasman)

Trabzonspor(62 puan) kalan maçları : Beşiktaş(Ev) , Bursaspor(Deplasman)

Galatasaray(62 puan) kalan maçları : Kayserispor(Ev) , Rizespor(Deplasman)

Avrupa'dan elenmemiz kotu olmus.. Ligde de avantajli olan Fenerbahce sanki.. Umarim iki macta da puan kaybederler. Bizim de son 2 haftamiz zor gececek.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Hamsi Final'e DEMİR Attı 2-1

Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final maçlarında Galatasaray'ı sahamızda 1-0 yendik deplasmanda ise 1-1 berabere kaldık ve toplamda 2-1'le adımızı finale yazdırdık. 2 Maçta da gol atan Aykut Demir şüphesiz bizi finale taşıyan isimdi.

Final'de Rakip : Fenerbahçe

Aynı gruptan çıktığımız Fenerbahçe finalde rakibimiz oldu.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Başarılar (:

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Kupa'nın Rengi BORDO-MAVİ

Dev Final'de Fenerbahçe ile karşılaştık.Kendileri bildiğiniz üzere ligde de şampiyonluk rakibimiz. Nefesleri kesen ilk yarı sonucunda gol sesi yoktu. İkinci yarıya daha hızlı başlayan taraf olduk ve Emre Güral'la 1-0 öne geçtik. Ardından 7 dakika sonra cevap Sow'dan geldi ve skora denge geldi. Bu sefer Yusuf'la tekrar öne geçmeyi başardık. Maçın dönüm noktası şüphesiz 79. dakika da Kadlec'in kaçırdığı penaltı oldu. Onur harika bir kaleci olduğunu bir kez daha bizlere kanıtladı ve kupayı Trabzon'a getirdi. Maçın adamı şüphesiz 2. golü atan Yusuf Erdoğan oldu.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler Ztk yı almışsın ama lig zor gözüküyor. Hem beşiktaş hem bursa olması sıkıntılı bir durum.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Süper kupa ekstra puan iyi olmuş

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Tebrik ederim ZTK yı GS yi de FB yide devirip kazanmak iyi olmuş.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Trabzon Mucizeleri Seviyor

Fenerbahçe maçında önce 90+1'de gelen gol bizleri üzdü ardından maç bittiğinde bir de ne görelim 2-2 bildiğin Bursadan gol haberi mi var sezonuna döndü iş. Varmış bu sefer gol haberi. Öte yandan tartışmalı bir penaltı aldık ve 89'da bunu gole çevirdik bizde. Gerçekten büyük bir mucize yaşandı artık son maçlarda 3 ekibin de şansı var ve 3 ekipte deplasmanda olacak. Son maçları canlı canlı sslerle vermeyi planlıyorum şimdi başlayacağım maça haydi bismillah.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

İlk 11'ler

İlk 35 Dakika İtibariyle Son Durumlar

Şuan Fenerbahçe şampiyonluğa yakın bakalım ilerleyen dakikalarda neler yaşanacak.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Şampiyonluk Derken 3. Olduk

Maalesef Bursa'yı deviremedik ve rakiplerimizin de kazanmasıyla ligi 3. tamamladık. Son maçta şampiyon da olabilirdik ancak Fener'in son maç rakibe hiç acımadan 6 tane atmasından sonra bizde saçmaladık iyice ve Bursa'yı yenemedik. Güzel bir lig oldu uzun zamandır bu kadar zevkli bir Süper Lig macerası yaşamamıştım. Süper Kupa'yı alıp TKL'yi 2 kupayla noktalamak istiyorum umarım ligin intikamını alırız Fener'den.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Geçmiş olsun dostum. Son maçtaki olay kötü olmuş

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri