Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 184 sonuç

Konu: " Road to Promiyer Lig | Milwall [2.Sezon] "

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Az kalsın kariyer boşa gidiyormuş. 6 hafta kala imzalamışsın. İlk sene takımın ne yapacağını görmüş oldun. Bir kaç transferle seneye play off u zorlarsın.

Finne gelmiş. Onu bir ara almak istedim ama sonrada vazgeçtim.
    Hedef olarak orta sıralar demiştik o yüzden sözleşme yenileneceğinden emin gibiydim ama strese sokmadı değil (:
    Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Sezon pek iç açıcı geçmemiş , 1 sene daha bekleyeceğiz Premier lig için seni
    Rexpo1994'ün yanına rakip arıyoruz yalnız kaldı oralarda
    Fransa'dan ne ara İngiltereye gitti yahu

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Sezon başı Arsenal'in pilot tkımı olduğu haberini alıncab aşta sevinsem de pek ekmek çıkmadı

Hedefimiz belli bu yıl en iyilerin mekanına gitmek istiyoruz !

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Malum benim transfer dönemim uzun geçer yine bir hayli hareketli geçti. Normalde transfer yapmama taraftarıydım ancak yönetimin verdiği bütçe pek iç açıcı sayılmazdı diğer yandan eksik bölgelerimizde vardı.

Transfer gelirimiz %20 olunca gelen para kasamıza girse de transfer bütçeme pek yansımadı.Yüzde düşük olsa da oyuncuları sattık çünkü klüp mali olarak çok iyi durumda değil mali durum kötü olunca yönetim kasadaki paraya el koyabiliyor ya da geçen yıl ki gibi Blackburn puan silme durumu yaşanabiliyor hem mali durum iyileşince ileriki dönemlerde verilen bütçeye direk yansıyor o yüzden pek dert etmedik para yine bizim paramız

Normalde regen almam zaten bunu da almadık altyapımzıdan çıktı Bizde hemen as takıma çektik orda yeterince iyi abileri var. Batth'a eti senin kemiği benim diyerek emanet ettik sezn sonu ne kadar gelişmiş göreceğiz beraber
    Spoiler: Chris Warren 

Orta saham geçen yıl biraz yumuşak kalıyordu Wallace hem genç hem serbest olunca direk yumulduk
    Spoiler: James Wallace 

Normalde para verip almam zaten epey para istedi düşüre düşüre 300bine indirdik. Çok elzem değildi gelmese de olurdu ama geldi. Mentor olarak kullanmayı planlıyoruz tabii fiyatını bulunca satarız. Kalıcı değil bu arkadaş
    Spoiler: Franco Zuculini 

İşte bir başka bebeğim Mocinic. Orta alana bu yılda oyuncu pompaladık. Kadro hem genç hem savaşan bir yapıya bürünüyor iyice. Taktiklerimde orta alanın müthiş ehemmiyeti var zira kontra taktiğimde tam 5 orta saha ile oynuyorum
    Spoiler: İvan Mocinic 

Çok ucuza çok güzel bir stoper kapattık. İskandinav pazarını geçtiğimiz yıllarda hep kullanmışımdır bir çok oyuncum var frsat bulunca kadroma katmaya çalıştığım. Norveçin kulesi bunlardan biri.
    Spoiler: Stefan Strandberg 

Eldeki Erikssona teklif edilen para cazip geldi ve yerine daha ucuz daha genç ve daha iyi olan Tcudean'ı aldık ve hücum hattımızı transfere kapadık. Finne-Stracq-Tcudean ve genç Harvey yetecektir diye umut ediyorum
    Spoiler: George Tcudean 

Geçen yıl özellikle orta saha ve forvet hattındaki oyuncularımda sıkıtnı yaşadık pek randumanlı oynayamadılar. O bölgeye de yine çok genç bir ismi monte ettik.
    Spoiler: Alexandru Lonita 

Julio Cesar iyi kaleci olsa da yedeği olan 38 lik Pezutti aramızdan ayrılınca ona gnç ve eğitebileceği bir kaleci arıyorduk. Yine eski iskandinav öğrencilerimden Ronnow'u kolundan tutup getirdik. İnşAllah iyi bir gelişim gösterecektir. Kendinisi açıkcası prömiyer lig kalecimiz olarak düşünüyorum. Yıllarca koruyacaktır
    Spoiler: Frederik Ronnow 

Michael Keane tapusu Manu'da olunca ve bonservisi yüksek olunca dedik nasılsa alamayız bari kendi oyuncumuzu simdiden alalım geliştirelim. Bu sebeple yine iskandinav stoperi aldık.
    Spoiler: Rasmus Thelander 

Geçen yıl beklerimizden pek memnun değildim. Sağ bek Diego elinden geleni yapsa da memnun etmedi özellile hücum açısından yedeği ise orta sahadan çakma Ojo idi. Bu yıl yine bek bulamadık uygun fiyata. Gittik yine orta saha Moralesi aldık kendisi şuan bek olma yoludna ilerliyor inş tez zamanda pozisyon kazanır
    Spoiler: Alfredo Morales 

Dediğim gibi beklerden memnun değildim ancak sol beklerimiz hem genç hem potansiyelleri vardı dolayısıyla değiştirmek istemiyordum. ama ne gelişim gösterebiliyorlar ne katkı yapabiliyorlardı takıma. Elde parada yoktu Rubeni satıp yerine RAfa'ı aldık. Eski öğrencim gelişeceğine inancım tam. Tabii mentorluk yapacak birisi yok ama 11 oynatarak bu açığı kapttırmayı planlıyorum
    Spoiler: Rafa 

Ojo önce kiraladık sonra bek bulamayınca geri çağırdık. Ruben'in satılmasıyla kasaya para girince Ojo'nun geçen yıl performansını göz önüne aldık ve yeniden kiraladık belki gelişir diyerek ve yern genç Remmeri aldık. Sağ beklerimiz yine sallantıda umarım yarı yolda bırakmazlar
    Spoiler: Christoffer Remmer 

Ricardo Alves ve Ojo kadroda yer bulamadığı ve genç oldukları için kiraladık. Gelişim kaydederlerse kapımız her daim açık

Transferleri beğendim kardesim , rafa dan cok şey bekliyorum bu sene çıkarsın , başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Herzamanki gibi güzel transferler.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Hazırlık kampında golcüler ve takım umut veriyordu. Özellikle Arsenal karşısındaki oyun mest etmşti beni ama ne varki o gazla girdiğimiz ilk lig maçından 4 net şans yakalamamıza rağmen yenilgiyle ayrılarak sezona soğuk bir duşla başladık

1.Hafta

Spoiler: ISTATISTIKLER 

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by ardkyrkc View Post
    Transferleri beğendim kardesim , rafa dan cok şey bekliyorum bu sene çıkarsın , başarılar
    Herzamanki gibi güzel transferler.
    Rafa eski öğrencm çok iyi gelişiyor ama mentoru yok anca sürekli 11 oynayarak gelişecek umarım beklediğim gibi gelişir. Ligin ilk maçından sonra şöyle bi titredik bakalım neler yapacaz :F

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Hazırlık kampında sakatlanan genç Harvey yaklaşık 1.5 hatta yeniden fit duruma gelmesi için 2 ay yok aramızda. Genç oyuncuların gelişim esnasında bu tür sakatlıklarına çok üzülüyorum. Kendisinden çok şey bekliyorum zira.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

İşte bu benim takımım

2.Hafta

3.Hafta

4.hafta

Capital One Cup 1.Tur

Capital One Cup 2.Tur

Capital Cupta 3.Turda Chelsea ile eşleştik :F

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Yeni gelen stoper yaklaşık 1.5 ay yok + maç kondisyonu = 2 ay Mürvetini göremedik henüz

Bir başka sakatlık daha ve yine stoper...

Ligde performans çok iyi sakatlıklar kötü olmuş.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

İşte bu Diaz'ın takımı İlerleyen haftalarda seri galibiyetleri sürdürmeni bekliyorum

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Prömiyer Lig yolunda kayıpsız gideceğiz

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by SametOzoglu View Post
    Ligde performans çok iyi sakatlıklar kötü olmuş.
    Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    İşte bu Diaz'ın takımı İlerleyen haftalarda seri galibiyetleri sürdürmeni bekliyorum
    Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Prömiyer Lig yolunda kayıpsız gideceğiz

Takıma ciddi anlamda güveniyorum. Geçen seneden gelişenler bu sene alınanlar kemik kaynarsa kolay kolay bükülmez kırılmaz daha (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Sahada ki isim önemsiz. Finne, Tcudean ya da Stracqualarsi farketmiyor sahaya koyuyorsun verlen görevi eksiksiz yapıyorlar. Geçen yılın birikmiş hıncı var içimizde. Harvey seni de tez zamanda bekliyoruz aslanım sakatlıktan kurtulduğun an katil forvetler çetesine dahil olacaksın

5.Hafta

6.Hafta

7.Hafta

8.Hafta

9.Hafta

Sonuçlar güzel , finnede galiba istikrar yok yada sen kenara çekiyosun 1 maç atıyo 3 maç atamıyo

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Bu transferlerden sonra beklenti yükseldi Diazz !
    Bu sene artık üst ligde olmazsak kapı orada
    " rexpo1994 " başkana resti çekti bastı gitti İngiltere'ye

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Güzel gidiyoruz, maşallah

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Finne ye bak Sheff e 4 tane takmış.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Maçlar şahane gidiyor Strandberg in hızı biraz daha iyi olsa çok defans.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Kovulmasaydım iyiydi

Gidisat iyi.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by ardkyrkc View Post
    Sonuçlar güzel , finnede galiba istikrar yok yada sen kenara çekiyosun 1 maç atıyo 3 maç atamıyo
    Hücum hattımda herkes üzerine düşeni yapıyor 2 maç formsuz olanı kızağa çekiyorum yerine koyduğum oyuncu atıyor attırıyor o yüzden 4 forvette rotasyonlu oynuyor
    Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Güzel gidiyoruz, maşallah
    Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Gidisat iyi.
    Olacak inş güzel form tutturduk
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Kovulmasaydım iyiydi
    Kim kovdu la Hemen düşman ilan edelim
    Finne ye bak Sheff e 4 tane takmış.

Herif dengesiz normal form grafigi yok ya atamıyor ya da 3 den aşağı bırakmıyor

Maçlar şahane gidiyor Strandberg in hızı biraz daha iyi olsa çok defans.

Bu haliyle de yeterince hızlı sayılır stoper hattı için ama tabi isterim birkaç tık daha hızlı olmasını
    hem yaşı genç gelişebilir daha

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Çok iyi gidiyoruz.Bu takım bu sene bir üst lige çıkacak!

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Nantes in başkanı kovdu,Adamın adı waldemar kita imiş.Bir icabına bakalım şunun Dahi Diaz

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Capital Cup'a 3. turda veda derken Jose reyizle enteresanbir dostluk başlangıcımız oldu. Maç öncesi bizi küçümseyici sinirlendirici açıklamalarda bulundu. Kupanın en kek takımı geldi asarız keseriz rahatız ballıyız biz sustuk. Boş durmayıp hakkımızda ileri geri konuşunca sahada görüşürüz güçlüler ancak galip gelme ihtimalimiz olmadığı anlamına gelmiyor dedik. Maç başladı hiç beklemedikleri kadar ofans oynuyorduk arzuluyduk ama ne varki nefesimiz yetmedi kaltie farkı çıktı ortaya. Biz bulduklarımızı atamadık onlar attı. Maç sonu fikri değişen Mourinho gurur duyulacak top oynadılar takdir ettim falan filan zeytin dalı uzattık birbirimize.

Ligde ise bu yıl bambaşkayız. Milwall'ı geçen yıl yenmek kolaydı bu yıl değil

(Dün gece forumda bakım oldugundan güncelleyemedim biraz hızlı geçiyoruz. Hem 46 maç kupalar hariç epey uzun maraton baymak istemiyorum uzun uzadıya esas serüven çıkarsak PL'de başlayacak )

Capital Cup 3.Tur

10.Hafta

11.Hafta

12.Hafta

13.Hafta

14.Hafta

15.Hafta

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Nantes in başkanı kovdu,Adamın adı waldemar kita imiş.Bir icabına bakalım şunun Dahi Diaz
    İş güç bir de kendi kariyerim derken vakit kalmıyor başka kariyerlere bakmaya takip edemiyorum maalesef. Sandım ingiltereden ama fransaymış yapacak bişey yok dua edelim olası avrupa maceramızda rakip olsunlar
    Quote Originally Posted by Banega View Post
    Çok iyi gidiyoruz.Bu takım bu sene bir üst lige çıkacak!
    Muhtemelen evet takım ilginç bir form tuttu. Kötü de oynasak kaybetmiyoruz

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Arada sakatlık problemi olmuyor değil. Ama yavaş yavaş takımda eksiklikler aramıza katılıyor

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    İş güç bir de kendi kariyerim derken vakit kalmıyor başka kariyerlere bakmaya takip edemiyorum maalesef. Sandım ingiltereden ama fransaymış yapacak bişey yok dua edelim olası avrupa maceramızda rakip olsunlar
    yok artık bir de ingiltereden kovulursam bırakayım oyunu.Ligde biraz çok berabere kalmışız ama düzeliriz hocam

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Geçen yıl ligimizden şampiyon olup premier lige çıkan Lestır artık ne yaptı da böyle bi fikstür çekti bilemiyom

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri