1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Save Dosyası Geri Getirme

Angry Save Dosyası Geri Getirme

Arkadaşlar Merhaba,

Oyundayken tam kaydetme esnasında elektriklerin kesilmesi sonucu pc kapandı. Sonrasında oyunu tekrar açtığımda son kayıtlı oyun yoktur dedi. Kendim manuel kayıtlı oyunlardan seçtim ama bu kez de "the save game could not be loaded" uyarısı alıyorum. Baya da bir gelmiştim auto-save hiç yok nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilecek var mı?

Malesef Mümkün Değil Geçmiş Olsun

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Teşekkürler bunu duyduğuma çok üzüldüm şuanda 2016 sezonundaydım çok vaktim de olmuyor oynamaya baya bir şevkim kırıldı.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Geri getirmek mümkün,Belgelerimdeki Sport..... dosyasına sağ tıklayıp önceki dosyaları geri yükle gibisinden bir seçenek çıkacak ordan en yakın günün dosyasını alıp oyununa devam edebilirsin.Koskoca save silineceğine birkaç hafta öncesindeki saveni kurtarmış olursun en kötü.

[IMG][/IMG]

Bunu mu yapmam gerek biraz tedirgin oldum hemen yapmak istemedim sormakta fayda var tekrar.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

kayıtlı oyun dosyasına değilde oyunun bulunduğu games klasörüne yap işlemi en son tarihli dosyaya çift tıklayıp içinden Roma.fm kayıtlı dosyasını kopyala-yapıştır işlemi yap.

Thumbs up

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    kayıtlı oyun dosyasına değilde oyunun bulunduğu games klasörüne yap işlemi en son tarihli dosyaya çift tıklayıp içinden Roma.fm kayıtlı dosyasını kopyala-yapıştır işlemi yap.
    Oldu valla dediğin gibi yaptım çok teşekkürler

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Quote Originally Posted by mmllhh View Post
    Önemli değil

Nesil
    2006
    Yer
    FOOTBALL MANAGER 2008

Quote Originally Posted by mmllhh View Post
    Benim kaydı çocuk oyun içinden silmiş o geri gelir mi?

Yukarıda İlk Bahsedilen O An ki Save Dosyası Hasarlı Olduğu İçin Geri Gelse de Kullanılamaz. Ama Önceki Save Dosyaları Geri Almak Sistem Geri Yükleme İle Mümkün Oyun En Son Ne Zaman Kaydettiysen O Tarihe Gider.

@askurto En Son Kaydettiğin Saveyi Sende Sistem Geri Yükleme İle Kurtarabilirsin

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Mesaj Yetkileri