Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 205 sonuç

Konu: İzlanda 3-0 Türkiye | Avrupa Şampiyonası El. - A Grubu

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Default İzlanda 3-0 Türkiye | Avrupa Şampiyonası El. - A Grubu

9 Eylül 2014, Salı

Show TV
    Last edited by di canio : 06.Eylül.2014 at 22:43
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2013
    Yer
    Zonguldak

Çok zor maç.İzlanda sürpriz yaparsa şaşırmam.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

İklim koşulları, farklı bir ortam, yanardağ,lav,kül olayları gibi şeylerin etki edebileceği maç.

Bu zorlu deplasmanla gruplara başlamak avantaj bence. En azından zor bir maçı aradan çıkarıcaz. Tek farklı skorla kazanabiliriz ama en kötü 1 puan cepte.

Koşullar nedeniyle zor maç olacaktır. Direnç, sıkı savunma, 90 dakika aynı oyunu sergileyen bir rakip olacak tahminlerime göre İzlanda. Umarım bizde 90 dakika maçtan kopmadan, basit savunma hataları yapmadan maçta kalırız.

Rakibi küçük görmekten değil ama şu tarz maçları rahat kazanmamız gerektiğini düşünüyor, istiyor insan.

Kazanmamız benim için sürpriz olur.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Euro16 için kolay görünen maçları kazanmamız lazım. Geçmiş yıllardaki acı tecrübelerimizden ders almışızdır umarım.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Maçın tarihini de yazsaydınız keşke.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Bu takımlara artık puan kaybetmeyiz umarım. Bu arada bizim takım gerçekten 183 milyon Euro eder mi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Finnbogason için izleyecegim bir mac

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Berabere bitebilir, orada yazdan çıktığımız şu mevsimde iklim nasıl bilmiyorum ama pek sıcak olduğunu sanmıyorum bizim elemanlar zorlanırlar bence. Zaten bu tür takımların katı defans anlayışını aşmakta çok sıkıntı yaşıyoruz. Golü erken bulmak çok önemli. Kilidi açarsak bombalarız yok açamazsak zorlanır çırpınır dururuz.

Quote Originally Posted by himone View Post
    Bu takımlara artık puan kaybetmeyiz umarım. Bu arada bizim takım gerçekten 183 milyon Euro eder mi?
    En aşağı oyuncumuzun bonservisi 5-6 milyon € Türkiye'de, niye etmesin

Bence rahat kazaniriz.

Not: baba tarafindan izlandaliyiz.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    Bence rahat kazaniriz.

Not: baba tarafindan izlandaliyiz.
    O zaman bu yorumu kimin için yaptığını belirtsen iyi olur.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    O zaman bu yorumu kimin için yaptığını belirtsen iyi olur.
    Hangi taraf kazanırsa bildim diyecek işte
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bu maçtan baslarsak puan kaybına sonumuz yine ''o yenilirse bu kazanırsa'' lafları olacak.Bu tip muhabbetlere girmemek icin bu maçtan galibiyetle ayrılmamız lazım.

Haha tarafsizim ama gönlüm izlanda'dan yana

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İzlanda'yı da yenelim zahmet olmazsa. Nasıl başlarsak öyle devam eder , Fatih Terim bu sefer işini sıkı tutar..

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

Onlar 5. torba biz 3. torba ve ilk 2ye girmek istiyorsak sorunsuz galip gelmemiz gerek

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İzlanda da Yanardağ harekete geçmiş, Vikings izleyenler bilir bu gibi durumlarda bir kurban vermek gerek ben kadroda ki gereksizliğinden ötürü Volkan Babacan diyorum.

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    İzlanda da Yanardağ harekete geçmiş, Vikings izleyenler bilir bu gibi durumlarda bir kurban vermek gerek ben kadroda ki gereksizliğinden ötürü Volkan Babacan diyorum.
    Uğraşmayın çocukla zaten geçemeyecek kaleye. A milli kampı görmüş oldu işte, belki faydası olur. Yanılmıyorsam ilk kez a milli kampında olması lazım.

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by Seçkinn View Post
    Uğraşmayın çocukla zaten geçemeyecek kaleye. A milli kampı görmüş oldu işte, belki faydası olur. Yanılmıyorsam ilk kez a milli kampında olması lazım.
    2 oldu bu Amerika'ya gitmişti galiba

Quote Originally Posted by CocukMenajer View Post
    2 oldu bu Amerika'ya gitmişti galiba
    Aynen gitmiş. O zaman beklentisi var Terim'in. Bir ara iyi kaleci olacak deniyordu ama epeydir takip edemiyorum ben.

Nesil
    2013
    Yer
    Zonguldak

Volkan Babacan PTT 1. Lig için kaliteli kaleci olur başka da bişey olmaz

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Volkan Babacan, Yusuf Şimşek'in neredeyse taç çizgisinden vurduğu cılız şutu içeri aldığında bitmişti zaten. Zorlamanın anlamı yok bence. Tolga, Sinan, Cenk Gönen gibi kaleciler dururken Volkan, çok ama çok gereksiz.

Kadro dolsun diye ve siyasi arkadaşları memnun edip yağ çekmek için terim tarafından kadroya alınmış isim olarak görüyorum volkan babacan'ı.

Eğer erken dakikalar da çok yemezsek bu maçı rahatlıkla alırız yoksa tam tersi olursa izlandanın bırakın süpriz yapmasını daha kötü belki sonuç çıkabilir de.. Tabi İzlanda küçümsenecek bir takım da değil.. şimdiki oyuncuları eskiye oranla çok daha iyi ama bizim bu tür takımları artık rahatlıkla geçmemiz lazım. Fatih Terim de bunu zaten gayet iyi biliyor o zaman geriye tek kalan şey oyuncuların bu tür maçlara kendilerini vermesi, inşallah alırız bu maçı hayırlısıyla ilk maç 3 puan başlarız.

N'olursa olsun bu maçı kazanmalıyız. Gruplara galibiyetle başlamak çok önemli.

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

bu maç baya bi zor olacak izlanda son yıllarda baya bi yükselişte şu anda 46. sıradalar gylfı oynayacak mı bilmiyorum ama lige çok formda başladı dikkat etmemiz lazım

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Fatih Terim neden 4-4-2'den geri adım atıyor anlamış değilim. İlk 11 tamamen top çevirmeye ve rakibin oynamasını engellemeye yönelik bir 11. 4-5-1 oynadığınız zaman bazı oyunculara ihtiyacınız vardır.

10 numaran var mı?
    Koyduğun Santrafor bir forvetin taşıyabileceği çoğu özelliği taşıyor mu?
    Çizgi oyuncuların var mı?

Neredeyse tüm soruların cevabı hayır. Al gülüm ver gülüm oynayarak bu takım gidemez. Milli takımın mevcut düzende oynayabileceği en iyi hücum oyunu Çift Forvetle olacak oyundur. Fatih Terim neden iyi yaptığı şeyi bozmak için sahaya çıkıyor anlamış değilim.

Emre ve Selçuk 11'de oynuyor bu GS ve FB'ye peşkeşten başka bir şey değil. Emre yarım saat oynuyor kalan 60 dk el belde çünkü yaşlı kaldıramıyor tempoyu. Selçuk desen zaten 3 metre kare alanda kaplumbağa futbolu peşinde. Bu adamlar takımın en anahtar bölgesinde, beyninde yer alıyor. Geçen sene Bundesliga'da harikalar yaratan ve şu sistemde fark yaratabilecek tek oyuncu Hakan ise yedek, neden? Herhalde genç diyedir, tecrübesiz diyedir. Adam Dortmund'a Bayern'e karşı mücadele ediyor tecrübesiz, bizim TSL topçusu Akhisarla, Balıkesirle oynuyor tecrübeli.

Balık baştan kokar, Bu adaletsiz seçim kaybettirir.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Arda sakatlığını tamamen atlattımı ve kondisyonu, maç formu yerindemi Danimarka maçında pek iç açıcı görmedim ama son 30dk. girse daha iyi olmazmıydı diye düşünüyorum. Şu formsuz orta sahada (Selçuk,Emre vs.) Hakan'ın oynamamasına şaşırıyorum bu oynamaya oynamayamı takıma alışıcak hangi maçta takıma adapte edicek çok merak ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by ReaList View Post
    Fatih Terim neden 4-4-2'den geri adım atıyor anlamış değilim. İlk 11 tamamen top çevirmeye ve rakibin oynamasını engellemeye yönelik bir 11. 4-5-1 oynadığınız zaman bazı oyunculara ihtiyacınız vardır.

10 numaran var mı?
    Koyduğun Santrafor bir forvetin taşıyabileceği çoğu özelliği taşıyor mu?
    Çizgi oyuncuların var mı?

Neredeyse tüm soruların cevabı hayır. Al gülüm ver gülüm oynayarak bu takım gidemez. Milli takımın mevcut düzende oynayabileceği en iyi hücum oyunu Çift Forvetle olacak oyundur. Fatih Terim neden iyi yaptığı şeyi bozmak için sahaya çıkıyor anlamış değilim.

Emre ve Selçuk 11'de oynuyor bu GS ve FB'ye peşkeşten başka bir şey değil. Emre yarım saat oynuyor kalan 60 dk el belde çünkü yaşlı kaldıramıyor tempoyu. Selçuk desen zaten 3 metre kare alanda kaplumbağa futbolu peşinde. Bu adamlar takımın en anahtar bölgesinde, beyninde yer alıyor. Geçen sene Bundesliga'da harikalar yaratan ve şu sistemde fark yaratabilecek tek oyuncu Hakan ise yedek, neden? Herhalde genç diyedir, tecrübesiz diyedir. Adam Dortmund'a Bayern'e karşı mücadele ediyor tecrübesiz, bizim TSL topçusu Akhisarla, Balıkesirle oynuyor tecrübeli.

Balık baştan kokar, Bu adaletsiz seçim kaybettirir.
    Emre dediğin gibi maçın tamamını getiremiyor ama 30 dakika falan abartı İbrahim. 60'a kadar falan götürüyor hem de üst seviye. Son hazırlık maçında da girdi ortasahayı o toparladı. Bence bizi 34lük Emre'ye mecbur edenlerde sıkıntı. 34 yaşına rağmen en iyisi Emre ise Emre oynar. Hakan'ı izlemedim, bilmiyorum ama Selçuk yerine kim oynarsa oynasın daha kötü olamaz.

Fatih Terim 3 defansla oynayacağız demişti. 3-4-3 olur tahminen. İlginç olacak, bakalım.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri