Sayfa 11 / 23 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 689 sonuç

Konu: Efsaneyi Geri Döndürdük l ABD'de Tarih Yazdık l Rangers FC & ABD

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

AÇ KAPIYI VEYSEL EFENDİ, RANGERS TRANSFERDE ŞOV YAPACAK!!!

Kanarya Adalarındaki dinlendirici tatilin ardından Glasgow'a geri döndüm. Ofise girdikten sonra ilk işim sadık yardımcım Javi Garcia'yı aramak oldu
    - Javi'cim bana hemen sözleşmesi biten trnasfer hedeflerimizin listesini mail atar mısın? Birde bavulunu hazırla yolculuğa çıkıyoruz.
    + Patron, yolculuk derken? Nereye gideceğiz?
    - Önce kuzeye çıkıp ardından Yunanistan üzerinden Türkiye'ye geçeceğiz. Sonrası belli değil. En az 20 ülke gezeceğiz...

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Maşallah rodi hocam Ragnar hocam gibi evliya çelebi misali dolanacaksın oyuncu peşinde
    Daha önce söylemiştim Salihin profilini atayım şimdi

Zaten kuzeydesin senden ötesi buz denizi eskimoları topçu mu yapıcan nereye kuzeye çıkıyon rodi kupa kafamı yaptı

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Adama iyilik yapıyoruz ne diyor işte bunlar böyle arkadaş iyilikten anlamıyorum vereyim bedavaya topçu sana diyorum hemde bedavadan tatil yaptırıyorum ama yok havalar trilyon bunlarda Celtic'e takımı devreticeğim görecek 15-0'ları

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Maşallah rodi hocam Ragnar hocam gibi evliya çelebi misali dolanacaksın oyuncu peşinde
    Daha önce söylemiştim Salihin profilini atayım şimdi
    Teşekkürler, sende Leo'nun kariyere göre daha iyi gelişmiş gibi.

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Zaten kuzeydesin senden ötesi buz denizi eskimoları topçu mu yapıcan nereye kuzeye çıkıyon rodi kupa kafamı yaptı
    Kuzey dediysek o kadar da demedik. Senin memlekete doğru gideceğim.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam kupa için tebrikler
    Sene ligde şampiyon oluruz.
    Tatil güzel geçiyor bir dahakine bende sizle takılim hocam
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hadi bakalım görelim yeni rangers aslanlarını

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Hocam kupa için tebrikler
    Sene ligde şampiyon oluruz.
    Tatil güzel geçiyor bir dahakine bende sizle takılim hocam
    Tamam, Leo'nun özel uçağıyla aldırırz seni Yada benim yatla bir akdeniz sefası yapar , geçerken de seni alırız.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Hadi bakalım görelim yeni rangers aslanlarını

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    Kendimi durduramıyorum Bir durabilsem paylaşacağım transferleri ama durmadan yeni birilerini alıyorum. Bomba isimleri kattık kadromuza...

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Dostlar, şimdi kardeşimin maçı var. Onu izlemeye gideceğim. Akşam güncelleme yaparım.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Tamamdır

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

TRANSFER BÜTÇESİ

Yönetim sağolsun bu sefer kesenin ağzını birazcık açtı. Ama bu para bile benim için çok fazla , alışık değilim ben bu kadar paraya Birkaç oyuncu da sattım mı bomba gibi bütçem olur.

Bu resimde bütçeyi öğrendikten sonra Asistanım Javi Garcia'yı ararken çekilmiş

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Transfer bütçesi güzel

Gelsin artık o topçular hadi bakalım hocaa

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Siz ona para mı diyorsunuz harçlık vereyim ben sana onu

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Transfer bütçesi güzel
    İlerde daha iyilerini istiyoruz.

Gelsin artık o topçular hadi bakalım hocaa
    Geldiler , baya kalabaklıklar ama

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Siz ona para mı diyorsunuz harçlık vereyim ben sana onu
    Fakiriz biz abi

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

TRANSFERLER

Gelenler

Gidenler

Evet arkadaşlar... Yaklaşık bir buçuk gün bu transferler ile uğraştım(Gerçek hayat). Transfer sezonunun bitmesine saatler kala ancak bitirdim transferleri. 4 kulvarda yarışacağımız için kadroyu biraz geniş tutmaya çalıştım. Takımda ne kadar gereksiz oyuncu varsa yolladım.

Yönetimin verdiği bütçe ile hemen transfere başladım. Bu sırada kadroda düşünmediğim bazı as takım oyuncularını iyi fiyata sattım ve iyi bir transfer bütçesi oluşturdum. Aldığımız oyunculardan pahalı olanları da taksitli aldığım için bütçem ucu ucuna yetişti. Yoksa para yetişmezdi. Maaşlar bile tek başına bütçenin üçte birini eritti. Transfer sezonunun son haftalarında sezon ve AL başladı. Bu maçlarda özellikle beklerimden hiç verim alamadım ve iki bekimi de sattım. Onların yerine daha iyi oyuncular aldım. İşte alfabetik sırayla transferler:

Amr Selam

Sol bek için aldığımız Mısırlı regen. Rotasyon oyuncusu olarak kullanacağız.

Baba Rahman

Sol bekte efsane kaptanımız Lee Wallace miladını doldurmuştu. İstediğim performansı alamayınca onun yerine Baba yı aldım. Biraz tuzlu bir transfer oldu ama kendisi bunu hak ediyor. Transferin son gününde kadromuza katmayı başardık kendisini.

Damiano Ranieri

Sağ bek için genç rotasyon oyuncumuz, kendisi iyi bir regen. İnşallah kadromuza yeteri katkıyı sağlar.

Erkan Zengin

Eskieşhirspor'dan tanıdığımız Erkan Zengini bedelsiz oalrak kadromuza kattık. Bir Eskişehirsporlu olarak Erkan'ı boşta görünce dayanamadım. Kendisinin sol ve sağ kanatta yoğun maç trafiğinde forma şansı bulacağını düşünüyorum.

Gabriel Iancu

Romanya'lı çok yetenekli bir oyuncu. Ragnar'ın kariyerinde görmüştüm. Takımımızın forvet ihtiyacını gidermesi için taksitli olarak PAOK'tan satın alındı. Forvet ve gerekirse sol açık olarak kullanmayı düşünüyorum. Bu sezonun en önemli transferlerinden biri.

Ignacio Chicco

Yedek kaleci ihtiyacımızı gidermek için kiralandı. Eğer memnun kalırsak devre arası Bosman kuralıyla satın alabiliriz gelecek sezon için.

Liam Kelly

Geçen sezon Tottenham'dan ücretsiz kiralamıştık. Kendisinden çok memnun kaldık ve bir sezon daha kiraladık. Eğer memnun kalırsak Bosman kuralıyla almaya çalışacağız.

Onur Kıvrak

Kaleyi Onur Kıvrak'a emanet ettik. Trabzon'la anlaşamadı ve boşa düştü. Uzun süredir takipteydim , boşa düşünce biraz tuzlu bir maaş ödesek de kadromuza katmayı başardık. Onur gelince as kalecimizi de satarak ek gelir elde ettik.

Panagiotis Nikolitsas

Şans eseri bulduğum bomba regen. Yunan kökenli Avustralyalı. Eğer düzgün gelişirse takımı sırtlar.

Salih Uçan

Salih ile devre arası ön sözleşme imzalamıştık. Sezon bitince ücretsiz olarak aramıza katıldı. Salih bu fazla söze gerek yok

Stefan Strandberg

Geçen sezon defansta çok sıkıntı çektik. Bu yüzden as stoperlerimden birisini sattım. Yerine çok uygun fiayata İskandinavya'dan Stefan'ı aldık. Çok uygun fiyata çok iyi transfer oldu.

Vittorio Martinangelo

Geçen sezon kiralamıştık ama fazla forma şansı bulamamıştı. Ancak forma şansı bulduğunda çok iyi performans göstermişti. Bu yüzden bu sezon yine ücretsiz olarak kiraladık. Rotasyon oyuncusu olacak.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Hazırlık Kampı

Hazırlık kampı çok verimli geçti. Ben transferler uğraşırken maçları genel olarak asistanım yönetti. Ben Glasgow Cup ve Sheff Utd maçlarını yönettim.

Transfer dönemi devam ederken AL ve Lig başladı. Bu yüzden biraz transfer sezonu biterken biraz ilerledim. AL yi bir sonraki mesajda toptan vereceğim.

Spoiler: Detaylar 

Puan Durumu

Lige çok iyi başladık. AL yüzünden bir maç eksiğimiz var ona rağmen Celtic'in ensesindeyiz. Bu sene parolamız ŞAMPİYONLUK!

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Takım uzun zaman sonra Avurapa'ya gidince taraftar akın etti stada

Avrupa Ligi'ne Gruplar'dan önceki son turda veda ettik. Sorumluluk tamamen bana ait. İlk rubin maçında 2-0 öne geçmemize rağmen konsantrasyonumuzu koruyamadık ve 4-2 kaybettik. Daha sonra evimizdekki galibiyet yeterli olmadı. ancak burada tüm suç benim değil. Fikstürümüz sezon başından beri çok sıkışık bu yüzden 3 günde bir maç yapıyoruz. Oyuncular oyuna konsantre olmakta zorluk yaşıyorlar.

Ancak ne olursa olsun bunlar bahane değil. Bu sene Şampiyon olup ŞL ye giderek bu hatayı telafi etmek istiyoruz.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

UEFA için kendimizi üzmemek gerek

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

transferlerin guzel lige fena başlamamıssın avrupa liginden elenmen kötü olmuş olmuş inş ligte sampiyon olursun

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

UEFA için kendimizi üzmemek gerek
    Amacımız Şampiyonlar Ligini almak, klüp tarihinde bir defa kazanmış. biz eski günlere döndüreceğiz.

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    transferlerin guzel lige fena başlamamıssın avrupa liginden elenmen kötü olmuş olmuş inş ligte sampiyon olursun
    Şampiyonluk için uğraşıyoruz

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam transfer bütçesi benim sakız param malum 109 du
    AL den elensek bile şampiyon olup taraftarları sevindiririz.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Hocam transfer bütçesi benim sakız param malum 109 du
    AL den elensek bile şampiyon olup taraftarları sevindiririz.
    Bi dakka ben yapa kullanmıyorum bi kere Tamam seninki daha gerçekçi olabilir yama sayesinde o ayrı mesele

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Bi dakka ben yapa kullanmıyorum bi kere Tamam seninki daha gerçekçi olabilir yama sayesinde o ayrı mesele
    Hocam senin başkan fakir

Bizimkisi petrol kralı
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Hocam senin başkan fakir

Bizimkisi petrol kralı
    Aslında kulüp aşırı zengin ama transfer bütçesini yansımıyor bu. Kulüp ben hiçbir şey yapmasan 45M kar öngörüyor.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Lig Kupası Çeyrek Final maçında Dundee Utd. karşısında rotasyona gittim. Çünkü bir sonraki maçta 3 gün sonra ligde Celtic ile karşılaşacağız. Bu yüzden as takımın büyük çoğunluğu dinlendirmem gerekti. Rotasyon kadrom olmasına rağmen maçın başında 2-0 öne geçtik. ancak takım bir anda dahıldı ve durum 2-2 oldu. Ardından yaptığım değişikliklerle durumu 4-2 yapmayı başardık. Ancak nasıl olduysa yine 4-4 yaptılar skoru. Bu sezon genel olarak problemimiz öne geçtikten sonra onu koruyamamak oluyor güçlü takımlar karışısında. Maçın 4-4 bitince uzatmaya gitti. Uzatmalarda eşitlik bozulmayınca destansı penatı atışları başladı. İki takımda 13 er kez penaltı attı ve hiç kimse kaçırmadı , 26 gol oldu. Bunda iki kalecinin de yedek kaleci olmasının payı var. Ardından 14. penaltıyı Dundee gole çevirdi ancak biz kaçırdık. Böylece yönetim için çok da önemli olmayan bir kupadan elenmiş olmuk.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Celtic'i yen yakalım buraları

Yakıştımı şimdi bu sana hoca... tek yol şampiyonluk artık ve 3 maçtada derbiyi kazanmanı bekliyorum

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Tek yol şampiyonluk

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Celtic'i yen yakalım buraları
    Yakıştımı şimdi bu sana hoca... tek yol şampiyonluk artık ve 3 maçtada derbiyi kazanmanı bekliyorum
    Tek yol şampiyonluk
    Siz isteyin alayını yeneriz

Sayfa 11 / 23 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Mesaj Yetkileri