Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 159 arası toplam 159 sonuç

Konu: FMTR VER'2 by RagnarLothbrok | 2014-15 Sezonu Güncellemesi

HOCAM BİRİSİ HALA(SAMMY OLAN) NEWCASTLE'DA İKİSİNİDE ATMIŞŞIN BU BENİM İŞİME GELİYOR

Quote Originally Posted by LongestNameEver View Post

HOCAM BİRİSİ HALA(SAMMY OLAN) NEWCASTLE'DA İKİSİNİDE ATMIŞŞIN BU BENİM İŞİME GELİYOR
    Bonusu olarak göndermişiz onuda bir alana bir bedava

Yamayla 2 sezon geçirdim 3. sezonda tr ligi başlamadı eski sezonda kaldı her şey. Fikstür vs. yok sadece avrupa maçlarını oynuyoruz. Yeni oyuna başlayacağım sıkıntı değil ama sorun yamada mı bende mi bilemedim? Nasıl çözebilirim bunu acaba? Oyunu da steam üzerinden oynuyorum orjinal 14.3.1 sürüm.

Quote Originally Posted by souzaa View Post
    Yamayla 2 sezon geçirdim 3. sezonda tr ligi başlamadı eski sezonda kaldı her şey. Fikstür vs. yok sadece avrupa maçlarını oynuyoruz. Yeni oyuna başlayacağım sıkıntı değil ama sorun yamada mı bende mi bilemedim? Nasıl çözebilirim bunu acaba? Oyunu da steam üzerinden oynuyorum orjinal 14.3.1 sürüm.
    Yamayı 5 sezon test ettim bir sıkıntı olmasın diye başka pcdede 4 sezon oynadım trabzonspor ile hiç bir sorunla karşılaşmadım. Forumdada bir çok arkadaş hikayesinde yamayı kullanıyor onlardada herhangi bir sıkıntı yok.

Sürümünden bir sıkıntı kaynaklanacağını düşünmüyorum ama neden böyle bir sorunla karşılaştın onuda bilmiyorum açıkçası

Öncelikle yama için teşekkürler.Gayet güzel olmuş eksik göremedim.Bir önceki sayfada Fenerbahçe'nin cezasını 1 yıla indirdiğinizi yazmışsınız ben şampiyon oldum ama Şampiyonlar Ligine katılamayacak haberi çıktı.Yine de gidecekmiyim ?

Güzel ama. Stoch Al Ain e kiralık olarak gitti sözleşme de yeniledi fenerle 4 sene ama oyunda bonservisiyle gitmiş görünüyor

3.sezona geldim ama fikstür hala çekilmedi sadece avrupa ve türkiye kupasında oynayabılıyorum bir sorun var sanırım.

oyun vers: 14.3.1

Nesil
    2005

eyvallah kardeş sağ olasın.

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Arkadaşlar forumlardaki araştırmalarım sonucunda doğru düzgün bir transfer güncellemesi olmaması nedeniyle iş başa düştü diyerek güncelleme işine girdim. Fastastik, abartılı, göz hoş gelmeyecek buda böylemi olur kardeşim demeyeceğiniz, gayet makul düzgün oynanabilece bir güncelleme ile karşınızdayım. Neler mi yaptık ?

Süper Lig, PTT 1.Lig eksiksiz tüm transferleri yapıldı.
    Tüm Türkiye ligleri (Süper Lig, 1. Lig, 2.Lig ve 3.Lig) çıkan/düşen tüm takımlar güncellendi.
    Süper Lig menajerleri güncellendi.
    Süper Lig ve PTT 1. Liglerinde ki gelişme gösteren, dikkat çeken tüm oyuncuların GÜNCEL/POTANSİYEL yetenek ayarları yeniden düzenlendi.
    Avrupa kupalarına katılan takımlar yeniden düzenlendi ( ŞL Galatasaray, AL Trabzon, Bursa, Karabük)
    Yabancı kuralı düzenlendi; 5+3+1 olacak şekilde, toplamda 9 yabancı, maç kadrosunda 5i ilk 11de olmak üzere 8 yabancı oyuncu kaydedebiliyoruz.
    Maç başı ve Tv yayın gelirleri, lig sıralamalarında verilen para ödülleri elden geçirildi.
    Süper Lig ve PTT 1.Lig takımlarının itibarlarında düzenleme yapıldı.
    Türk takımlarının transfer ve maaş bütçeleri yeniden elden geçirildi. Artık herhangi bir anadolu kulubünü aldığınızda 150k transfer bütçeniz olmayacak.

NOT : YAMA 14.3 VE 14.3.1 SÜRÜMLERİNDE SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR, DİĞER SÜRÜMLERDE DENEME İMKANIM OLMADI
    İNGİLTERE, İTALYA, İSPANYA, ALMANYA 1.LİGLERİNDEKİ TRANSFERLERİN %75 GÜNCELLENDİ, GENEDE pr0'NUN Kİ GİBİ YAMALARLA BİRLEŞTİRİP OYNAMAK İSTEYENLER pr0'nun GÜNCELLEMESİNDEN SADECE [ Transfer ] DOSYASINI SEÇİP OYUNA GİREBİLİRLER, AKSİ HALDE İNGİLTERE LİGİNDE ÇAKIŞMA OLACAK LİG SEÇİLEMEYECEKTİR.
    YAMALAR BİRLEŞTİĞİNDE DE SÜPER LİGDEKİ BAZI TRASFERLER ESKİ TAKIMLARINDA KALMIŞ OLUYOR, Lütfen bunları okuyup oyununuzu başlatın. Sonra böyle oldu şöyle oldu ama olmaz ki demeyin baştan söylüyorum

Tüm bu güncelleştirmeler yapıldı, yamayı iftardan sonra yayınlayacağım son bir kaç test yapıp.
    [spoiler=Ankaraspor İsim Değişikliği | 1299 Osmanlıspor][/spoiler - Süper Lig, PTT 1.Lig transferlerinin tamamı yapıldı. - Avrupa Liglerindeki transferlerin %99'u yapıldı. - Gelişim gösteren, geçen sürümlerden yetenekleri yetersiz olarak oyuna aktarılan oyuncuların CA/PA ayarları yapıldı (Tüm Avrupada). - Süper Lig, PTT 1.Lig, Spor Toto 2.Lig ve 3.Lig dahil olmak üzere tüm Türk takımlarının finansı düzeltildi, bütçeleri iyileştiridli. - Tüm Türk takımlarının ve Liglerin itibarları yeniden düzenlendi. - Avrupa'ya giden takımlar oyuna aktarıldı (Galatasaray ve Beşiktaş ŞL, Trabzon, Karabük, Bursa AL)

İşte yamadan kareler

-

Çok beklediğiniz, gecenin bu yarılarına kadar beni sık boğaz ettiğiniz güncelleme işte yayında !
    Türkiye Ligleri ve Avrupa Liglerinin %99'u oyuna aktarıldı.. Gözden kaçan %1'lik kısım olabilir oda hata payımız olsun.. Ama zevkle oynayacağınız bir güncelleme oldu diyebilirim..
    Bu güncellememizde neler mi yaptık?

GÜNCELLEME 14.3.1 SÜRÜMÜ İÇİN HAZIRLANMIŞTIR ! ve 14.3.1 sürümünde 3 sezon boyunca test edilmiştir, sıkıntısız çalışmaktadır.

Spoiler: Bursaspor 

Spoiler: Eskişehirspor 

Spoiler: Galatasaray 

Spoiler: Trabzonspor 

Spoiler: Cedric Bakambu 

Spoiler: Oscar Cardozo 

Spoiler: Blerim Dzamaili 

Spoiler: Goran Pandev 

Spoiler: Radamel Falcao 

Spoiler: Josue 

Spoiler: Sissoko 

Spoiler: Waris 

Spoiler: Dany Wellback 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FMTR 14 VER'2 by RagnarLothbrok
    TIKLA İNDİR !

--------------------------------------------------------------------------------------------

EY GÜZEL İNSAN !
    BU YAMA SENDEN HİÇ BİR BEKLENTİ OLMAKSIZIN YAPILDI VE SAATLER HARCANDI !
    EĞER KULLANIP BEĞENİRSEN BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRME !
    İYİ EĞLENCELER DİLERİM...

Alıntılamadan başka sitelerde paylaşılması yasaktır.. Emeğe saygı..!
    14.3.1 sürümünü bulamıyoruzki yamayı test edelim Oyunun versiyonunu 14.3.1 yükseltebilmem için link var mı?

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri