1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Lucas Ocampos

Default Lucas Ocampos

Oyuncu Adı: Lucas Ocampos
    Yaşı: 18
    Kulübü: Monaco FC
    Fiyatı:
    9 Milyon €
    Pozisyon:
    Ofansif Orta Saha (Sağ)(Sol)

Yorum: 18 yaşında olmasına rağmen inanılmaz bir oyuncu. Monaconun satacağını sanmıyorum ancak eğer Real,Barça gibi bütçesi yüksek klüp yönetiyorsanız ve kanat oyuncusuna ihtiyacınız varsa düşünmeden alın derim.

Resim:

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Frankfurt ile oynuyorum önce 2. sezon kiraladım ardından 3. sezom 10 milyona falan aldım. İnanılmaz gelişti. Sağ kanatta yardırıyo. Arkaya açılan her topa kafa vuruyo. Değişik goller atıyor. Alın kesinlikle

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    Frankfurt ile oynuyorum önce 2. sezon kiraladım ardından 3. sezom 10 milyona falan aldım. İnanılmaz gelişti. Sağ kanatta yardırıyo. Arkaya açılan her topa kafa vuruyo. Değişik goller atıyor. Alın kesinlikle
    Ben de Frankfurt'a aldım,3. sezonumda satılık listesinden 3.5 milyon € gibi gerçekten ucuz bir fiyata getirdim. Taktiğime iyi uyum sağladı düşük bitiriciliğe rağmen Kampl/Ocampos ikilisi Stendera'yı 22 asiste taşıdı resmen.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Ben de Frankfurt'a aldım,3. sezonumda satılık listesinden 3.5 milyon € gibi gerçekten ucuz bir fiyata getirdim. Taktiğime iyi uyum sağladı düşük bitiriciliğe rağmen Kampl/Ocampos ikilisi Stendera'yı 22 asiste taşıdı resmen.
    ben şuan frankfurt ile 7. sezondayım. 2 kere cl 2 kere ligi kazandım.
    stendera biraz başlarda oynadı sonra bi cacık olmaz deyip 6.5 e wolsburg'a sattım.
    şuan efsane bir kariyer yapıyorum. inanılmaz paralar kazanıyorum. arada pahalı transfer yapıyorum.
    tabi doğru transferler. pogba ve kondogbia'yı aldım 80 milyona. ama 7 sezonda 700 milyon kazandım transferden. gerçekten zevkli bi takım.

Mesaj Yetkileri