Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 37 sonuç

Konu: Football Manager 2015 Çıkış Tarihi

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default Football Manager 2015 Çıkış Tarihi

Football Manager 2015 çıkış tarihi ve yeni özelliklerin duyurumlarının ne zaman yapılacağı Sports Interactive tarafından resmi olarak açıklandı.

http://www.turksportal.net/fmhaber/3...da-geliyor.htm
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

umarım playstore dan gene beta yıda kapsayan satış yapılır 2. kere orjinal almış olurum ilk orjinal oyunum 2014 de pek bekleneni alamadım sinir hastası oldum umarım daha iyisini görürüzde paraya değer

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

ben hemen almayacağım,Çünkü 2013 ve 2014 hayal kırıklığıydı...

Biraz bekleyelim, yorumlara göre değerlendirmeyi düşünüyorum. Önce içeriği bir tam aydınlatılsın da sonrasına bakarız..

Steam'de 50$ oyun alsam mı almasam mı bilemedim. Key sıkıntısı falan 0 oluyor ama cidden pahalı almış oluyorum, geçen sene ufak bir pişman etmişti.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

2013 ve 2014'den sonra bu oyunda hayal kırıklığı olacak bana göre,almadan beklemenizi öneririm

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Her sene almayıp biraz bekleyeceğim diyorum ama bu sene kesin bekleyeceğim kararlıyım

Ocak-Şubat gibi hem oyun oturmuş oluyor hem de indirimlerle 30 liraya falan alınabiliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Kasımda zaten askerim o yüzden beklenti yok bende. Nisanda falan iyice ucuzlar o zaman alırım artık.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

ön siparişe açıldığı gibi alıcam.. Hiç beklemeye gerek yok.. eleştirilse dahi oynanacak sonuçta tekel..

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul/Kadıköy

Quote Originally Posted by MoisHaLe View Post
    ön siparişe açıldığı gibi alıcam.. Hiç beklemeye gerek yok.. eleştirilse dahi oynanacak sonuçta tekel..
    Söylenilecek tek şey budur bence

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Logodaki renklerin kırmızısından siyahından bahsettiklerine göre bu sene de oyunda adam akıllı geliştirme olmayacak. 4 senedir orijinal alıyorum da bu sene şüpheli.

Ön siparişe girerse yine playstore'da 45-50 civarı fiyata yine bir çok kişi alacak dayanamayıp

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

nasıl olursa olsun iyi veya kötü yinede alacağız işte başka alternatif oyun mu var menajerlikte? korsan da oynanmıyor zaten oyunun oturması 2. yamayı buluyor neredeyse o zamana kadar bekleyip almak en mantıklısı fiyatta düşüyor steam de acele etmemeli

Nesil
    2006

Dolar ve Euro'nun artamsı bu sene fiyatta can sıkıntısı yaratabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Ben beklerim Ocak-Şubata kadar 2013 ve 2014 tek kelime ile hayal kırıklığıydı

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Cebi sıkıntılı arkadaşlar biraz beklerlerse çok daha uyguna alabilirler. Tahminimce yeni yıldan sonra fiyat yarı yarıya iner.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Oyun zaten kasımda çıkacak, bence biraz daha bekleyip steam kış indirimlerinden alınabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

cıkar cıkmaz alıcam oynadıgım tek oyun

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    cıkar cıkmaz alıcam oynadıgım tek oyun
    nick & entry uyumu

Nesil
    2006
    Yer
    geleceğim söylemem

ben bu sene beklemeye aldım bakalım

Herkes bekleyeceğini söylüyor ama burdan capsler yorumlar döndükçe yine dayanamayıp alınacak malesef ne desek boş şimdiden

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Quote Originally Posted by caner485 View Post
    Herkes bekleyeceğini söylüyor ama burdan capsler yorumlar döndükçe yine dayanamayıp alınacak malesef ne desek boş şimdiden
    Aynen Haziran'da dedim alan böyle olsun, Temmuz'da yok la kim alıcak, Ağustos'da belki alırım oldu gerisi Allah Kerim

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by caner485 View Post
    Dayanamadigimiz surece hic bir halti adamakilli toparlamayacaklar ama, nasil olsa aliniyor diye.

Bu sene dayanmak sart, yoksa ayni seyin laciverdi yine bizi bekliyor olacak buyuk ihtimal

Quote Originally Posted by amorti View Post
    Dayanamadigimiz surece hic bir halti adamakilli toparlamayacaklar ama, nasil olsa aliniyor diye.

Bu sene dayanmak sart, yoksa ayni seyin laciverdi yine bizi bekliyor olacak buyuk ihtimal
    Aynen haklısınız aslında yenilikçi bir özellik olmadıktan sonra transfer update yaparak 14'ü oynamaya devam edebiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

galiba maç motorunu ayarlayacaklar fm 2014 deki gibi olmayacak inşallah fm 2012 nin maç motorunun biraz daha gelişmiş hali olur.

Arkadaşların dediği gibi biraz beklemekte fayda var, açıkçası ben 14'ten çok daha iyi olacağını sanmıyorum. Anca siyahıyla kırmızısıyla logosuyla uğraşırlar içeriğine dokunmazlar.. Mavi olmuş, kırmızı olmuş ne farkeder sen önce bi yapay zekanı geliştir, maç motorunu adam et... ama adamlarda haklı her yeni fm çıktığında elimiz mahkummuş gibi alıyoruz, zaten satıyorum niye uğraşayım ki diyor adam

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Son 2 oyunda yaşanan hayal kırıklığı sonrası beklemekte fayda var. Gerekirse bu sene oynamam, zaten 6 aydır falan oyunun yüzüne bakmıyorum. Oyunu takip ederim ama almadan önce 50 kere düşünürüm. İndirime girince de fiyata göre karar veririm. 4-5 sezonluk 2-3 kariyer yapmak için verilen paraya yazık.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Bir futbolcu 1 gunde dinlenir ama oyunda 4 gun gecmis kondisyonu % 80 hala. Oyunda oynatmadigimiz oyuncularin kondisyonu dussun, bizi rotasyona tesvik etsin oyun. Yoksa sacma sapan kondisyonlarla zorla adami oynattirmiyorlar.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Benim oyundan iki beklentim var. Birincisi her versiyon değişikliğinde artık taktik değiştirmekten sıkıldım, buna bir el atmaları lazım. İkincisi ise oyuncuların gerçek dışı sakatlık süreleri ve sıklıkları. Bunlar düzeldiği sürece oyun gayet güzel. Bilgisayarda en çok oynadığım oyun olduğu için her sene olduğu gibi bu yılda satın alacağım.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ben bu sene umutlu değilim açıkçası. Alıp almama konusunda da kararsızım fakat çıkış tarihini sürekli kontrol ediyorum ancak oyunu almama taraftarıyım. Bir kişi eksik olsun ben tavrımı koyuyorum... 14e transferleri kendim yaparım editorden zaten bir kısmını hallettim. Ufak ufak yapıyorum güncellemeleri

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri