1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Mustafa Pektemek

Default Mustafa Pektemek

Sezona iyi bir başlangıç yaptı ve şu an en formda Türk santrafor . Muhtemelen Milli Takımda'da Fatih Terim'in ilk tercihi olacaktır . Mustafa'nın hızlanma,çeviklik ve dribbling özelliklerini yeterli bulmuyorum .Topla oldukça çabuk kat edebilen bir santrafor . Beşiktaş'da bunu fazlası ile sahaya yansıtıyor .

Nesil
    2007

Bravery en az 16 olmalı.

Nesil
    2007

AMC 14 olmalı.

Mustafa'nın favori kulübünün Trabzonspor olduğu bilgisi nerden geliyor? Bir kaynak var mı?

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by Falcao9 View Post
    Mustafa'nın favori kulübünün Trabzonspor olduğu bilgisi nerden geliyor? Bir kaynak var mı?
    Ben Mustafa'nın Trabzonsporlu olduğunu hiç duymadım.

Quote Originally Posted by ttarlabasi View Post
    Ben Mustafa'nın Trabzonsporlu olduğunu hiç duymadım.
    Oyunda öyle gözüküyor.

Ben birinden duymuştum. Dayılarının çok koyu Trabzonspor'lu olduğunu, Mustafa'yı da dayılarının Trabzonspor taraftarı yaptığını söylemişlerdi. Aslen Trabzon'luymuş galiba. Ama oyuna bu bilgiyi koyanlar bilgiyi nerden almışlar hiç bir fikrim yok.

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by Falcao9 View Post
    Oyunda öyle gözüküyor.

Ben birinden duymuştum. Dayılarının çok koyu Trabzonspor'lu olduğunu, Mustafa'yı da dayılarının Trabzonspor taraftarı yaptığını söylemişlerdi. Aslen Trabzon'luymuş galiba. Ama oyuna bu bilgiyi koyanlar bilgiyi nerden almışlar hiç bir fikrim yok.
    Ben Mustafa'nın kendi ağzından böyle bir beyanatını ne okudum ne de duydum demek istedim.

Quote Originally Posted by ttarlabasi View Post
    Ben Mustafa'nın kendi ağzından böyle bir beyanatını ne okudum ne de duydum demek istedim.
    Ben de aynı şekilde Oyuna bu bilgiyi koyanların bu bilgiyi nereden aldığını merak ettim sadece. Onun için sormuştum

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Nesil
    2007

Mustafa'nın Trabzonsporlu olduğuna dair birşey göremedim ben bu linklerde. Aslen Trabzonlu olması Trabzonspor'u tuttuğu anlamına gelmez bence.

Mesaj Yetkileri