Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 113 sonuç

Konu: Nağmalup 4-3-3 Taktik Paketi(Screenshotlu-açıklamalı)

Quote Originally Posted by tuzlali20
    Walla şu anda hiç birini kullanmıyorum. Taktikleri deniyorum ölesine bi oyun açtım bakalım nolcak die. Ama 442 wings taktiğin de hiç başarılı olmadı nedense. Ben bastırdım udinese 1 - 0 aldı maçı ne iş anlamadım. Birazdan senin taktikleri denicem. Ama ben 2 senedir hep kanatlarla oynadım. 5 - 3 -2 yi cm 04 de denedim. fm 5 te 442 denedim. Bu oyn acayip değişik kendi taktiğimle porto 3 çekti bana . Seninkini denicem mutlaka aldığım sonucu yazıcvam merak etme. İlk maçım chelsea ile ...
    hangi takımsın bilmiyorum ama chelsea ye karşı udefend ile oynayıp oyuncuları en uygun mevkilere koyarsan yenilmezsin gerisi senin amr-aml-sc oyuncularının hızları ve bitiriciliklerine kalmış

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu arada ben en basta yazmayı unuttum taktiği indirenler kusura bakmasın taktiği uygularken oratasahadaki 2 mc yi oyun kurucu ve sc yi atak oyuncu olarak seçin
    çünkü kontraya kalkarken onemli olan topu çok çabuk atak oyuncuya taşımaktır
    u defendi kullanırken daha etkili olmasını istiyorsanız 1,2 gol attıktan sonra :
    pas odağı olan bolümü her iki kanat olarak,
    pas tutnude doğruan yapmayı unutmayın

Quote Originally Posted by notformoney
    hangi takımsın bilmiyorum ama chelsea ye karşı udefend ile oynayıp oyuncuları en uygun mevkilere koyarsan yenilmezsin gerisi senin amr-aml-sc oyuncularının hızları ve bitiriciliklerine kalmış

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu arada ben en basta yazmayı unuttum taktiği indirenler kusura bakmasın taktiği uygularken oratasahadaki 2 mc yi oyun kurucu ve sc yi atak oyuncu olarak seçin
    çünkü kontraya kalkarken onemli olan topu çok çabuk atak oyuncuya taşımaktır
    u defendi kullanırken daha etkili olmasını istiyorsanız 1,2 gol attıktan sonra :
    pas odağı olan bolümü her iki kanat olarak,
    pas tutnude doğruan yapmayı unutmayın
    Takımım Man Utd.
    tim howard
    G. hainze, m. Silvestre. , Rio ferdinand, gary neville
    jarome rothen, leo messi, tuncay(scholes), c.ronaldo
    R. van Nistelrooy, rooney

dediğim gibi oyunu ölesine açtım leo messi yi tuncayı rotheni denemelik aldım bakalım nasıl olcak die deniyorum yani ...

Takımım Man Utd.
    tim howard
    G. hainze, m. Silvestre. , Rio ferdinand, gary neville
    jarome rothen, leo messi, tuncay(scholes), c.ronaldo
    R. van Nistelrooy, rooney

dediğim gibi oyunu ölesine açtım leo messi yi tuncayı rotheni denemelik aldım bakalım nasıl olcak die deniyorum yani ...
    eğer wayne rooney i amr-aml de oynatırsan iyi oynamaz söyliyim ronaldo yu amr,tuncayı aml y koy nistelrooyu da sc yani rooney yedek kalır ben ingiltereyi çalıştırdığım için gs ile rooneyin napıp napmıcağını biliorum bu taktikte verim alamazsın saç baş yoldurur leo messi yi mc nin sol tarafında oynat mc nin diğer yanına lucho gonzalesi al dm yede madem man utd sin cambiasso yu alabilirsin onun dışında defansın ii ama man utd olsan bil benim sana tavsiyem chelsea ye karşı u defendi kullan benim kadrom şu an acayip güclü ikinci sezonumun ortasındayım sadece songu sattım yabancılarımdan onun dışında necati dir ergündür kimse kalmadı ama songu sattığım için bin pişmanım demek istediğim kadroyu oturttuğun anda bozma sakın
    ben yeni ss ler koyucam bide şimdi sadece psv yi yenmek için bi taktik yapıyorum geçen sezonda çok zorlamıştı beni şimdi önceden alıyorum önlemi onuda koyucam yakında

taktık güzel ama her takıma uymuyor.

Quote Originally Posted by SaMaNYoLu
    taktık güzel ama her takıma uymuyor.
    zaten 4-3-3 u defend klasik bir 4-3-3 taktiğidir amacın contra ataklarla gol atmaktır eğer mclerin ii deil ve amr-aml yavassa gol atamazsın her takıma uyup uymamaya gelince
    dortmund,hamburg,ajax,psv,barca,at.madrid,chelsea, liverpool,shaktar,bursaspor,
    fenerbahçe,galatasaray,fiorentina,turkiye,turkiye21a,ingiltere,ingiltere21a gibi takımlala denenip bazılarıyla 8-9 maç yapıldı koyu renklilerde ise milli takımlarda en az ingiltere 21a ile yarı final gördüm england ile isviçre avusturya 2008elemeleri için gruptan gol bile yemeden çıktım,bursa ile turkiye kupası,gs ile bir sürü şey turkiye ilede wcup alındı
    yani taktik biçok takımda denendi ayrıca taktiği denediğim takımlarda yuksek performans aldığım oyunculardan oluşan 40dan fazla oyuncu önerisinde bulundum eğer transfer ettiğin oyuncunun taktikteki mevkisini belirleyemezsen basrılı olamazsınınz ben bir sürü hazırlık maçı yaptım sizde hazırlık maçları yaparak oyuncuların max performans verecekleri mevkileri bulabilirsiniz

Arkadaşım taktiğin çok güzel denedim bizzat gördüm. nistelrooy da rooney de gol attı. Tuncay orta alanda döktürdü. 81 dk. j. s. park sakatlandı 10 kişi ile gol attım 2 - 2 oldu. Gerçekten dfansa yönelik ama counter atağa dayalı bi taktik. Bide madalyonun öbür yüzünde lampard dün joe cole'un attığı gole benzer bir golle 90+3 te yıktı. Olsun sonuçta taktik denendi ve işe yaradığını test ettim. (udefend i denedim yanlış olmasın)

Şimdi bir sorum war. Fm 2005 te kendi taktiğimle yüzlerce gol yağdırdım. Almadığım kupa kalmadı (bir sezonda 4 kupa aldım) . Dünyanın en büyük teknik direktörü oldum. Takımın bütçesi 1 katrilyon'u bulunca bırakçam dedim yanlış hatırlamıyosam 2011 de veya 2013 te bıraktım Sıfırları sayamıyodum o kadar çok param vardı ki... . Aynı taktiği bu oyunda uygulasam acaba başarılı olurmuyum. Olmazsam da nedenini bilen warsa yazsın lütfen...

Arkadaşım taktiğin çok güzel denedim bizzat gördüm. nistelrooy da rooney de gol attı. Tuncay orta alanda döktürdü. 81 dk. j. s. park sakatlandı 10 kişi ile gol attım 2 - 2 oldu. Gerçekten dfansa yönelik ama counter atağa dayalı bi taktik. Bide madalyonun öbür yüzünde lampard dün joe cole'un attığı gole benzer bir golle 90+3 te yıktı. Olsun sonuçta taktik denendi ve işe yaradığını test ettim. (udefend i denedim yanlış olmasın)

Şimdi bir sorum war. Fm 2005 te kendi taktiğimle yüzlerce gol yağdırdım. Almadığım kupa kalmadı (bir sezonda 4 kupa aldım) . Dünyanın en büyük teknik direktörü oldum. Takımın bütçesi 1 katrilyon'u bulunca bırakçam dedim yanlış hatırlamıyosam 2011 de veya 2013 te bıraktım Sıfırları sayamıyodum o kadar çok param vardı ki... . Aynı taktiği bu oyunda uygulasam acaba başarılı olurmuyum. Olmazsam da nedenini bilen warsa yazsın lütfen...
    arkadaşım tahminimce yediğin goller muhtemelen korner haricindeki duran toplardan yada uzaktan olabilri çünkü udefend ile ii defansın varsa rakip ceza sahasına bir yada iki kez girer butun maç boyunca ben gol yersem durantoptan yiyorum onun çaresi yok gibi ama yenilmezsin demiştim ama eğer taşları dahada yerine oturtursan chelsea mhelsi dinlemez yenersinde taktik defansıf ama 7-0,8-0 kazanılan çok maç olmuştur

senin taktiğin neydi bilmeiyorum ama fm2006nın maç motoru daha gelişmiş bende fm2005deki taktiğimle oynadığımda 7-8.sıralardaydım ama ben bunun nedenini oyunun daha gerçekçi taktiksel varyasyonlardan kurulu olmasına ve oyunda fm 2005e göre daha çok taktiğin ön planda olmasına bağladım yani yıldız dolu bi takımla kazanamayabiliosun basta can sıkıcı olabilio ama sora güzel bişey olduğunu anladım

sana tavsiyem s downing diye bir aml var yanılmıyorsam midlsbroda mukemmel bi herif 21 yasında ben ingilterede denedim işveçi elemelerde 5-0yendiğim maçta 3 gol attırdı ve 2 de gol attı takımdan joe cole u kesti gs ye 15mn pound +maniche verip aldım tek kelimeyle harika sağada önerim (nede olsa man utd de para boldur) robben,govou,guily den biri

Öneriler için tşk ederim. S downing i biliyorum ama 2005 te o kadar ii deildi. Zaten fm2005 te ii olmayan oyuncular burda mükemmel yapmışlar. Mesala hugo viana adamın güçleri full onu geliştirsen sol tarafı dağıtır. Mesala fabregas fm 2005 te 6 sene sonra efsane oluyo. ama 2006 da nasıl bilmem. O yüzden yeni oyun açınca ya messi yi alcam ya da fabregası sen ilerlediysen hangisi daha iyi oluyo bilirsin. Hangisini tavsiye edersin? Oyunun başında messi yi 32 Milyon ytl ye aldım.

Not : Takımın 60 Mytl transfer bütçesi war inan premier ligte tutunmak için 3 oyuncu almam lazım. 3 tane alınca elde 0 kalıyo

benim bütçe deli gibi tabi ilk sezondan ECC ESC Süper Cupa lig gelince bide necati ve songu top 15mn pounda milan ve roma ya sattım suan 23mn pound bütçe var kadromda şöle:
    mondragon,ö.çatkış,önder t.,turan ali,barzagli,gonzalo,ferhat öztorun,dani alves,
    aquilani,maniche,nuri şahin,caner erkin,tuncay sanlı,nihat,arda turan,özgürcan,cafenca, ümit karan devre arası transferde de maniche-gonzalo ikilisinden biri gidecek ve 15mnpounda aldığım downing gelecek

benim tavsiyeme gelince defansa kesinlikle barzagli yi öneririm şuan bende worldclass defender oldu ama itibarı kıtasal
    ortasahana aquilani,quarin,ve sadece ilk sezonluk maniche yi oneririim ama lucho gonzales man utd de ricardson(doğrumu yazdım ilmiom 21 yasında amlc) paran varsa dm ye xabi alonso amr ronaldo var aml ye robbeni alabilrsin tabii hepsini birden alamazsın heralde onun için benim tavsiyem xabi alonso-cambiasso gibi bir dm al

dr ye kesinlikle dani alvesi al bak zaten hayran kalırsın zaten sok fazla ii oyuncu lazım deil ole mc ve ileri kanatlar ii olsun yeter

mc ye fabregas tabii paşa gibi olur messi - fabregasda ikinci sezonda çok ii iş çıkarır ama bu ikiliyi oynatırsan arkalarında xabi yi al ben liverpooldayken mukemmel ötesi oynuyordu

bi soru daha sorim sidney govou yla uğur yıldırım arasındaki fark ne? uğur yıldırımın güçleri oldukça güzel. yaşı iyi tercih olarak onu yapmak isterim ama mevkisi FC natural yazıyo. Bu adam şimdi sağ kanatta oynamazmı?

S-B-Z Misafir

arkadaşım valla baya uğraşmışsın eline koluna ve modemine sağlık.yeni lig açınca ilk bu taktikleri deneyecem

güzel bir taktik ama bir sey unutmussun GALATASARAY defans yapmaz....

vay beaaa güzel taktikmiş kullanim bari

bi soru daha sorim sidney govou yla uğur yıldırım arasındaki fark ne? uğur yıldırımın güçleri oldukça güzel. yaşı iyi tercih olarak onu yapmak isterim ama mevkisi FC natural yazıyo. Bu adam şimdi sağ kanatta oynamazmı?
    arkadaşım ben amr de uguryıldırım,govou,bojinov,nihat bu oyuncuları denedim içlerinden en ii verimi aldığım oyuncu govou ve nihattı ama nihat ulusal liglerde basarılı oluyor yani ecc de oda pek verim vermiyor ama nihattauğur yıldırımda bojinovda forvette güzel oynuyor yani ben ce amr ye sadece amr olan oyuncu oynat ben dani alves i ve nihatı oynatıyorum ama nihat 7-8 arası oynuyor

------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu arada galatasaray defans yapmaz ama chelsea ye arsenale milana elimdeki kadroyla hucum oynarsam baya bi gol yiyorum kadronu 2-3 sezonda güçlendirirsen teamgeisti dene ama ilk sezonda denersen manisa bile 3 tane atar yani maçı kazanmak için seninde 4 gol atman gerekir bence ilk sezonda udefend taktiklerinden birini kullan sonra kadronu güçlendir yine udefendin takım komutlarını değiştir yada teamgeist , murder i kullan ama ilk sezaonda baska turlu basarılı olamazsın

Öneriler için tşk ederim. S downing i biliyorum ama 2005 te o kadar ii deildi. Zaten fm2005 te ii olmayan oyuncular burda mükemmel yapmışlar. Mesala hugo viana adamın güçleri full onu geliştirsen sol tarafı dağıtır. Mesala fabregas fm 2005 te 6 sene sonra efsane oluyo. ama 2006 da nasıl bilmem. O yüzden yeni oyun açınca ya messi yi alcam ya da fabregası sen ilerlediysen hangisi daha iyi oluyo bilirsin. Hangisini tavsiye edersin? Oyunun başında messi yi 32 Milyon ytl ye aldım.

Not : Takımın 60 Mytl transfer bütçesi war inan premier ligte tutunmak için 3 oyuncu almam lazım. 3 tane alınca elde 0 kalıyo
    man utd ile bikaç kere oynadım ama sağa c. ronaldo yu sola robben yada benim tavsiyem s. downing i (aml) al zaten man utd ile premier ligde tutunursun ama hızlı iki kanat oyuncusu ve onların o kalitede yedekleri ile baya basarılı olursun

Nesil
    2006

notformoney temanı çok beğendim ya hangi tema bu upload edersen çok sevinirim

Wink

Quote Originally Posted by emere
    notformoney temanı çok beğendim ya hangi tema bu upload edersen çok sevinirim

edemem burası taktik antrenman bölümü git multimedyada ara ordan bulabilirsin lütfen gereksiz mesaj yazmayalım

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

ii taktikmiş deneyecem bunu

Quote Originally Posted by FM_M@niaC
    ii taktikmiş deneyecem bunu

taktiği deneyecek olanlar (zannedersem 2.sayfaya) her takıma uygun oyuncu önerilerim oldu ordaki oyunculara bakarak transfer yapabilirler yani taktiğe göre transfer yapın derim ben size

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

takt,ğ,n çok güzel özell,kle u defend 4-3-3 çok iimiş eline sağlık

arkadasım olayın kitabını yazmıssın gercekten defend I taktigi harika hele de orta da bir steven gerrard var ki sorma chelsea geliyo arsenal gidiyo hepsini yeniyorum
    boyle de hile yapıyomus gibi hisediyorum aslında sevmem baskasının taktigi ile oynamayı ama bırakamadım neyse ben kendime gore deistiririm bu taktigi (cok daha kotu yapacagımı bilmeme ragmen)

Quote Originally Posted by merto873
    arkadasım olayın kitabını yazmıssın gercekten defend I taktigi harika hele de orta da bir steven gerrard var ki sorma chelsea geliyo arsenal gidiyo hepsini yeniyorum
    boyle de hile yapıyomus gibi hisediyorum aslında sevmem baskasının taktigi ile oynamayı ama bırakamadım neyse ben kendime gore deistiririm bu taktigi (cok daha kotu yapacagımı bilmeme ragmen)
    yorumun için sağol arkadaşım zaten taktiğin işlemesi iyi bir mc ile oluyor sende de steven gerrard varmış daha ne olsun yinede teşşekürler taktiği deneyip yorum yaptığın için

Nesil
    2006
    Yer
    eskişehir

arkadaşım maçları izledim taktiği deniyeceğim birazdan eğer hile yoksa güzele benziyor

Quote Originally Posted by reamon
    arkadaşım maçları izledim taktiği deniyeceğim birazdan eğer hile yoksa güzele benziyor
    hile yapsaydım buraya koymazdım heralde dostum

Nesil
    2006
    Yer
    eskişehir

hile yapsaydım buraya koymazdım heralde dostum
    yanlış anlama var galiba ama neyse

taktiğini denedim fenerbahçe ile 3.maçta yenilgim yok ama daha avrupa maçları var onlarıda oynayayım bi taktik iyimi kötümü anlarız

yanlış anlama var galiba ama neyse

taktiğini denedim fenerbahçe ile 3.maçta yenilgim yok ama daha avrupa maçları var onlarıda oynayayım bi taktik iyimi kötümü anlarız
    yanlış anlama yok da bosver

eğer avrupada başarı istiyosan sağlam bi mc al yada kanat taktikte işine yarar

Nesil
    2006
    Yer
    eskişehir

yanlış anlama yok da bosver

eğer avrupada başarı istiyosan sağlam bi mc al yada kanat taktikte işine yarar
    dm de appiah mc ye de sezon basında lucho gonzales i almıştım alex de mc oynuyor aml de tuncay ama amr yok bi amr yazarsan sevinirim buraya

--------------------------------------------------------------------------taktikteki mevkilere uygun oyuncu önerilerim:

gk:takımdaki kalecinizi kullanıp para harcamayabilirsiniz ben mondragonla devam ediyorum

dc:burası çok önemli buradaki iki oyuncunuz uzun boylu olmalı ve ii zıplayıp kafa vurmalı tabii top kapma,markajıda her dcnin olması gibi bunlarında iyi olmalı benim önerilerim şunlardır:
    yabancı-barzagli,song,gonzalo,milito,colloccini,alexis(bunları alırsanız muthiş tabii)
    turk-servet ç.,önder t.,turan ali,alpay,orhan ak(bunlarda baya ii oynuyorlar)
    ben ikinci sezonumun basında gonzaloyu aldım ve barzagli-gonzalo ikilisi oynuyor

dm: bu mevkiye ksinlikle mascheranoyu almayın derim alıcağınız oyuncu guarin veya nuri şahin profilinde olamlı yada normal dm özelliklerinin dısşında;
    uzun şut,önceden sezme,kararları saldırganlığı iyi olmalıdır benim size önerilerim ise:
    yabancı-guarin*****,sivok,diarra,kompany(mevki kazanması bi hafta sürüyor)yada dediğim özellikleri yuksek olsun yeter
    turk-nuri ş.,fahri tatan,hüseyin çimşir,ayhan akman,

mc:Burası oyunun kazanıldığı mevkidir açık söyliyeyim bu mevkiniz iyi değil ve top kaybı çok ise maç kazanmanız imkansızdır benim size tavsiyem ise özelliklerinde:
    pas,orta,sut,kafa,önceden sezme,ilk temas,markaj,top kapma ii olmalı yani(14den fazla)
    yabancı-lucho gonzales***,maniche,**uilani,carlos martins*,walter baseggio,mendieta,jeremy toulalan,manuel fernandes,matuzalem,angelo palombo***,parası az olanlar için ise yabancı önerilerim:
    -petit,walter baseggio,carlos martins(bu oyuncuları 1,2mnpounda alabilirsiniz)
    turk: tuncay ş.,tumer metin,kemal aslan,yasin sülün,hakan bayraktar,murat sözkesen,kemal aslan,ayhan akman,caner erkin(bir sezon sonra)
    mc mevkisi çok önemli olduğu için size benden tavsiye transfer bütçenizin büyük bi kısmını buraya ayırın

amr mevkisi için önerim hızlı olsun driblingi iyi olsun ortası iyi olsun ve mevkisinde varsa içeri kesen ler çok iidir önerilerim yine ikitane biri paralı ve orta düzey diğeri parasız takımlar için
    parasız takım için
    yabancı-dimitrov velizar,paul fereirer,luis jimenez,
    turk-yasin karaça,deniz baykara,okan koç,arda turan,faruk karaçay,
    paralı takımlar için
    yabancı-estoyanoff fabian,vitaly kutuzov,lionel scolani,alberto medina,govou,s.w.philips,dani alves,kallon mohamed,salihamidzic,streit albert
    turk-nihat,gökdeniz,uğur yıldırım

parasız takım aml
    yabancı-dimitrov velizar,francesco tavano,cesar
    turk-ibrahim akın,celil sağır,yasin karaça,

paralı takım aml
    yabancı-andrea gasbarroni,ze roberto,savio,simao,olivier kapo,nakamura shunsuke,de marcus beasley,ryan babel,m. rosales,c.wilhemsson,rothen,robben
    turk-tuncay ş,hasan şaş,kemal aslan,öztürk sezer,gökdeniz karadeniz,

fc: Bu mevki için ilk tavsiyem takımınızdaki am/fc oynayan oyuncuyu satın çünkü o bu mevkide buyuk ihtimalle verim vermez alıcağınız santraforun kafa,ilk temas,bitiricilik,dirbling,hız hızlanma,poz alma özellikleri 13den fala olsun

yabancı: deivid,anelka,cisse,cacau,chevanton,nuno gomes,m.rosenberg,derlei,lisandro lopez,cesar delgado,bojinov,pazzini,toni,i**uinta,
    turk- ümit karan,nihat,fatih tekke,burak yılmaz,burak akdiş,

daha oyuncu yazıcam ama almadan önce buradan bakıp eleyip o şekilde alırsanız daha iyi olur ziraa yazdığım oyuncuların hepsi pot abilitsi 140dan fazla,parasız takımlar için yazdığım oyuncuların en pahalısı 1.3mn pounda alınıyor ayrıca buyuk oyuncuları yazmamamın nedeni çok pahalı olmalarıdır

kadro-para-mevkilere göre oyuncular ekledim bilginize
    sayfaları okuma zahmetine girseydin burda bulurdun zaten kapsamlı bir liste yaptım düşük bütçeli takımlar orta ve yüksek bütçeli takımlar için bir iki tanesi hariç hepsi denenmiş oyunculardır bunlar ve her mevki için var orda

Nesil
    2006
    Yer
    eskişehir

sayfaları okuma zahmetine girseydin burda bulurdun zaten kapsamlı bir liste yaptım düşük bütçeli takımlar orta ve yüksek bütçeli takımlar için bir iki tanesi hariç hepsi denenmiş oyunculardır bunlar ve her mevki için var orda
    tamam. ayrıca oyuncu önerileri için sağol.
    taktiğin gerçekten güzelmiş 7 maçta 1 gol yedim oda BJK den ve hiç yenilgisizim şu anda avrupada grubumda ajax-shaktar-panathinakos var ve pan. ile shaktarı yendim ajax nolcak bakalım beraberlik bile yeter çünkü 1. su an ajax ta diğer takımları yendi yani en kötü ihtimalle uefa garantilendi

tamam. ayrıca oyuncu önerileri için sağol.
    taktiğin gerçekten güzelmiş 7 maçta 1 gol yedim oda BJK den ve hiç yenilgisizim şu anda avrupada grubumda ajax-shaktar-panathinakos var ve pan. ile shaktarı yendim ajax nolcak bakalım beraberlik bile yeter çünkü 1. su an ajax ta diğer takımları yendi yani en kötü ihtimalle uefa garantilendi
    valla dostum ajax a da yatabilirsin ama bu taktiklerle yenmekte ençok zorlandığım takım psv dir çünkü zaten ben kapanıyorum bide onlar kapanınca sut çekmeden maç bitiyor bide chelsea var ama onlar ekstra bir takım

Nesil
    2006
    Yer
    eskişehir

ajax la iki maçtada berabere kaldım ama gruptan çıkmayı garantiledim bu arada teamgeist taktiğin çok agresif olmuş on oyuncunun hepsi ileri çıkıyor ligde kullandım çok gol atılıyo küçük takımlara ama avrupada kullanmak yemedi açıkcası kaleci bile çıkacak utanmasa

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri