Sayfa 3 / 15 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 440 sonuç

Konu: "Dünya Turu Devam Ediyor - Afrika'da Vuvuzelaların Arasındayız."

Aynen oyuncular iyi paralara gitmis. Yeni transferlerde guzel.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Sıcak güzel paralar gelmiş .
    Niye be kanka akaydın gecelere bırak onların işi top oynamak ^^

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Oyuncuları iyi paraya satmışsın.İnşallah yokluklarında sıkıntı çekmeyiz.
    Aslinda satmak istemezdim fakat gitmek isteyenide zorla tutmak istemedim.Ama yerlerine daha iyilerini aldik.Umarim iyi performans aliriz.
    Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Aynen oyuncular iyi paralara gitmis. Yeni transferlerde guzel.
    Tesekkur ederim, bu seneki kanatlarimiz cok saglam.

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Sıcak güzel paralar gelmiş .
    Niye be kanka akaydın gecelere bırak onların işi top oynamak ^^
    Aman be Leo, seni mi kircam? Gittik eglendik valla, basına da yakalanmadik.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Obaaaa , kop kop

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Obaaaa , kop kop
    hahaha

Beyler fikirlerinize ihtiyacim var, su an Feyenoord`dan Stefan De Vrij ile anlasmis durumdayiz.

Fakat yabanci siniri yuzunden bir yabancimizla yollarimizi ayirmak zorundayiz.Siovas ve Pantelic`i gonderemem, bunun icin Kerlon veya Dutra`dan biri ile yolumuzu ayirmamiz lazim.Sizce De Vrij`i almali miyim? Eger almaliysam kimle yollari ayirmaliyim?

Dutra 40 yasinda, ama 7.42 ortalama ile oynuyor, gecen sezonda ayniydi.Takimda en cok maas alanlardan biri.

Ve bu da Kerlon.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Alternatifler var sanırım kerlon a bence kerlon u yollayabilirsin

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bencede Kerlon u yollayabilirsin. Sakatlıkları sezon içinde çok canını sıkabilir.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Mevkisi dolayısıyla ben "Dutra" diyorum

Kerlon bence..

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Alternatifler var sanırım kerlon a bence kerlon u yollayabilirsin
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Bencede Kerlon u yollayabilirsin. Sakatlıkları sezon içinde çok canını sıkabilir.
    Mevkisi dolayısıyla ben "Dutra" diyorum
    Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Kerlon bence..
    Stefan De Vrij ile anlasmistim fakat oyunu o an kaydetmeyi unutup cikmisim, bir sonraki girdigimde yan cizip Feyenoord`un teklifini kabul etti.Eger gelseydi muazzam bir is yapmis olacaktik.Manchester,Dortmund vb. herkes pesindeydi.

Guncellemeler birazdan geliyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Sezonun ilk macindan once yapilan basin toplantisinda bir gazatecenin sordugu ``Yeni antrenman tesislerinizin yapimina baslandi.Baskanla araniz nasil?`` sorusuna, `` Ooooo yedigimiz ictigimiz ayri gitmez, aramizdan su sizmaz`` diyerek cevap veriyoruz.Gel gor ki, ikimizde birbirimizi bir kasik suda bogariz. Eger amacima ulasip bu klupten ayrilirsam ilk isim baskan hakkinda zehir zemberek aciklamalar yapmak olacak.

1.HAFTA

Sezona kendi evimizde iyi bir baslangic yapiyoruz.Iyi pozisyonlar bulduk, hucum hattindan cok mutluyum.

Gecen sezona gore 1000 adet daha fazla kombine satiyoruz.

2.HAFTA

Duran toplar disinda pozsiyon bulamadigimiz bir macti.Nakamura`nin frikigi ve kornerden gelen golle 1 puan aldigimiza sevindim acikcasi.

YAMAZAKI NABISCO CUP GRUP B ILK MAC

Yamazakı Kupası basladı.Kupanin formati aynen su sekilde; 1.ligdeki takimlar 2 gruba ayrilarak mac yapiyorlar.Ilk 2 sirada bitirenler gruptan cikip birbirleriyle karsilasiyorlar.Neyse, maca donersek, kadronun yarisina rotasyon uyguladim, rahat kazandik.Kerlon harikaydi.

YAMAZAKI NABISCO VUP GRUP B IKINCI MAC

Ilk grup macindaki futbola guvenerek bu macada rotasyonlu kadroyla ciktim fakat dagittilar.Ilk yariyi 3-0 geride kapadik.Sonradan 3 as oyuncumuzu oyuna aldim, 2 top direkten dondu, neyse hakettik.

3.HAFTA

Oyunculara cok sinirlendigim bir macti.Bir suru net gol pozisyonuna girdik.Pantelic 3 tane net gol kacirdi, 2 topumuz direkten dondu.Yedigimiz ilk golde de bizim 36 yasindaki ``tecrubeli`` defansimizin buyuk hatasi vardi.Diyecek bir sey yok, telafi etmek zorundayiz.

4.HAFTA

Bir onceki macimizin 3 gun once oldugunu varsayarsak kondisyonumuza gore skordan memnunum.Pozisyon vermedik, golu duran toptan yedik.Nakamura gene cikti sahneye ve Pantelic`e alda at dercesine harika bir pas verdi.Gecen gun bunlari hic atamayan Pantelic bu sefer guzel bir vurusla golu yaparak bize beraberligi getirdi.

Bu arada yeni ogrendigim kotu bir haberle yikiliyorum.Bizim yerimize Sampiyonlar Ligi`ne Japonya Emperor Cup`i kazanan takimi yollamislar.Simdi daha da cok uzuldum.Neyse, bu sene tek amacimi Sampiyon olmak.

YAMAZAKI NABISCO CUP GRUP B UCUNCU MAC

Yedeklerle ciktigimiz macta hic bir varlik gosteremiyor ve maglup oluyoruz.Kupayi hic ciddiye almiyorum, umarim hata yapmiyorumdur.

5.HAFTA

Dunyalari kacirdigimiz macta muhtesem bir futbolla Sagan`i 3-1 maglup ediyoruz.

cagliari,Montpellier,Parma ve Stade de Reims antrenorleri surekli Naka`yi izlemeye geliyorlar.En son Donadoni geldi.Bu adama bu sene de rahat yok.

6.HAFTA

Zorlandigimiz macta ligin guclu ekiplerinden Antlers`i maglup ediyoruz.Pantelic gene on plandaydi fakat net bir gol pozisyonu kacirdi ve bir topuda direkten dondu.Pantelic iyice Burak Yilmaz`a benzemeye basladi. Cok gol atiyor fakat kacirdiklarinida atsa rekorlar kiracak...

7.HAFTA

Pantelic Pantelic Pantelic.Baska soze gerek yok...

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Bekliyoruz
    Kupa da kötüyüz ama Ligde iyiyiz.Pantelic de durdurulamıyor maşallah
    Last edited by rexpo1994 : 15.Temmuz.2014 at 19:39 Reason: edit

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Bekliyoruz
    Kupa da kötüyüz ama Ligde iyiyiz.Pantelic de durdurulamıyor maşallah
    Maclar cok ic ice.Kondisyon endisesiyle kupaya fazla onem vermiyorum ve 5-6 oyuncu degisikligiyle rotasyonlu bir kadroyla cikiyorum.Umarim pisman olmam.

Pantelic inanilmaz bir form yakaladi umarim boyle devam eder.7 Mac 8 Gol 1 Asist.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Ah be o oyun nasıl kaydedilmez
    Gitti guzelim Vrij , başkan ayağını denk alsın arkandayız
    Kupa'yı sallamıyoz mu yoksa sallayamıyoz mu

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Ah be o oyun nasıl kaydedilmez
    Gitti guzelim Vrij , başkan ayağını denk alsın arkandayız
    Kupa'yı sallamıyoz mu yoksa sallayamıyoz mu
    Sallamiyoruz sallamiyoruz. 3 Gunde 1 mac var, oyuncular nasil kaldirsin? 40 yasinda baba var bizim takimda Kadroyu 7-8 degisiklikle sahaya suruyorum, kupada iyice averaj takimi olduk.

8.HAFTA

Deplasmanda cok kritik bir galibiyet.Takimimi kutluyorum.

YAMAZAKI NABISCO CUP

Her zaman oldugu gibi kadrodan 8 oyuncuyu degistirerek cikiyoruz.Bu sene butun konsantrasyonumuz ligde.

9.HAFTA

Koskoca macta sadece ilk yarinin sonunda Grampus`un bir pozisyonu vardi.Cok sikici bir macti.Pantelic sakatlaninca yuregim agzima geldi fakat Allahtan sakatligi ciddi cikmadi.

Gelin Avrupa Liglerine de bir goz atalim...

ISPANYA LA LIGA

Ispanya`da Real sampiyonluga uzaniyor.Senenin surpriz takimi ise Levante.Rayo,Almeria ve Getafe lige veda eden takimlar oluyor.

Gol Krali 20 gol ile Cristiano Ronaldo su anda.Arkasindan El Arabi(Granada) 18 golle ikinci, Diego Costa ve Messi ise 17 golle ucuncu.

Asistte ise zirvede 14 asist ile Luka Modric yer aliyor.Arkasindan Isco(12), Xavi(12), Xabi Alonso ve Fabregas(10) geliyor.

ITALYA SERIE A

Italya`da yeniden Juve sampiyonlugu yakaliyor.Sassuolo,Verona ve Cagliari veda ediyor.

Su anda Gol Krali 23 Golle Fernando Llorente.Onu sirasiyla Matri(18) Di Natale (16) German Denis (15) ve Sergio Floccari (14) takip ediyor.

Asistte ise zirvede 10 Asistle genc Isaac Cofie(Genoa) yer aliyor.Arkasindan Marco Zambelli (9 ) , Joel Obi(8 ), Joaquin(8 ) ve Roberto Pereyra(8 ) geliyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

INGILTERE PREMIER LIG

ingiltere`de hala matematiksel olarak Sampiyonluk Yarisi devam ediyor.Fakat cok cok buyuk bir surpriz olmazsa Chelsea bitirdi gibi.Aston Villa,Crystal Palace ve Sunderland demir atiyor.

Gol krali su anda 18 Golle Soldado.Onu sirasiyla Negredo(17), Michu(16), Mitroglou(15), Giroud(15) takip ediyor.

Asistte ise zirvede 13 Asistle Erik Lamela,Christian Eriksen,Leighton Baines var.Onlari sirasiyla Mikel Arteta ve Eden Hazard(11 ) takip ediyor.

ALMANYA BUNDESLIGA

Seneye Bayern Munih damga vuruyor.4 Kupa kazanarik, tum kupalari silip supuruyorlar.

Gol kralliginda yaris suruyor.Kiessling (19) golle lider, onu sirasiyla Lewandowski(17), Mandzukic(16), Huntelaar(15), Marco Reus(15) takip ediyor.

Asistte ise zirvede 10 asitle Ilkay Gundogan bulunuyor.Onu sirasiyla Jan Moravek( 9), Piszcek,Furstner ve Kruse( 7) takip ediyor.

FRANSA LEAGUE 1

PSG hic kasmadan, rahatlikla sampiyon bitiriyor.

Gol kralliginda su an zirvede 21 Golle Ibrahimovic ve Cavani arasinda buyuk bir rekabet yasaniyor.Arkalarindan Pujol,Nolan Roux ve Gomis(18) geliyor.Bu yarisi bende dikkatle takip edecegim.

Asistte ise zirvede 12 Asistle Lucas Digne yer aliyor.Onu sirasiyla ayni asist sayisiyla Dan Nistor, Joao Moutinho( 11), Pastore ve Lucas Leiva( 10) takip ediyor.

TURKIYE SUPER LIG

Galatasaray cok cok rahat bir sekilde sampiyon olarak tamamliyor.Besiktas`ta ise toparlanma sinyalleri var.

Gol kralliginda acik arayla Moussa Sow(19) bulunuyor.Bu dakikadan sonra yerini kaptirmaz gibi.Arkasindan 14 Golle Nobre ve Pedro oldoni geliyor.Onlarin arkasindan ise 11 golle Jones Carioca ve Ricardo Pedriel geliyor.

Asistte ise zirvede 11 Asistle Emin Aladag yer aliyor.Arkasindan Scarione(10), Ivan,Olcay,Cem Can( 8) geliyor.Bakalim Emin liderligini koruyabilecek mi?

Baska istediginiz lig,istatistik vb. varsa sorabilirsiniz.

Bir sonraki guncellemede; J-League`e devam ediyoruz!

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Fransa asist krallığında Dan nistor hangi takımdaymış merak ettim.Zamanında Nantes e almıştım

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Ben bizim sıralamayı merak ediyorum

Fenerbahçe çok kötü kalmış bu sezon.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Fransa asist krallığında Dan nistor hangi takımdaymış merak ettim.Zamanında Nantes e almıştım
    Evian`da su an kendisi.Iyi bir oyuncuymus.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Ben bizim sıralamayı merak ediyorum
    Kupadaki performansimiz yuzunden hemen laf soylemeye hazirdin degil mi? Buyur

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Fenerbahçe çok kötü kalmış bu sezon.
    Aynen oyle oldu.Ama seneye toparlanacaklarini dusunuyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Haşa estağfurullah gelin birazdan beni yuhalayın

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Lige iyi başlamışızbenim sonradan düşmeyesin sende dikkatli ol

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Haşa estağfurullah gelin birazdan beni yuhalayın
    Turu gecemezsen sen yandin Leo.

Lige iyi başlamışızbenim sonradan düşmeyesin sende dikkatli ol
    Deplasman oyunumuzu gelistirmemiz lazim.Deplasmanlarda zorlaniyoruz.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

11.HAFTA

Son dakikalarda gelen golle Vissel`i maglup ediyoruz.Gercekten Otsu`nun attigi bu gol bize hayat veriyor.

Orta sahada Sıovas`in partneri olan Shoei Ogura`nin sakatligiyla yikiliyoruz.4-5 hafta yok.Gecen seneki gibi sakatlik illeti yasamak istemiyoruz.Yerine oynatabilecegim Tomisawa`da sakat maalesef.

YAMAZAKI NABISCO CUP

Yine yedek kadro, fakat bu sefer bozgun yok. Rakip onemli pozisyonlar yakalasa da kalecimiz devlesti ve bize 1 puani kazandirdi.

Dunya Kupası`nda oynayacak futbolcularimiz;

12.HAFTA

Tek bir pozisyon verip golu yedik.2 Net gol pozisyonumuz, 3 tane de direkten donen topumuz vardi.Futbolun adaleti yok.

Haydi hayirli olsun..Takimimizin en iyi performans gosteren ismi yasli kurt Dutra`da sakatlandi.Yaklasik olarak 2 hafta yok.

YAMAZAKI NABISCO CUP

Agir yenilgi again

Kupa macinda 17 yasindaki kalecimize de sans verdik.Begenildi..Onun egitimine yogunlasacagim...

13.HAFTA

Cok kritik bir noktada, deplasmanda aldigimiz galibiyetle ilk yariyi moralli bitiriyoruz.

BIR SONRAKI GUNCELLEME: ILK YARI SIRALAMAMIZ VE OYUNCULARIMIZIN DEGERLENDIRMELERI

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Ne çok topçu Dünya Kupası'nda öyle

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Ne çok topçu Dünya Kupası'nda öyle
    3 Tane kotu mu la? Bizim takima gore iyi bence.Ah ah, Stefan De Vrij`i alabilseydik Dunya Kupasi sonrasi 15-20`ye okuturduk.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Senin suçun

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

ILK YARI SIRALAMAMIZ

OYUNCU ISTATISTIKLERI

KALECI

Yuji Rokutan

Gayet iyi bir oyun ortaya koydu.Iyiki diger 2 as kaleci takimdan ayrilmak isteyip gitmis, bu adam parladi.

13 Mac, 7,02 Ortalama

STOPER

Yuji Nakazawa

Yillardir Japonya Milli Takimi`nin stoperligini yapan Yuji, tecrubeleriyle takimimiza cok sey katiyor.Ilk yari ortalama bir performans gosterdi.

13 Mac 1 Gol 6.92 Ortalama

Yuzo Kurihara

Takimimizin bir diger stoperi tecrubeli Kurihara`da iyi bir sezon geciriyor.Bakalim Dunya Kupasi`nda neler yapacak?

13 Mac, 6,98 Ortalama

SOL BEK

Dutra

Adam gibi adam, Cafu`nun sol bekte vucut bulmus hali.En kotu oynadigimiz macta bile adam 7.00`in altina dusmuyor ve 40 yasinda.Helal olsun!

11 Mac, 7,35 ortalama

SAG BEK

Daigo Nishi

Gecen sene bize kiralik olarak gelmisti.Bu sene bonservisini alinca iyice costu.

13 Mac, 7,21 Ortalama

ORTA SAHA

Dimitris Siovas

Orta sahanin gobegindeki dinamik adamimiz.Ogura ile birbirlerini iyi tamamliyorlar.

13 Mac, 7,09 Ortalama

Shoei Ogura

Orta sahamizin on liberosu.Ilk yari iyi isler yapti, ikinci yari cok daha cok sey bekliyorum.

11 Mac, 6,96 Ortalama.

SAG KANAT

Yuki Otsu

Ileri 4`lunun onemli elemanlarindan.Harika oynuyor su an.

13 Mac, 1 Gol, 6 Asist, 7,06 Ortalama

SOL KANAT

Yoichiro Kakitani

Takimin Cristiano Ronaldo`su. Halen gelismekte.Ikinci yari yardiracaktir diye umuyorum.

13 Mac, 3 Gol, 3 Asist 6,87 Ortalama

FORVET ARKASI

Shunsuke NAKAMURA

Buyuk kaptan gene iyi bir performans ortaya koyuyor.Fakat daha fazlasini yapabilecegini biliyorum.

13 Mac, 1 Gol, 6 Asist, 6,97 Ortalama

FORVET

Marko Pantelic

Bu karizma karsisinda kim durabilir? Muhtesem bir ilk yari gecirdi.Durdurulamiyor.

13 Mac, 12 Gol, 2 Asist, 7,45 Ortalama

BIR SONRAKI GUNCELLEME: DUNYA KUPASI BASLIYOR!

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Marko Pantelic tüm Japon manitaları götürüyordur bu ne de olsa orda tek ^^ rakibi yok
    Sonunda sıralamayıda gördük

Sayfa 3 / 15 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri