Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon
121 ile 150 arası toplam 159 sonuç

Konu: FMTR VER'2 by RagnarLothbrok | 2014-15 Sezonu Güncellemesi

1. Default PTT'den 4 TAKIM DÜŞÜYO

Öncelikle yama için çok teşekkür ederim sizlere gerçekten çok güzel olmuş. Emeğiniz var belli. Zamanınızı vermişsiniz bizler için. Yalnız Ptt 1.lig de 18 takım var artık. Ve 4 takım düşüyor hala lütfen rica etsem o sorunuda hemen düzeltip yeni güncelleme paylaşırmısınız lütfen. Dün 3 güncellemeyide indirdim hepsinde öyle. Şuan tek sorun o.

Quote Originally Posted by izo_baba View Post
    Öncelikle yama için çok teşekkür ederim sizlere gerçekten çok güzel olmuş. Emeğiniz var belli. Zamanınızı vermişsiniz bizler için. Yalnız Ptt 1.lig de 18 takım var artık. Ve 4 takım düşüyor hala lütfen rica etsem o sorunuda hemen düzeltip yeni güncelleme paylaşırmısınız lütfen. Dün 3 güncellemeyide indirdim hepsinde öyle. Şuan tek sorun o.

Yamada da zaten PTT'de 18 takım var. Ancak dediğin gibi 4 takım düşüyor, çünkü 2.Ligdende 4 takım yükselmek zorunda çünkü 3 takım yaptığım zaman oyun sürekli hata veriyor. Bunun çözümünü bende bilmiyorum
    2.Ligden yükselme play offlarıda bozuluyor 3 takıma düşürdüğüm zaman. Aslında olay basit ama her denememde hata aldım o yüzden 4 takımda bıraktım

3. Default çözümü Buldum !!!

Anladım teşekkür ederim. Uzun uğraşlar sonucunda ben çözümü buldum Sizin yamalardan. Lig güncellemesi ve türkiye kurallarını koymadım. Onun yerine fmkolikten indirdiğim 5+3 ülke kuralları ve netten buldugum fm 14 türk vatandaşlıkları ve turk devletlerının turk sayılması kazakıstan vs. koydum. Şuan da sıkıntısız tüm ligler secılıyo. Ve 2014 smpıyon fb 2013 gs 2012 gs. Ptt 1.lig te eger sızın verdıgınız lıg guncellemesıyle gırersek. ptt de 2014 2013 ıbb sampıyon gorunuyo kı oyle degıl o yuzden arkadaslar LIG GUNCELLEMESI KESIN KOYMAYIN !!! bozulma olmuyo. Suan Ptt den 3 takım dusuyo alttan 3 takım cıkıyo bende. NOT : SÜRÜM 14.3.1 olmalı... Tam anlamayan olursa gene açıklarım.

Quote Originally Posted by specia1 View Post
    öncelikle emeğine sağlık..sırf bunu yazabilmek için yeni üyelik açtım diyebilirim..1 aydan uzun süredir bu yamayı bekliyordum..

yamayı eleştirenler için şunu söyleyeyim; 5+3+1 nette o kadar aradım sadece sende var..ve sadece onu ayarlamak bile çok zor ve riskli bir iş..sırf bunun için bile takdire şayan yaptığı iş..ama bizim bu saçma kuralda o +1i kullanamıyormuşuz ben bu yüzden onun yerine yine bu siteden 5+3 kuralını ekledim..seneye muhtemelen 5+3 olacak zaten, ya da tamamen kalkar hiç belli olmaz

onun haricinde bir kaç noktaya değineyim, herkes de bu şekilde gördüğü CA-PA haricinde net değişiklikleri yazarsa yama çok daha güzel olabilir..

• CA-PA değişikliklerini ayrı yapman çok güzel olmuş ama transferlerde de değiştirmişsin o zaten işleri karıştırıyor..y.öztekin'de, bruma'da,v.sarı'da ciddi artışlar var..hatta dzemaili'yi bile arttırmışsın..sana göre öyledir belki ama bu işin içine girdiğinde çıkamazsın..bunu keşke sadece "(CA-PA Düzenlemeleri)"ni seçtiğimde aktif edebilseydim..o PA da ki 9-10 puanlık bir artış bile oyuncunun kaderini değiştirir..zaten eleştiriler de bundan kaynaklıdır..
    • Fenerbahçe'de Stoch kiralık gönderildi..o biraz ince ayrıntıdır mesela ben FB'li olduğum için biliyorum aynı şekilde Javier Hernandez'den arkadaş bahsetmiş..i.kartal'ın (4-2-3-1, 4-1-2-1-2) ve van gaal (3-4-1-2,3-5-2) için de favori taktikleri değiştirmek iyi olur yoksa bazı oyuncuları kullanmıyorlar (diego ve van persie vs.)..
    ben de 120 üstü PA'ya sahip herkesin tek tek girip CA-PA değişikliklerini sıfırladım..2. maddede yazdıklarımı ekledim ve aziz yıldırımın favori-sevilmeyen kişilerini düzenledim (1-2 sene içinde zico,yanal,kocaman,denizli-kartal değişikliği olmasın diye)..iznin olursa paylaşabilirim..tekrar emeğine sağlık..
    Eleştirin için sağolasın, dediğin gibi CA PA olayı çok öneml, ve hani oyunun orjinalliğini bozacak şekilde abartılı bir artış hiç bir oyuncuda yapılmadı.
    Şunu bir daha söylemek istiyorum sanki Fenerbahçe'yi batırmışım gibi konuşuluyor, Sakaryadan aldıkları genç var birtane ismini hatırlamıyorum onun dahi PA'sını yeniden düzenledim. Semih Ergül oyunda yoktu ben oluşturdum, İbrahim Serdar Aydın Karabükte kirada onun ayarlamalarını yeniden yaptım. Canerin geçen yılki performansıyla orantılı profilini yükselttim. Gökhan Gönül'ün, Emenike'nin dahi.

Veysel'in ve Tarık'ın profili bana kalırsa gerçeği yansıtmıyordu. Ki Tarık'ı Galatasaraya transfer olmadan düzenledim.

Ha diğer ayrıntılara gelirsek, favori kişilerdir, teknik adamların taktikleridir falan.. O işlere girersek bu yama 1 ayda biterdi kaldı ki; o tarz bir işi yabancı forumlarda bile yapanlar yok.. pr0 ve Marshall dahil.

Adamlar Avrupada'ki CA/PA düzenlemelerini bile sadece tanınan oyuncular üzerinden yapıyorlar. James Rodriguez, Muller, Kroos gibi büyük oyuncuları yeniden düzenlemişler sadece. Peki Dünya kupasında bir çok oyuncu iyi performans gösterdi onlar nolacak ? Ama ben onlarada el attım..
    Bunlarla uğraşırken o ince ayrıntılara girmek aşırı zor olurdu ki o kadar inceleyecek durumda değilim, eleştirin için tekrar teşekkür ediyorum.

Bencillik olarakta algılayabilirsin yaptığın düzenlemen sana kalsın, o kadar saat uğraşıp emek vermekle yarım saatte bazı şeylerin üstünden geçmek aynı şey değil yanlış anlama.

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Bencillik olarakta algılayabilirsin yaptığın düzenlemen sana kalsın, o kadar saat uğraşıp emek vermekle yarım saatte bazı şeylerin üstünden geçmek aynı şey değil yanlış anlama.
    eyvallah..bende öyle düşünebilirsin diye hemen paylaşmadım zaten..yanlış anlaşılma olmasın diye..

bahsettiğin CA-PA konusunda evet haklısın çok fazla oyuncu ilerleme kaydetti dünya kupasında vs. ama oyunun başlangıç tarihini ileri alamıyoruz sonuçta..o oyuncular yine katılacak dünya kupasına..aynı şekilde bi dünya adam da gerileme gösterdi hangi birini değiştirebilirsin ki? o yüzden ben hiç birinin değişmemesi taraftarıyım..

oyunu etkiliyor diye dedim favori taktik ve personel işini..yoksa dediğin gibi herkesle tek tek uğraşılmaz..o bahsettiğin pr0 vs. ile zaten kıyaslamıyorum seni, bence daha kaliteli iş çıkarmışsın..artık başlayan başlamıştır zaten kariyere..hadi iyi oyunlar..

Nesil
    2006
    Yer
    Kartal/İstanbul

teşekkürler dostum

Fenerbahçenin cezasında ki durum nedir ?

8. Default

ragnar bu yukarıda bana verdiğin cevapta logolar dikkatimi çekti. Ben megapack 6 indirdim. Ama osmanlıspor falan logoları eski bu baya guzelmıs ne ısmı nerden ındırecem bana bılgı verırsen cok sevınırım.

Quote Originally Posted by izo_baba View Post
    ragnar bu yukarıda bana verdiğin cevapta logolar dikkatimi çekti. Ben megapack 6 indirdim. Ama osmanlıspor falan logoları eski bu baya guzelmıs ne ısmı nerden ındırecem bana bılgı verırsen cok sevınırım.
    Başakşehir veOsmanlı'nın logolarını kendim ekledim

Quote Originally Posted by erdem344 View Post
    Fenerbahçenin cezasında ki durum nedir ?
    1yıla indirildi

Eleştirin için sağolasın, dediğin gibi CA PA olayı çok öneml, ve hani oyunun orjinalliğini bozacak şekilde abartılı bir artış hiç bir oyuncuda yapılmadı.
    Şunu bir daha söylemek istiyorum sanki Fenerbahçe'yi batırmışım gibi konuşuluyor, Sakaryadan aldıkları genç var birtane ismini hatırlamıyorum onun dahi PA'sını yeniden düzenledim. Semih Ergül oyunda yoktu ben oluşturdum, İbrahim Serdar Aydın Karabükte kirada onun ayarlamalarını yeniden yaptım. Canerin geçen yılki performansıyla orantılı profilini yükselttim. Gökhan Gönül'ün, Emenike'nin dahi.

Veysel'in ve Tarık'ın profili bana kalırsa gerçeği yansıtmıyordu. Ki Tarık'ı Galatasaraya transfer olmadan düzenledim.

Ha diğer ayrıntılara gelirsek, favori kişilerdir, teknik adamların taktikleridir falan.. O işlere girersek bu yama 1 ayda biterdi kaldı ki; o tarz bir işi yabancı forumlarda bile yapanlar yok.. pr0 ve Marshall dahil.

Adamlar Avrupada'ki CA/PA düzenlemelerini bile sadece tanınan oyuncular üzerinden yapıyorlar. James Rodriguez, Muller, Kroos gibi büyük oyuncuları yeniden düzenlemişler sadece. Peki Dünya kupasında bir çok oyuncu iyi performans gösterdi onlar nolacak ? Ama ben onlarada el attım..
    Bunlarla uğraşırken o ince ayrıntılara girmek aşırı zor olurdu ki o kadar inceleyecek durumda değilim, eleştirin için tekrar teşekkür ediyorum.

tarık çamdal,bruma,olcan adın ve dzemaili deki ca/pa ya da özelliklerindeki artışların çok yerinde olmuş çünkü tarık ve olcan geçen sene aşama kaydettiler ve fm 2014 çıktığındaki olcan ve tarık değiller yani şuanki tarık ve olcan fm 2014 teki tarık ve olcandan çok daha iyiler bu yüzden bunları ayarlaman mükemmel olmuş ve gerçekliği artırmış.dzemaili ninde dünya kupasındaki performansını göz önünde bulundurursak özelliklerindeki artış anlamsız değil çünkü işviçrenin kupadaki maçlarını izledim ve dikkatimi çeken iki oyuncusu vardı bunlarda mehmedi ve dzemaili...

yasin öztekin ve veysel sarıya gelicek olursak yasindeki artış bence abartı olmuş veyseldeki artış ise daha az olabilirdi daha az olsaydı gerçeğe daha yakın olurdu hatta artışa ihtiyacı yoktu bence normal profili reelden güzel yansıtılmıştı

pedro franco ve oğuzhandaki artışlar çok yerinde çünkü ikiside iyi oynayan ve potansiyelli oyuncular gerçeğe mükemmel denilicel kadar yakın olmuş

mustafa pektemek,olcay şahan,ismail köybaşında sanırım biraz artış var tam emin değilim ama var diye görmiştüm bence bu futbolculardaki artış biraz yetersiz gibi geldi bana biraz daha gerçeğe yaklaştırılabilirmiş mesela pa değerleri yükseltilebilirmiş biraz daha

trabzondaki futbolcuların artışları çok yerinde olmuş tam anlamıyla mükemmel sadece ishak doğanın pa sı belki biraz fazla kaçmış diyebilirim milli takımada çağrılmadı bildiğim kadarıyla çok fazla maçını izlemediğim için iyi veya kötü diyemem tam anlamıyla

fenerde gökhan ve canerin pa/ca ve profil özelliklerinde daha fazla artış olmalıydı diye düşünüyorum çünkü bunlar premier lig seviyesindeki oyuncular özellikle caner bir üst kademeye yükseltilmeli kalite olarak

bunlar sadece benim kendi yorumlarımdır hocam genel düşüncem yama yani data güncellemesi mükkemmele yakın olmuş yabancıların yamaları çok eksik oluyor ligimiz için bu güncelleme olmasa napardık bilmiyorum tekrar çok teşekkürler...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Teşekkürler dostum, indiriyorum duruma göre eksiklik görürsem bilgilendiririm. Emeğine sağlık.

Edit: Veysel, Tarık, Sinan Gümüş, Yasin Öztekin ve Olcan'ın özellikleri gereğinden fazla arttırılmış.
    Caner'in özellikle defansif, Veli, Atiba, Pedro, Ramon ve Mehmet Topal'ın özelliklerinin arttırılması gerekirdi.
    Gökhan Gönül neden sakat başlıyor anlayamadım.
    Bu arada Stoch Al-Ain'de kiralık olması lazım, bonservisiyle göndermişsin. Krasic de malesef hala Fenerbahçe'de, Elche'de değil.

Sezon başı hedefleri seçerken Runtime Error verdi oyun, güncellemem 14.3.1
    Last edited by QaaN-07 : 04.Eylül.2014 at 00:19

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Teşekkürler dostum, indiriyorum duruma göre eksiklik görürsem bilgilendiririm. Emeğine sağlık.

Edit: Veysel, Tarık, Sinan Gümüş, Yasin Öztekin ve Olcan'ın özellikleri gereğinden fazla arttırılmış.
    Caner'in özellikle defansif, Veli, Atiba, Pedro, Ramon ve Mehmet Topal'ın özelliklerinin arttırılması gerekirdi.
    Gökhan Gönül neden sakat başlıyor anlayamadım.
    Bu arada Stoch Al-Ain'de kiralık olması lazım, bonservisiyle göndermişsin. Krasic de malesef hala Fenerbahçe'de, Elche'de değil.

Sezon başı hedefleri seçerken Runtime Error verdi oyun, güncellemem 14.3.1
    Sağol yorumun için, sen diyorsun onları fazla arttırmışsın başkası diyor biraz daha güçlenmeleri gerekirdi.. Ben anlamıyorum insanları ve cidden şu işi yaptığıma ve yayınladığıma pişman olmuş durumdayım.

http://www.canlihaber.com/milos-kras...yor-30109h.htm
    http://www.transfermarkt.com.tr/milo.../spieler/18828
    http://www.elchecf.es/plantilla

Krasic hala fenerbahçede gözüküyor, oyundan şu ana kadar hiç bir hata almadım 5 sezon test ettim bir sıkıntı çıkmadı

Adamsın Adam.

Helal olsun süper. Kariyer hikayemde kullanacağım bunu. Orada da teşekkürlerimi bir daha sunarım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sağol yorumun için, sen diyorsun onları fazla arttırmışsın başkası diyor biraz daha güçlenmeleri gerekirdi.. Ben anlamıyorum insanları ve cidden şu işi yaptığıma ve yayınladığıma pişman olmuş durumdayım.

http://www.canlihaber.com/milos-kras...yor-30109h.htm
    http://www.transfermarkt.com.tr/milo.../spieler/18828
    http://www.elchecf.es/plantilla

Krasic hala fenerbahçede gözüküyor, oyundan şu ana kadar hiç bir hata almadım 5 sezon test ettim bir sıkıntı çıkmadı
    Pişman olacak bir şey yok hocam nacizane eleştriler bunlar Hani sezonu çok da iyi geçirmeyen Veysel'in bile özellikleri arttırılıyorsa Caner'in, Atiba'nın özellikleri de arttırılabilirdi demek istediğim bu. Krasic benim oyunda Elche'de görünüyordu. Bir de Stoch da dediğim gibi Al-Ain'e kiralık gitti, bonservisiyle değil.

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Pişman olacak bir şey yok hocam nacizane eleştriler bunlar Hani sezonu çok da iyi geçirmeyen Veysel'in bile özellikleri arttırılıyorsa Caner'in, Atiba'nın özellikleri de arttırılabilirdi demek istediğim bu. Krasic benim oyunda Elche'de görünüyordu. Bir de Stoch da dediğim gibi Al-Ain'e kiralık gitti, bonservisiyle değil.
    Canerin eski ve yeni profili; Bale'mi yapalım adamı napalım daha ?

yama güzelde sen eleştirilere tamamen kapalısın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Canerin eski ve yeni profili; Bale'mi yapalım adamı napalım daha ?

Hocam zaten ikinci SS 14.3.1 güncellemesinden senin güncellemenden değil, resmi yama sonrası ofansif özellikleri doğal olarak arttırıldı Caner'in Pozisyon alma, markaj ve top kapma özellikleri çok düşük. Veysel neyse de Tarık'ın defansif özelliklerini arttırabiliyorsan Caner'in de arttırabilirdin bunu demek istiyorum aslında. Neyse emeğine sağlık yine de

benim demek istediğim de buydu..oyuncu güçlerini değiştirdiğin an kimseyi mutlu edemezsin..istediğin kadar da uğraş tarafsız olamazsın çünkü herkesin bilgisi kısıtlı..izlediği oyuncu sınırlı..hiç değiştirmesen ve ayrıca CA-PA şeklinde yapsan-beğenmeyen onu seçmesin derdin olur biterdi..bundan sonra böyle yaparsan herkes için daha güzel olur diyorum ben sadece..hem senin hem bizim için..öyle yap da demiyorum yanlış anlama, orası sana kalmış..bana yarım saatlik ayarlama falan dedin ama 6 saat sürdü benim onları düzeltmem..seninkinin yanında devede kulak belki ama oyuncu numaralarına kadar güncellemişsin sende..sana da yazık yani bu kadar emek..

ayrıca beyler;
    caner oyunda zaten yeterince güçlendirilmiş..defansif özellikleri de zayıf..FB'de onun eksiğini egemen, alves ve topal agresif oyunla iyi kapattığı için yaşamıyor..ragnar sonuna kadar haklı o konuda..ki kendisi g.gönül'ü bile arttırmış ki normalde düşürmesi gerekir..zico döneminden beri neyini geliştirdi gökhan?

ama mesela semih kaya senin ilk yapada oynadım ben, 2 sene sonra psg ye gitti 57m $'a..telles desen aynı..bu oyuncular gelecek vaadediyordu zaten arttırılınca anca kendinizi kandırırsınız..

dzemaili dünya kupasında iyi oynamışda falan filan..bi zahmet oynasın isviçre'de de..zaten yeterince şişirilmiş profili..onu arttırmanı bile hoş karşılayanlar olmuş..işte herkesin görüşü farklı..m.özil'in de o zaman yarı yarıya düşürülmesi lazım..3-4 maça göre mi değişecek tüm profil yani??

siz oynarken de mevcut güçleriyle bekir olsun-egemen olsun önemli maçlarda bazen puyol gibi oynamıyor mu? gerçekte de bazen böyle oynarlar zaten..ee hemen editöre girip güçlendirelim mi?

unutmadan krasic de bizim +1'imiz oldu, o da doğru..onu gönderemediğimiz için baroni'yle yobo'yu şutladılar..o kadar maaşla zaten kimse almaz onu..

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Yamada sorun yok. İsteyen oynasın, istemeyen oynamasın. Adamın emeğine saygı duyun biraz.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Yaklaşık 2 aydır oynamıyorum oyunu, bundan sonra da yeni oyun açar mıyım bilmiyorum (sanırım 2015 için steam kış indirimlerini beklemeye geçeceğim. ) ama çalışman gayet başarılı görünüyor zaman harcamışsın o kadar eline sağlık, yeni oyun açacaklara da keyifli maçlar..

hocam emek vermişşin teşekkür ediyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

yamanın son eksiksiz halinin linki nerede acaba??

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    yamanın son eksiksiz halinin linki nerede acaba??
    3. sayfa 75. mesajdaki link günceldir..

ellerine sağlık sayende daha zevkli bir oyun haline geldi.bir isteğim var özer hurmacı Kasımpaşada gözüküyor dzeltirseniz çok makbule geçer.

Ellerine sağlıkda sunum çok göz yoruyor bence düzeltmelisin

ellerine sağlık dostum baya ugrasmıssın acep fenerin sampıyonlar lıgı durumu nasıl bu yamada
    ılk sezonu oynadıktan sonra gıdebılıyormuyuz avrupaya yoksa 2. sezonumu beklıyoruz. eger ılk sezonda gıdebılıyorsak tadından yenmez.teşekkürler emeklerın ıcın.

Quote Originally Posted by steave View Post
    ellerine sağlık dostum baya ugrasmıssın acep fenerin sampıyonlar lıgı durumu nasıl bu yamada
    ılk sezonu oynadıktan sonra gıdebılıyormuyuz avrupaya yoksa 2. sezonumu beklıyoruz. eger ılk sezonda gıdebılıyorsak tadından yenmez.teşekkürler emeklerın ıcın.
    ilk sezon gidemiyorsun 2.sezon gidiyorsun

yanı en erken 3. sezonumuzda avrupada oynayabılıyoruz?

hocam teşekkürler
    oyuncularda oynama var mı?

Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Mesaj Yetkileri