1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: 3-6-1 Bereket Taktik

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Default 3-6-1 Bereket Taktik

İlk defa hazırladığım ve de başarılı olduğum taktiğimi sizlerle paylaşmak istedim. Sürümümüz 14.3.1. Taktiğimi Granada takımı ile denedim. İlk sezon transfer yapmadım takıma. Gayette başarılı oldum mütevazi takımımızla. Neyse taktiğe geçelim

Oyun Anlayışımız

Dizilişimiz

Dizilişimiz bir çoğunuz için abes gelebilir. Ama bu şekil dizilişlerle oynamak benim hoşuma gidiyor

Oyuncu Seçimlerimiz

GK: Standart bir kaleci iş görür. Bende yaşı kurt Roberto vardı.

DC: 3 lü Defansımız bulunmakta. Hepsinin standart defans özelliklerinin olması yeterli olacaktır

DMC : Bu oyuncumuz Regista pozisyonunda pas alış verişleri sağlayacak defanstan top çıkaracak. Bende defans özellikleri de bulunan Allan'ı oynattım.

MC: Sağ sol taraftaki Mc lerimiz oyun kurucu pozisyonunda. Pas alışverişlerde yardımcı olacaklar ve ileriye çıkıp hem asist hemde gol pozisonlarına girecekler. Sağ taraftaki Mc nin bitiricilik özelliği biraz daha iyi olmasında fayda var. Ben Ricou oynattım asist kralı olmasının yanında epey de gol attı. Ortadaki Mc savaşcı ortasaha dop kapması markajı ve gücü yerinde olsun

AMC/R/L:Hızlı, teknik, orta açma, çevik, yaratıcı belki birazda bitiricilik olabilir. Solda Brahimi sağda Piti'yi kullandım ben.

ST: Forvetimiz komple forvet. Bitiricilik. kafa vuruşu, güç, zıplama, hız yani hemen her özellik iyi olursa tadından yenmez. Ben El Arabi'yi kullandım. Komple özelliklere tam sahip olmasa da. Taktiğin kilit noktası forvetimiz.

Puan Durumu

Fixtür

İspanya Kupası

El Arabinin İstatistiği

Bu taktiğimi şimdi Metalist Harkiv takımında da deniyorum. Takip ederseniz maç istatistiklerinide görebilirsiniz. Lig bitiminde buraya da koyarım

Taktik Linkimiz

https://www.mediafire.com/?n8qdg2j2hg9bvbd

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Paylaşım için teşekkürler.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Metalist'teki Oyununa Mest Olmuş Durumdayım Eğer Bu Taktiği Kullanıyorsan Kesinlikle Deneyeceğim Bunu. Oyuna Hakimiyetin Mükemmel Kiev'i Bile Top Oynatmadan Ezip Rahatlıkla Kazanman İştah Kabartıcı.

Bu Arada Granada ile Geçen Seride Ben Oynamıştım El-Arabi Çok Değerli Bir Oyuncu Bende 3.Olmuştum. O Zaman Torje ve Recio'da Vardı Recio Çok Teknik Bir Oyuncuydu.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ReaList View Post
    Paylaşım için teşekkürler.
    Teşekkür ederim

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Metalist'teki Oyununa Mest Olmuş Durumdayım Eğer Bu Taktiği Kullanıyorsan Kesinlikle Deneyeceğim Bunu. Oyuna Hakimiyetin Mükemmel Kiev'i Bile Top Oynatmadan Ezip Rahatlıkla Kazanman İştah Kabartıcı.

Bu Arada Granada ile Geçen Seride Ben Oynamıştım El-Arabi Çok Değerli Bir Oyuncu Bende 3.Olmuştum. O Zaman Torje ve Recio'da Vardı Recio Çok Teknik Bir Oyuncuydu.
    Evet bu taktiğimi kullanıyorum. Daha herhangi bir değişiklik yapmadım taktik üzerinde. Önceleri yaptığım taktiklerde forvetlerimi kullamazdım. Bu taktiğim de muazzam performans gösteriyorlar.

Bu da Silvio Romeronun şimdiye kadar gösterdiği performans

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Çok korkarım bu tarz taktiklerden ama sonuçlar ve takıma bakılınca gerçekten eline sağlık
    Metalist kariyerinde de yazıyordum büyüklere meydan okuyuşunu demek ki sırrı buymuş valla helal olsun hocam

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Ligde Gösterdiğimiz perfomans

Lille ile denemeye başladım. İlk iki maç yenilgi. Bakalım sezon sonunu görebilecek miyiz?

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Deneyeyim bakalim lille belki oyuncu seciminde sorun vardir yada oyunun surumun ney bilmiyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Topa sahip olma her maç değişiyor ama defansı takım çok iyi yapıyor.
    3-4 gol attıktan sonra takım elbet 1 gol yiyor güzel kolay kolay mağlup olmassınız forvetiniz iyiyse.
    Last edited by Leonadias : 21.Ağustos.2014 at 00:08

sürüm en son sürüm. oyun orjinal. takım biraz alışsın taktiğe bakalım sonuçları paylaşacağım.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Lille ile deniyorum. Şimdiye kadar ki aldığım sonuçlar. Gol yiyorum çünkü takımda defans yok. Sakatlandılar beklerle oynadım çoğu maç. Sen takviye yaparsan sıkıntı yaşamazsın.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Forvetimizi KF yerine YF oynatsak nasıl olur acaba ?

Bende granada ile deniyeceğim hocam.Sonuçları atarım.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Forvetimizi KF yerine YF oynatsak nasıl olur acaba ?
    Denemedim ama olabilir neden olmasın

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Bende granada ile deniyeceğim hocam.Sonuçları atarım.
    Eyvallah sağolasın bekliyorum

Hocam denedim hazırlık maçlarında takım zorlandı ama maçların başında asistan vardı.O arada takım taktiğe oldukça ısındı.Daha sonra ligin ilk maçında Valencia ile oynadık.Evimizde 4-0 yenildik ve kanatlardan acayip bir şekilde gol yedik.Önerin var mı ?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bazılarında farklı sonuçlar vermesinin nedeni sezon başı antrenmaları-kişisel antrenmanlar ve maç öncesi antrenmanları olabilir. Sizin uyguladığınız metodu da yazın ki deneyenler aynı yolu takip etsin.

Taktik banada değişik geldi ama gayet kullanılabilir, nokta oyuncuların özellikleri iyi olursa. Şahsi görüşüm taktikte ki kilit oyuncular regista, kanatlar ve forvet bölümündekiler. Her takıma uyacak bir taktik değil ama eğer bu kilit oyuncularınız üst düzeyse tadından yenmeyecek bir taktik bence.
    Birde oyunculara çok serbestlik tanınmış, takımdaki oyuncuların teknik, yaratıcılık gibi özellikleri düşükse facia olacaktır gene. Taktiğe çamur atmak değil derdim yanlış anlama emeğine sağlık, ama her takımda kullanılabilecek bir taktik değil

Mesaj Yetkileri