Sayfa 22 / 23 İlkİlk ... 1220212223 SonSon
631 ile 660 arası toplam 689 sonuç

Konu: Efsaneyi Geri Döndürdük l ABD'de Tarih Yazdık l Rangers FC & ABD

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Ters yazıyor, 9m luk kredinin 90b'lik ödemesidir o

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

ŞOK İSTİFA!!!

Rodi Mood 5 yıllık Rangers görevini ani bir istifa kararıyla bitirdi. Genç teknik adamın yeni sezon bütçesi konusunda yönetimle konuşmak istediği ancak yönetimin bu konuna konuşmak istememesi üzerine istifa ettiği öğrenildi. Son dönemde yönetimle sık sık karşıya gelen Rodi Mood birçok defa ayrılık noktasından dönmüştü. Rodi Mood ile birlikte teknik heyetin toplu istifa verdiği öğrenildi. İşte Rodi Mood'un istifa sonra açıklamaları:

" Öncelikle buraya gelen herkese teşekkür ederim. Şuan karşınızda Rangers menajeri olarak konuşmuyorum. 1 saat kadar önce Rangers yönetimine istifa mektubumu verdim ve görevimden ayrıldım. 5 sezondur burada bana sahip çıkan ve başarı için beni ve takımımı destekleyen taraftara çok teşekkür ediyorum. ancak burada daha fazla çalışmam mümkün değil. Biz klübe milyonlarca avro para kazandırırken yönetimin bizden doğru dürüst maaş ve transfer bütçesini esirgemesi bana ve oyuncularıma yapılan büyük saygısızlıktır. Ben burada lafı bile edilmeyecek bir maaşla çalışırken ve bu konuda sesimi çıkarmazken benden transfer bütçesi esirgemeleri bardağı taşıran son damla olmuştur.

Şuanda ABD milli takımına ve Dünya Kupasına odaklanmak istiyorum. Ve herhangi bir klüp ile görüşme halinde değilim. "

Hocam iyi yapmışsın ya o nedir o kadar çalış çabala vere vere 4.8M benim takım o kadar veriyo la bu arada Dünya Kupası'nda başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Cem09 View Post
    Hocam iyi yapmışsın ya o nedir o kadar çalış çabala vere vere 4.8M benim takım o kadar veriyo la bu arada Dünya Kupası'nda başarılar
    Aynen dostum , klüpte para olmadığından da değil. Devre arası istekte bulunuyorum tek kalemde 5.4 M veriyorlar. Tamam gençlerden kurulu iyi bir kadrom var ama bu kadroyla daha büyük düşünmek istiyorsak sağlam transfer lazım. Yönetim istiyor ki biz ŞL de gruplarda oynayalım, Ligde Seltikle kapışalım yeter.

Rangers'a geçmiş olsun diyelim büyük bir adamı kaybettiler sen Dünya Kupasını alda peşinden koşarlar zaten

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Cem09 View Post
    Rangers'a geçmiş olsun diyelim büyük bir adamı kaybettiler sen Dünya Kupasını alda peşinden koşarlar zaten
    Gittiler Dundee Utd. nin eski menajeriyle anlaştılar. O adam yüzünden Dundee küme düşüyordu az kalsın Adamın ilk işi benim genç sol bekim Amr Selam'ı çok düşük bir paraya satmak oldu. Rangers'ın hali fena.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Valla bilmiyorum ama bu seneden sonra düşüşe geçeceklerdir biz milli takıma odaklanalım ondan sonra iyi bir kulüple de anlaşırız.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Valla bilmiyorum ama bu seneden sonra düşüşe geçeceklerdir biz milli takıma odaklanalım ondan sonra iyi bir kulüple de anlaşırız.
    Kader kısmet meselesi ne olacağı belli olmaz ;D

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

VE DÜNYA KUPASI HEYECANI BAŞLASIN!!!

Yankee'ler Rusya'da

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

1) Hocam sezon bizim açımızdan on numara geçti
    2) O kredi ödemesi nedir ya
    3) İstifa etmişsin bizim açımızdan iyi olsun. ABD ile dünya kupasında en az 2.
    4) Dünya kupasından sonra seni güzide bir kulüpte görmek isteriz.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    1) Hocam sezon bizim açımızdan on numara geçti
    2) O kredi ödemesi nedir ya
    3) İstifa etmişsin bizim açımızdan iyi olsun. ABD ile dünya kupasında en az 2.
    4) Dünya kupasından sonra seni güzide bir kulüpte görmek isteriz.
    1) Aynen katılıyorum dostum
    2) Klüp parayı benim dışımda her yere vermeye kararlıydı.
    3) Gruplardan çıkarsak o bile başarı olur.
    4) Nasip kısmet meselesi

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by RodiMood View Post

2018 DÜNYA KUPASI GRUP KURALARI ÇEKİLDİ!

Grubumuzu Tanıyalım

Bence F grubundan sonra Kupadaki en zor grubu çektik. Ama buna da şükür F Grubuna da düşebilirdik
    H Grubundaki Takımların Kısa İncelemesi:
    ABD
    Rodi Mood yönetimindeki Amerika Birleşik Devletleri, Dünya Sıralamasında 20. sırada bulunuyor ve otoriteler tarafından grubun en zayıf takımı olarak görülüyor. ABD, elemelerde grubunu birinci tamamlayarak gayet iddalı şekilde Rusya 2018'e katılmaya hak kazandı.

Almanya
    Joachim Löw yönetimindeki Almanya, Dünya Sıralamasında 7. sırada bulunuyor. Son yıllarda büyük düşüş yaşayan Almanya, yükselişini Dünya Kupası ile devam ettirip kupaya uzanmak istiyor. Almanya, elemelerde grubunu Belçika'nın ardından 2. olarak bitirdi.

Avusturya
    Marcel Koller yönetimindeki Avusturya son zamanların en flaş takımlarından biri. Dünya sıralamasında 66. lıktan hızla yükselerek 13. sıraya kadar geldiler. Elemelerde ise gruplarında açık ara 1. olarak Rusya 2018'e katılmaya hak kazandılar.

Şili
    Victor Gutiérrez'in menajerliğini yaptığı Şili, Dünya Sıralamasında 8. sırada bulunuyor. 2016 yılında Dünya Sıralamasında 3. sıraya kadar yükselerek büyük ilgi toplayan Şili ardından 17. liğe kadar geriledi. Ancak son aylardaki formlarıyla tekrar üst sıraları zorlamaya başladılar. Şili, elemelerde grubunda Arjantin'in ardında 2. oldu.

Takımları inceledikten sonra önümüzdeki 6-7 aylık süreç için uygun tarihlerde hazırlık maçları ayarladık. Fransa, İsviçre, Kolombiya gibi önemli takımlarla maçlar yaparak Dünya Kupasına hazırlanacağız. Ama en önemli rakibimiz SAN MARİNO

Dünya Kupası analizimizi tekrar inceleyelim...

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yalnız forum ölmüş 15 in çıkmasına 1 ay kaldı diye herkes terk etti buraları

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Ben varım sıkıntı yok

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tekrardan tebrik ederim dostum.

Takımının mali durumu ne durumda bilmiyorum ama maaş giderlerin fazla ise ki derin kadrodan dolayı olabilir. Takım bütçe vereceği zaman kasada para az olunca az veriyorlar. Aynı durumu ben Adana da yaşamıştım. Kadromun derinliğinden ötürü maaş harcamalarım çok yüksek olduğundan kılı kılına yetiyordu. O kadar oyuncu satıp kiralık gönderdiklerime rağmen zor yetiyordu.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Ben varım sıkıntı yok
    O zaman sıkıntı yok
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Tekrardan tebrik ederim dostum.

Takımının mali durumu ne durumda bilmiyorum ama maaş giderlerin fazla ise ki derin kadrodan dolayı olabilir. Takım bütçe vereceği zaman kasada para az olunca az veriyorlar. Aynı durumu ben Adana da yaşamıştım. Kadromun derinliğinden ötürü maaş harcamalarım çok yüksek olduğundan kılı kılına yetiyordu. O kadar oyuncu satıp kiralık gönderdiklerime rağmen zor yetiyordu.
    Klübün mali durumu çok iyiydi , kaç sezondur 40-50 M kar ediyoruz ama bana zırnık koklatmıyorlar

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

DÜNYA KUPASI İÇİN HAZIRLIK MAÇLARIMIZ

Spoiler: Detaylar 

Hazırlık maçlarımızı kuralar çekilir çekilmez belirlemiştik. Dünya Kupası grubumuzdaki takımlara benzer takımlarla maçlar yaptık ve açıkçası beni tatmin eden skorlar aldık. Rakibimize topla oynaması için fırsat verdik, ancak çok iyi kapanıp kaleye yaklaşmalarını önledik. Ardından yakaladığımız kontra atak ve duran toplarla gol aradık. Bu taktik bizimle eşit güçte veya daha güçlü takımlarda çok iyi çalıştı. ama bizden güçsüz takımlarda tamamen oyunu kitliyor ve zevksiz 0-0 biten bir maça sebep oluyor Eğer aynı performansı Dünya Kupasında da gösterirsek gruptan rahatlıkla çıkarız.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Hazırlık maçları güzel

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Hazırlık maçları güzel
    Evet, özellikle isviçre galibiyeti çok güzel oldu moral açısından. Kupada hedefim 3 maçta da yenilmemek.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Hazırlık maçlarını beğendim inşallah grubumuzdan da çıkacağız, güldür yüzümüzü.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Hazırlık maçlarını beğendim inşallah grubumuzdan da çıkacağız, güldür yüzümüzü.
    İnşallah, biraz sonra başlayacağım Dünya Kupasına

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Gruptan çıkarız hocam. Hazırlık maçları gayet güzel isviçre tatı tuzu olmuş
    Zaman buldukça bakabiliyorum kusura bakma
    ADANA DEMİRSPOR

İnatla, ısrarla devam etmişiz kimse kalmamış forumda rodi 15'te yeni kariyerlerle cıvıl cıvıl olur inşallah gene burası

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    İnatla, ısrarla devam etmişiz kimse kalmamış forumda rodi 15'te yeni kariyerlerle cıvıl cıvıl olur inşallah gene burası
    Bu sene 15 tatilde San Marinoyu şampiyon yapacağım

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Gruptan çıkarız hocam. Hazırlık maçları gayet güzel isviçre tatı tuzu olmuş
    Zaman buldukça bakabiliyorum kusura bakma
    Ne kusuru usta, bende millet foruma girdiğince yorum yazacak bir konu bulsun diye duruyorum zaten Dünya Kupasından sorna kariyeri kapatacağım ama ağırdan alıyorum biraz fm 15 in çıkış tarihi yaklaşsın diye.

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Buraların bekçisi de benim İnsanlar foruma gelince mesaj yazacak bir konu bulsun diye bekliyorum bakalım :

Bu sene 15 tatilde San Marinoyu şampiyon yapacağım
    Hadi bakalım Yalnız oyunun çıkış fiyatı bana pahalı geliyor. Oyun ocak-şubat gibi indirime girer, o zaman alacağım oyunu. Ama forumdayım her türlü sıkıntı yok

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

H GRUBU 1. MAÇLAR

Maçın başında taktiğimiz işe yaradı ve rakibimizi ceza sahasına yaklaştırmadık. Avusturya duran toplar ve uzaktan şutlarla gol bulmaya çalıştı. Ancak kalecimiz çok zorlanmadan çıkardı şutları. Daha sonra oyunun kontrolünü elimize aldık ve özellikle duran toplardan sonra dönen topları alarak 2-3 dakika boyunca ileride bastığımız pozisyonlar oldu. Bunlardan birinde kaleciyi adeta dövdük en sonunda boşta kalan topa solda Garza şık bir vuruş yaparak bizi öne geçirdi. Maçın geri kalanında baskımız devam etti. Avusturya birkaç cılız atakta uzaktan gol aradı. Maçın son dakikalarında ise rakibe nefes aldırmadık ancak şansımız yetmedi ve gol atamadık.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

İşin garip tarafı medya bizi cidden iyi desteklemeye başladı. Bu işte bir gariplik var

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

H GRUBU 2. MAÇLAR

ABD TARİH YAZIYOR!!!!

Maçta baştan sona Almanya üstünlüğü vardı. Özellikle ilk yarı çok rahat farka gidebilirlerdi. Ama kapanma taktiğimiz sayesinde rakibi genel olarak ceza sahasına sokmamaya çalıştık. Zaten ceza sahasına da duran toplarla girebildiler. İkinci yarı ise cılız kontra ataklar yapmaya başladık. Daha sonra 54. dakika duran toptan gelen bir gol ile 1-0 öne geçtik. Ancak Dk 75'te Almanya hızlı bir atak ile durumu 1-1 yaptı. Olsun bu sonuçta iyi derken 85. dakikada kontra atağa kalktı takım , içimden gol geliyor dedim ve takım beni yanılmadı. Maçı 2-1 kazandık Gruptan çıkmayı garantiledik , şimdi grup birinciliği için oynayacağız. Taktiğimin işe yaradığını görmek beni mutlu ediyor.

Sayfa 22 / 23 İlkİlk ... 1220212223 SonSon

Mesaj Yetkileri