1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Enner Valencia

Default Enner Valencia

Adı Soyadı: Enner Valencia

Pozisyon : OSL/ST/OOS(R/L)

Oyun Başındaki Satış Fiyatı : 300.000-600.000 Euro Arası

Dünya Kupasının parlayan yıldızlarından Enner Valencia, oyun başında oldukça uygun bir fiyata alınabilir. Profilide gayet iyi. Hem kanatlarda hemde forvette iyi bir taktikle iş yapar.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

paylaşım için teşekkürler. Profili güzel görünüyor. Pa-Ca durumu nedir ve ilerleyen yıllarda nasıl olur bunları merak ediyorum açıkçası.

Quote Originally Posted by MoisHaLe View Post
    paylaşım için teşekkürler. Profili güzel görünüyor. Pa-Ca durumu nedir ve ilerleyen yıllarda nasıl olur bunları merak ediyorum açıkçası.
    PA : 151

CA: 138 hocam.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

bu adam hala nasil lokal kalabilmis hayret. coktan avrupanin yolunu tutmasi gerekirmis. yasi da 23, bu kadar genc beklemiyordum onu. epey gencmis ve profili superlig takimlarinda 3 buyuklerde oynamasina gayet musait. masrafli da degil ustelik. besiktas forvet ariyordu, alsaymis keske. ama artik cok gec, degeri katlanmistir.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Sanırım ca-pa random olarak veriliyor. Benim oyunumda (herhangi bir yama yok, son sürüm) adamın pa'sı 133 ve profili de pek iç acıcı görünmüyor 2017 yılında.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Oynadığı ligi açmak lazım sanırım görebilmek için. Sadece Avrupa'dan ülkeler açarak oynuyorum aramada gözükmüyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

@TKF
    Paylaştığın profili muhteşem ama ben de hiç yakın halinde bile göremedim maalesef.

Şu anki kariyerimde profili...

Mesaj Yetkileri