1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Resim Alma Sorunu

Default Resim Alma Sorunu

Merhaba,

Ben kariyerim de alt + f9 kullanarak resim alma tuşuna basıyorum.Fakat klasör de ayarlı olmasına rağmen screenshot klasörünün içine girdiğim de bir klasör daha oluşturuyor.Fotoğraf gelmesi gerekirken nedir acaba sorun ?

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Screenshot'un içine attığı aynı isimli klasörün içinde aldığnız ss olmuyor mu?

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Screenshot'un içine attığı aynı isimli klasörün içinde aldığnız ss olmuyor mu?
    İçindeki aynı klasörde de resim olmuyor.Hatta onu seçince bu sefer de onun içine bir klasör oluşturuyor Saçma bir durum ama anlayamadım bir türlü

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Belgelerimin içindeki Sport...>FM 14'ü ayarlayıp birde öyle deneyin

Bu sefer de hepsinden bir klasör oluşturuyor.Tuşlara basıyorum resim gelmesi gerekiyor fakat resim yerine klasör oluşturuyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Pencere modunda oynuyorum ve bazı takımlar ile yaptığım karşılaşmalardan sonra görüntü alamıyordum ama " Print Screen " tuşu ile masaüstünü değil oyun için fotoğrafı alabiliyorum.

Fakat sanırım pencere modunda oynadığım için alabiliyorum elinle al olursa sende de (:

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Pencere modunda oynuyorum ve bazı takımlar ile yaptığım karşılaşmalardan sonra görüntü alamıyordum ama " Print Screen " tuşu ile masaüstünü değil oyun için fotoğrafı alabiliyorum.

Fakat sanırım pencere modunda oynadığım için alabiliyorum elinle al olursa sende de (:
    Pencere moduyla alakası yok onun da ''Print Screen'' ile bende alıyorum da.Sürekli painte yapıştırıp ordan da jpeg çevirip,kesip,biçip uğraşması zor oluyor.Direk resim çok güzel oluyor

Mesaj Yetkileri