Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 113 arası toplam 113 sonuç

Konu: Nağmalup 4-3-3 Taktik Paketi(Screenshotlu-açıklamalı)

Nesil
    2006
    Yer
    Kebap,şalgam Diyarı Ad@nA

Quote Originally Posted by ahmet_cobanoglu
    abi iyi güzel de indiremedim yaa yardımcı olurmusunuz
    KArdeş hangi taktiği indirmek istiyorsan linke tıkla açılan sayfanın sağ altında free yazar ona bas daha sonra sana bi kutucuk ve onun yanında harf ve rakamlar verir onları kutucuğa yaz enter'a bas taktiği belgelerim/sports_interactive/fm2006/tactics klasörünün içine at kolay gelsin...

Quote Originally Posted by KaÇaK_1907
    KArdeş ben hiç defansif oynamam yani galip olsam bile murder'i kullandım hiç verim alamadım ilk başta ama udefend'i kullanınca harbiden takım coştu...
    bakma defend olduğuna defansif dememin nedeni orta sahanın ortasının ve dm nin fazla ileri çıkmayıp çok fazla pres yapması daha doğrusu taktik karşı takımın oyun kurgusunun tersi şeklinde çalışıyo murderda galip takım için çok işe yarıyo ama murderla baçlayınca gol atmak çok zor oluyor

ya walla sana helal olsun kardeşim harika bi iş çıkarmışsın.ben portsmouth ile başladım şu an 7.maçımı oynuorum ligte bi tek 2.maçta chelsea 1-0 oda penaltı ile yenldm diğer maçların 1inde beraberlk aldım diğer hepsini kazandm.

ilk maçım liverpool 3-0 yendm,2.maç chelsea 1-0yenldm,3.maç man city 4-1 yendm,4.maç tottenham 3-0 yendm,5.maç sheff utd 3-0 yendm,6.maç aston villa 2-0 yendm, ve 7.maçımı blackburn ile oynuorum 1-0 öndeym 16.dkka bakalım nolcak Forvatte Nikola Zigic war harika tavsiye ederim

Quote Originally Posted by Signor Joga
    ya walla sana helal olsun kardeşim harika bi iş çıkarmışsın.ben portsmouth ile başladım şu an 7.maçımı oynuorum ligte bi tek 2.maçta chelsea 1-0 oda penaltı ile yenldm diğer maçların 1inde beraberlk aldım diğer hepsini kazandm.

ilk maçım liverpool 3-0 yendm,2.maç chelsea 1-0yenldm,3.maç man city 4-1 yendm,4.maç tottenham 3-0 yendm,5.maç sheff utd 3-0 yendm,6.maç aston villa 2-0 yendm, ve 7.maçımı blackburn ile oynuorum 1-0 öndeym 16.dkka bakalım nolcak Forvatte Nikola Zigic war harika tavsiye ederim
    sağol dostum

Nesil
    2006
    Yer
    Kebap,şalgam Diyarı Ad@nA

Quote Originally Posted by notformoney
    sağol dostum
    Taktikle biraz agresif oynuyor akım 2 maçta 3 kırmızı gördüm avrupada 2 maç yaptım brii zorlanarak kazandım diğerini rennes'e kötü oynayarak kaybettim inş. düzelir takım...

Quote Originally Posted by KaÇaK_1907
    Taktikle biraz agresif oynuyor akım 2 maçta 3 kırmızı gördüm avrupada 2 maç yaptım brii zorlanarak kazandım diğerini rennes'e kötü oynayarak kaybettim inş. düzelir takım...
    valla ben pek kart görmüyordum oyuncularından olabilir eğer maçın kontrolünü elinde tutmak istiyosan mclerinin sol tarafındakini ve dm ni adam adama oynat dm ye (karşı takımın etkili bi forvetini ver) (mc nin solundakinerakibin ortasahasındaki birini ver) korkma adam adama yapınca sürekli o herifi kovalamıyorlar yani boş alan yaratmıyosun sadece top ona giderken çok etkili basıyorlar ama çok çok işe yarıyor ama rakip gol sıkıntısı çekiyor
    otuttuğun kadroyu bozmadan yavas yavas revize et yani oyuncuları onemsiz maçlarda dene genelde mclerin biri hep 7 ile oynar onu dert etme yani düşük değil
    bide mclerin komutlarından sadece birine ileri çıkma yetkisi ver (buda baya defansif olur) ama çok zevkli oluyor fenerbahçesin galba anelkayı satmışsın bu taktikte müthiş oynuyo ben fenerle hep oynatırdım ama ben sana forvette ümit karan ı tavsiye ederim eğer paran varsa nihatı tek geçerim

üstatt link kırık...bi yenilersen burda hepimiz bahtiyar olucaz..

eline salıkk.. ii iş çıkartmışsın =)

eyw dostum chok saol

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

deneyeceğim

taktiği indirsem deneyecem de hiç birinin linki çalışmıo

linkler ölmüş...

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

yalnız garip bişey dikkatimi çekti. 2006 dünya kupası nda nasıl son şampiyon türkiye oluyor????????

taktiği indirenlerden biri bu konuya yeni link koysa
    indirecez taktiği

2006 dünya kupası nın ev sahibi almanya
    son şampiyon da Türkiye
    dünya kupasını kazandıktan bir süre sonra tekrar ss koymak için oraya girmiş ondan öle görünüyo

Linkler ölmüş linkleri yenileyin pls

15. Default

Linkkkk :P

Quote Originally Posted by mami_LEE View Post
    yalnız garip bişey dikkatimi çekti. 2006 dünya kupası nda nasıl son şampiyon türkiye oluyor????????
    kupayı kazanan takım kazandığı anda kupayı en son kazanan takım olduğua göre ordada türkiye yazması normal değilmi

bu arada taktikleri upload ederim bulursam ama çoktandır 2006 oynamıyorum bulursam koyarım buraya

linkler ölmüş dostum yenilersen deneyeceğim.........

Ellerine sağlık Benim kadro yapım bu taktiğe uymuyor

Linkler gitmiş bi yenilersen sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

hemen deniyorum

arkadaşlar Linkler Ölmüş bi el atsanız

22. Default

abicim link gitmiş bi baksan acillllll

linki yenilerseniz sevincez valla

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234