1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: lato609- SERBEST OYUNCULAR YAMASI

Default lato609- SERBEST OYUNCULAR YAMASI

Merhaba arkadaşlar..
    Önceki serilerde büyük beğeni kazanan ve ilgi göre serbest oyuncular yaması bu seri için daha yapılmamıştı.Forum ve sitelerde o kadar gezindim ama ne yurt içinde ne de yurt dışında daha yayınlandığını görmedim..
    Ben de bundan dolayı bu yamayı hazırlamaya karar verdim.İş ve okul durumumdan dolayı yeterince zamanım olmadığı için tüm liglerin takımlarını ayarlayamadım..

Önemli liglerin 1. ve 2. kademesinde ki tüm oyuncular serbest..

İsveç, İskoçya gibi 3. sınıf liglerin ise sadece üst ligindeki takımların oyuncuları serbest..

TOPLAMDA 42.737 OYUNCU SERBESTTİR.

Ve işte bazı oyuncular ;

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

YAMANIN YAPIMI TAMAMEN BANA (LATİF KARAER) AİTTİR.YAPIMI 4 GÜN SÜRMÜŞTÜR..
    VE EMEĞE SAYGI OLARAK İZİNSİZ PAYLAŞIM YAPMAYINIZ..

Gerçekçiliği Bozan Bir Çalışma Ama Oyunda Alternatif ve Değişiklik Arayanlar İçin Güzel Olabilir. Paylaşım İçin Teşekkürler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Para babası olan bir takımı aldığınız zaman hayalinizdeki kadroyu kurabiliyorsunuz fakat diğer takımlar uyduruk oyuncular alıyorlar. En baba takımlara bile fark atabiliyorsunuz. Bu yüzden gerçekciliği düşürüyor ama zevkler tartışılamaz.

Bende kullanmıyorum ve yama ile oynamam bile Ama isteyen arkadaşlar o kadar fazlaydı ki onları kıramadım..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Arkadaşımızın emeğine sağlık. Farklılık isteyenler için güzel bir alternatif.
    Zulmü alkışlayamam, zâlimi asla sevemem;
    Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem..

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Her seride bir tane çıkar böyle yama, hayalimdeki takımı veya ona benzer bir takım kurup biraz oynadıktan sonra sıkılır ve oyunu kapatırım.

Mesaj Yetkileri