Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 180 arası toplam 180 sonuç

Konu: Türkiye Kupası 2014-2015

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kesinlikle ben de elenmemize sevindim. Bu kadar maç nedir yahu.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Daha önce eşleşmezsek Bursa'yla final oynayacagımızı düsünüyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Maç sonucu ne olur bilemem ancak bugün güzel bir oyun sergileyeceğimizi düşünmüyorum.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

4. tercih sneijder bombaliyor sagli sollu ozellikle 2.golu sapka cikartir.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

4-1 kazandik , tarik ve bruma berbatti ikiside ne adam gecebiliyorlar ne birsey yapiyorlar... acilen elden cikartmaliyiz 5m euroda olsa bu adam galatasaray topcusu degil.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Maalesef bende katılıyorum artık.Bruma tırt oynuyor artık.Hiç bir etkisi yok oyuna öyle geziniyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

yani gormussundur ne calim atabiliyor ne bisi hemen geriye donuyor tamam sakatlik dedik yeni geldi dedik bazi maclar yedek kaliyor dedik e yasinde yedek kaliyor ama adam hazir brumadan daha iyi oynuyor , + yasin her antreman sonrasi 1 saat calisiyormus topcular soluyor bunu demekki adam takimda kalmak istiyor kendini ispatlamak istiyor brumada hic biri yok... acilen sezon sonu elden cikartilmali yada kiraya ver gitsin. oyun zekasi 0 sadece hizi var baska birseyi yok.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hız Hızlanma Dribbling 20, Teknik 14; gerisini koy vermişler. Afrika'da on bin tane bulursun Bruma'dan.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Kötü oynuyor diyoruz da yerin dibine sokmaya gerek yok yani belli ki adam da özgüven eksikliği var,nerede o eski deparlar,pozisyona girmeye çalışmalar,çalım denemeleri falan.Hiç denemiyor bile,bir de denemeye çalıştığı pozisyonlarda hep yanlış tercihler yapıyor.Bu adam geldiği zaman 18 yaşındaydı,çok daha iyi performans gösteriyordu,eğer bir gerileme olduysa -ki olmuş gözüküyor- bunun sorumlusu,TT Arena'nın iğrenç zemini,teknik adamlar ve en son Bruma'dır.

Elden çıkarılmalı görüşüne katılmıyorum,en fazla Hollanda'da bir takıma kiralarsın,orada yaldır yaldır yardırır,geliştirirler onu orada.Döner Türkiye'ye yaldır yaldır yardırmaya devam eder.Bu adamın eksiği özgüven,yeteneksizliğinden değil kötü oyunu.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ:

Galatasaray-Manisaspor

Kayserispor-Medicana Sivasspor

Bursaspor-Gençlerbirliği

Mersin İdman Yurdu-Fenerbahçe

YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ:

Galatasaray-Manisaspor galibi-Kayserispor-Medicana Sivasspor galibi
    Bursaspor-Gençlerbirliği galibi-Mersin İdman Yurdu-Fenerbahçe galibi

Bu eşleşmelere göre favorileri ele alırsak final Galatasaray-Bursa&Fenerbahçe olacak gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kayseri - Bursa finali olur bence.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Manisa-Mersin finali olsun istiyorum. Değişiklik olsun bir defa da.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

4-0 yendi Galatasaray Manisa'yı.

Goller ; Dzemaili,Emre Çolak ve Pandev( 2 )

Emre Çolak çok kötü oynadı,hiç beğenmedim.Maçın adamı Dzemaili kesinlikle,çok iyi oynadı.Tebrikler Galatasarayım !

Nesil
    2007

Kırmızıdan önce de iyi yüklenirken kırmızıdan sonra maç antrenman maçı halini aldı. Tek kalede geçen bir maç oldu. 2 penaltı kazandık(1 tane daha net verilmesi gereken bir penaltı vardı, bir de tartışılabilecek bir penaltı pozisyonu daha vardı), biri kaçtı, bir sürü direk var, pozisyon var; 4 gol az bile oldu. Manisaspor hiç bir varlık gösteremedi desek yeridir.

Bu maçla bir oyuncu ne kadar yorumlanır bilmem de Dzemaili iyiydi, istekliydi. Emre gerçekten saçma sapan şeyler yaptı. Ha bir de Tarık; bu adamı niye aldık diye kaçıncı düşünüşüm ama bir türlü de cevap bulamıyorum. Pandev'in fiziğini hala yeterli bulmuyorum, sanırım düzelmeyecek.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Xhemaili, Dzemaili, Cemali bu adamlarla şampiyon olunur
    Steam ID : byildirim04

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Cemali cok iyiydi.. zaten sakatlanmadan oncede iyiydi bence , cemali kotu oyuncu degil kesinlikle ama form eksikligi net var seneyede kalmali bence cok iyi bir oyuncu derbidede oynamali. yasin bildigimiz gibi iyiydi sneijder maestro zaten muthis zeka... pandevide begendim umut yerine pandev oynasa cok daha is yapar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tarık o kadar sırıtıyor ki resmen yüzyılın kazığı herif. Bir hızı var o kadar. Başka hiç bir şey yok. Bek falan oynamaz bu herif gözünüzü seviyim oynatmayın daha.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Default Türkiye Kupası 2014-2015

2-0 öndeyiz, rakibin hiçbir tehdidi yok olsa ne yazar gidip oyuna Kuyt ve Meireles'i alıyor. Ramazan ve Caner'i alsana oyuna biraz futbol izleyelim. Yarım saat savunma yapacak takım. Ayrıca Uygar'ı bu maçta beğendim, diğer maçlarda da iyiydi rahat ve akıllı bir oyuncu şans verilirse iyi bir futbolcu olur.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sinan Gümüş yedek.Bizim maç başladı.

Hamza Hamzaoğlu genç oyuncu falan yetiştiremez,yazıklar olsun.Ağlamak istiyorum Aydın Yılmaz oynuyor.

Neden yetiştiremez söyleyeyim,adil bir kadro yapmıyor.Bel fıtığı olmuş bir adam hemde 32 yaşına gelmiş,ilk 11 çıkıyor pat diye ama gençler hala yedek.Kaan Baysal ne diye var,Birhan ne diye var ? Aydın yerine niye Sinan yok ?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Emre Çolak futbolcuysa bende Lionel Messi'yim.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

1-1 bitti.

Hamza Hamzaoğlu son 2 aydır Allah'a emanet gidiyor,takımın oynadığı oyundan gram memnun değilim ben,her şey güllük gülistanlık göstermeye çalışıyorlar,yok çok çalışıyoruz,çok uğraşıyoruz,alayı yalan.Sahada yürümekten aciz bir takım var.Maçı şu dizilişte bitirdik ;

Soru işaretimi koyar giderim.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Dzemaili ve Pandev kafalarında GS serüvenini bitirmişler, zorla oynar gibilerdi. Pandev nispeten iyiydi fakat iki isim de isteksiz ve coşkusuz oynadılar. Bruma, Sinan, Kaan ve Birhan bu maçlarda oynamayacaklar da hangi maçlarda oynayacaklar ?? Gidip Sabri'yi oyuna alması da en az benim kadar sizleri de çileden çıkartmıştır sanırım.

Fatih Terim döneminin kopyasını yaşıyoruz adeta, herşey güllük gülistanlık gibi fakat çok ciddi adaletsizlik var takımda. Forma hakedenindir lafını yedi Hamza Hoca. Yazıklar olsun ne diyeyim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben tam aksine Dzemaili ve Pandev'i beğeniyorum. SİZİ İSTEMİYORUZ demelerine rağmen ellerinden geleni yapiyorlar. Bana çalıştıgım yerde birisi tüm iyi niyetime karşın seni istemiyorum deseler orada durmam bile. Buna ragmen cabalamaya devam ediyorlar.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Hamza Hoca Pandev ve Dzemaili'yi kafasında bitirmiş,sezon sonu zaten Pandev gidiyordu,Dzemaili'de uygun bir fiyata elden çıkarılır.Benim derdim onlar değil zaten,Hamza Hoca'nın iğrenç oyuncu tercihleri ve değişiklikleri,çok başarısız bu konuda.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

hep yedek kalan 18 e bile bazen alinmayan formsuz pandev umut buluttan kat kat iyi forvettir aksin iddia eden faiktir.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Geriye bu kupa kaldı,rakip zor ama biz de Galatasarayız,adımız yeter

Galatasaray finallerin takımıdır. 1 hafta sonra sezonu çifte kupa ile kapatırız inşallah.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

http://inciswf.com/cocuklukaskimsin2.swf

Bugün Günlerden Galatasaray !

Muslera yok ama Galatasaray finallerin takımıdır,büyük ihtimal Bursaspor çok daha iyi oynayacak ama rakibi de Galatasaray,ülkenin en iyi takımı ! Çifte kupa almayalı 15 yıl geçmiş,sırası geldi bence.

He birde resimde ki adam var,finallere damga vurmayı seven

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bursa saha avantajını iyi kullanırsa sürpriz yapabilir. Fakat karşılarında da bu kupanının İLK ve SON kazananı bir takım, en önemlisi Türkiye'nin EN BÜYÜK TAKIMI var. Güzel ve keyifli bir futbol izleyeceğimiz kesin, hakeden biz olalım, biz kazanalım inşallah

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sinan Gümüş oynamayacak büyük ihtimalle ama sağ kanatta onun oynaması gereken maçtır ayrıca bu maç.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri