1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: BouMacceta & ArdKyrkc - Data Güncellemesi

Threaded View

Default BouMacceta & ArdKyrkc - Data Güncellemesi

FMPro Ekibi Olarak Data Güncelleştirmemizin Yeni Sürümü İle Sizlerleyiz Yani Bu Yama FMPV2 Sürümüdür

Yamaya Ekleneler
    *Son transferler
    *Kiralık futbolcular takımlarına yollandı
    *Türkiye için Süper Kupa ve Ziraat Türkiye Kupası Yoktu Onlar Eklendi
    *Transfer Dönemi Açılış/Kapanış Ayarlandı
    *Teknik Ekip Değişiklikleri Yapıldı
    *Oyuncu Seviyelerinde Değişiklikler Yapıldı

Yamadan Görüntüleri Tahminim Akşam Atarız

İndirmek İçin ; http://www.mediafire.com/download/dd...cellemesi+.xml

Yamanın Uyumlu Olduğu Sürümler

*14.3.0/14.3.1/14.1.0

Yapımcılar

BouMacceta
    ArdKyrkc
    Adelaye (V3'ten itibaren)

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ben bu yola tek başıma çıktım.Tek başıma tüm zorlukları aşarak bu yamayı çıkartmak istedim.Forumda bu yamanın duyurusunu yaptığımda 3 tane güncelleme vardı.Fakat çoğu kişi bu yamayı tercih etmişti.Ama yapılan bir hata yüzünden yamayı yayndan kaldırmak zorunda kalmıştık.Ama biz vazgeçmedik sizde vazgeçmeyin emin olun yamada beklediğiniz herşey var.Belki ben tek başıma yaptığım yamada hatalar olabilir gayet doğal.Ama şimdi 2 hatta 3 kişi olduk kusursuz bir şekilde çalıştığımıza inanıyorum.Eğer yamayı beğenirseniz her sene bu şekilde yamalarımız gelecektir bizlerden ayrılmayın

Bu arada yama sorunsuz ise neden v3 çıkaracaksınız diyenler oldu hemen açıklayım bu sürümden sonraki güncellemelerde sadece transfer paketleri mevcut olacak biz şuanlık yamada hata bulamadık bulursak en fazla v4 e kadar böyle gider sonra her hafta transfer güncellemeleri gelecektir
    Last edited by ardkyrkc : 24.Haziran.2014 at 01:40

Mesaj Yetkileri