Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 205 sonuç

Konu: İzlanda 3-0 Türkiye | Avrupa Şampiyonası El. - A Grubu

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Emre geçen sezon 50-55 dakikalık performans veriyordu ama bu sezona iyi başladı. u sezon şu ana dek oynadığı maçlarda hemen hemen 70-75 dakikalık fiziksel dayanıklılığı vardı. Sezon boyu böyle devam etmez tabi ama bu süreci ne kadar uzatabilirse kâr.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Milli takım maçı bile şifreli oldu vay be

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

İnternetten izliyordum televizyona baktım şifre girmiş nasıl bir saçmalık kimin milli takımı bu biz ileyemiyoruz. Mehmet Topal neden defans oynuyor ?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Default İzlanda - Türkiye | Avrupa Şampiyonası El. - A Grubu

3-6-1 gibi bişi oynuyoruz o yüzden

Netten bis ayarlarını bulun

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Selçuk gene dökülüyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Orta saha yok gibi bişi

Çok kötü başladık. Umarım toparlanırız. Yine önce gol yeyip sonra onun gazıyla ol atıp 1-1 e bağlanacak maç havası var.

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Diziliş olmamış Selçuk yerine Mehmet Topalın orta saha da olması lazım

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Show Tv geldi.

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Şifre zorunluluğu varmış o yüzden olmuş izin alınmış

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Selçuk ve Emre ile düğünde bile oynanmaz. Ağır ve Hantal iki topçu. Orta alan yol geçen hanı. Koca ülkede o bölgede oynayacak dinamik oyuncular yok mu? Yazık yemin ederim şu şımarık kendini Xavi, İniesta, Ronaldo zanneden artistleri izliyoruz.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Hasan Şaş söylemişti maçtan önce yan toplarda sıkıntısı ar Onur'un umarım sıkıntı olmaz diye
    Bırakın çevirmeyi bu maçtan 1 puan alırsak durumumuz iyi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Onur kornerde saçmalayınca 1-0 oldu bişeyler değişmezse daha artacak gibi fark.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

3-4-3 olmuyor. Topal yerini yadırgadı. Ya ortasahaya çek ya da çıkar stoper al. Caner ve Gökhan da sırıtıyor bu sistemde. Arda ve Olcan o 3lünün adamları değiller. Ya Selçuk'u çıkar 4-4-2 ye dön ya da 3-4-3'ün adamlarıyla oyna.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

En temizi 4-4-2 bana göre. Affedersiniz sistem uyduruyoruz. Ne gerek var böyle işlere. Al Pektemek'i oyuna oyna oyununu.
    Last edited by vivoperlei : 09.Eylül.2014 at 23:45

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Çok hantalız yarım saat düşünüp öyle pas atıyor bizim sinyorlar

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Sistem hazırlık maçlarında denenmiyor grup maçlarında deneniyor şaka gibi. Rezalet oynuyoruz ve kenardan laf eden yok. Bu arada Volkan Babacan'a o kadar laf attık, Onur Volkan'ın yemeyeceği bir gol yedi isimlerin pek te bir önemi yokmuş. Hak eden oyuncuları kadroya almazsan böyle olur sayın Terim, bence bize müstahak bunlar.

Quote Originally Posted by himone View Post
    Sistem hazırlık maçlarında denenmiyor grup maçlarında deneniyor şaka gibi. Rezalet oynuyoruz ve kenardan laf eden yok. Bu arada Volkan Babacan'a o kadar laf attık, Onur Volkan'ın yemeyeceği bir gol yedi isimlerin pek te bir önemi yokmuş. Hak eden oyuncuları kadroya almazsan böyle olur sayın Terim, bence bize müstahak bunlar.
    Onur yerine kim hakediyor milli takımı? Söyler misin?

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by Falcao9 View Post
    Orda Onur yerine hak eden anlamında yazılmamış bence

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Rezil futbol oynuyoruz. Tüm 11 kötü diyebiliriz. Bizim aksimize İzlanda gayet iyi oynuyor.

Az önce sağdan gelen şut da Caner'in şutu çekeni tutması gerkiyordu ama Caner stoperlere doğru boş boş koşuyordu.

Maçın başlarında Ersan üstünden topu vurdurdu ve top direkten döndü. Bu noktalarda o topa vurdurmaması lazım.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

İzlanda'nın tek farkı,onlar maça çıktıklarını biliyorlar.Bizimkiler ise antrenmanda yapılmayacak şeyler yapıyorlar.

Ekstra bir yorumum daha olacak,Selçuk İnan bitmiş,hiç bir yarar beklemiyorum bundan sonra ondan.Ne Galatasaray'da,ne de Milli Takım'da.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Maçı yeni actım hiç izleyesim yoktu canım sıkıldı bakıyım dedim şaka gibi bir sonucla karsılastım.Bu maç böyle biterse unutsunlar gruptan cıkmayı filan.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yenen gol ile ilgili yorumumda, kişilik olarak hiç sevmesemde eğer kalede Volkan Demirel olsa orda herkesi ezip topu alırdı. Bundan kesin eminim. O golü yemezdi.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Falcao9 View Post
    Quote Originally Posted by CocukMenajer View Post
    Orda Onur yerine hak eden anlamında yazılmamış bence
    Aynen onun için söylememiştim, ben de olsam Onur'u kaleye alırdım, ama kendinden beklenmeyecek şekilde amatörce bir gol yedi. As kalecin böyle gol yedikten sonra yedekte Cech olsa ne olur.

Hak edenlerden kastım yedek kulübesinde oturan Hakan Çalhanoğlu ve Mustafa Pektemek, hatta Ozan Tufan. Hazırlık maçında oynayan Olcay ve Ahmet İlhan bu Arda ve Olcan'dan daha etkili olurdu.

Herşeyden önce şu saçma taktiği değiştirmeli Hakan Çalhanoğlu ve Mustafa Pektemek'i oyuna almalıyız. İlk çıkması gerekenler belli ama bu oyunda kim çıksa düzelme anında görülür, Arda bile olur bence.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Selçuk ve Emre'nin oynaması çok yanlış. Bir de maça çıkmasaydık daha iyiydi. Eğer bu sene böyle olacaksa, ikinci yarı farklı bir oyun oynamamız lazım. Eğer 2. yarıda da oyunumuz değişmezse ilk maçtan havlu atmış oluruz.

Nesil
    2007

Ne oynadık veya ne oynamaya çalıştık pek çözemedim. İzlanda ise gayet iyi, bu kadarını beklemiyordum. Belli bir planları var ve yetenekleri dahilinde yapıyorlar. Topu kontrol etmeleri bile sıkıntı çoğunun ama adamlar oynuyor.

Oyun kuramıyoruz, ne defanstan doğru düzgün çıktık ne orta sahadan. Kanat organizasyonu bir İzlanda kadar bile yok, ileride top tutamıyoruz, pres istenilen düzeyde değil vs. vs. Bu milli takım böyle giderse 2016'ya da katılamaz, sadece bu maça bakarak değil hazırlık maçları da ümit vermiyordu.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

2012 elemelerinde Hiddink Onur ile başlamıştı 2.maç olan Belçika maçında Onur böyle 2 kolay gol yemişti yan toplardan diye hatırlıyorum ondan sonra kaleyi Volkan devralmıştı gene aynısı olacak gibi.

Gökhan, Emre, Selçuk, Caner, Olcan ve Burak dökülüyor.

Onur, Amerika ile olan maçta oynamasaydı çok iyi olacaktı. Tarihi farkı yerdik, sonra da imparator(!)'a sabrederdik.

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri