Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 31 sonuç

Konu: Villarreal CF - Sarı Denizaltılar - La Liga / 1.Sezon

Hybrid View

Default Villarreal CF - Sarı Denizaltılar - La Liga / 1.Sezon

2013-2014 Takım Kadrosu - Görmek İçin Tıklayınız

Villarreal Club de Fútbol, SAD., Villarreal merkezli İspanyol futbol kulübü. La Liga'da mücadele etmektedir. 1923'te kurulmuş olup, iç saha maçlarını 22.000 kişilik El Madrigal Stadyumu'nda oynamaktadır.
    Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Arkadaşlar forumda yeniyim. Bu da ilk kariyer hikayem. Desteklerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum
    Last edited by DanyD : 07.Eylül.2014 at 17:56

Hoşgeldin. Bir Sıkıntın Olursa Buradayız. İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Başarılar Dostum

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Başarılar

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar . Aramıza hoşgeldin

Başarılar hoşgeldin.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

bende çok eski sayılmam ama hoşgeldin bende kariyer paylaşmayı çok düşündüm ama bu sene için değil inşallah 15 oyunu ile açacağım. BAŞARILAR

Yorum atan herkese teşekkürler

Spoiler: Hazırlık Maçları 

Mandi - Profili İçin Tıklayınız

Real Madrid altyapısından yetişen Armando Sosa Pena " Mandi " , stoper ve defansif orta saha mevkilerinde oynayabilen çok yönlü bir oyuncu. Bu transfer için kasamızdan 1.4 milyon avro çıktı.

Seymour - Profili İçin Tıklayınız

Felipe Ignacio Seymour Dobud, orta sahaya rotasyon amaçlı transfer edildi. 2.2 milyon avro ödedik Genoa'ya.

Tagliafico - Profili İçin Tıklayınız

Nicolas Alejandro Tagliafico, hücumcu bir sol bek transferi gerekiyordu. Menajerlerin önerdiği genç Arjantinli'yi, 1.3 milyon avroya renklerimize bağladık.

Transfer dönemlerinde açıkçası bir menajerden çok gözlemci gibi hissediyorum kendimi. Bir oyuncuyu almadan önce didik didik araştırma yaparım ve alacağım oyuncunun en az 3 maçını izlerim. Bu da biraz zamanımı alıyor fakat, sezon başı olduğu için vaktim boldu ve doğru hamleler yaptığımızı düşünüyorum.

Bu sezon ki kadromuz ve kullanacağımız taktik ;

Dünya Kupası'nda Van Gaal'in Hollandası'ndan esinlenerek böyle bir taktik oluştu kafamda. Hazırlık maçlarında da olumlu bir performans sergiledi takım.

Bu sezon Europa League'de mücadele edeceğiz. Hedefimiz minimum Çeyrek Final.

Ligde ise UEFA Champions League vizesi almak istiyoruz.

Europa League Play-off turundaki rakibimiz : Grasshoppers

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Rakibimizi rahat geçeriz diye düşünüyorum transferleri beğendim La Liga bu sene zorlu geçecek gibi.

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Rakibimizi rahat geçeriz diye düşünüyorum transferleri beğendim La Liga bu sene zorlu geçecek gibi.
    La Liga zor bir lig açıkçası. Yeni transferle de zorlu takımlar ortaya çıktı.

Quote Originally Posted by Kryptonite View Post
    Sol bek iyimiş.Seymour rotasyon için çok para vermişsin gibi.Tema ne bu arada?
    Dark Skin FM14'ün kendi teması.

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Sempatik bir takım Villarreal. Transferler güzel, ama yeterli mi orası tartışılır. Umarım uzun soluklu olur, başarılar
    Sağol abi

Quote Originally Posted by burakdinc View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by LongestNameEver View Post
    Sol bek iyi olmuş ama rotasyona çok para gitmiş umarım hedeflere ulaşırız
    3 transferi de makul ücretlerde gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum.

Quote Originally Posted by diktac View Post
    Başarılar bro
    Sağol bro

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Başarılar , ilk hikayen olmasına rağmen anlatımın çok güzel. Oyuncu transfer politikanı sevdim, oyuncuyu iyi incelemek önemli. Taktiğin ise benim çok sevdiğim bir taktik , umarım başarılı olursun.
    Teşekkürler İlk hikayem bu ve sizlerin de yardımlarıyla daha da güzel olacaktır eminim ki. Bu arada @dAleksic de abim olur kendileri. O da yardımda bulunuyor

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Takviyeleri beğendim, la liga için yeterlimi ? oyunculara kişisel bazda bakarsak tabiki hayır. ama iyi bir takım oturtursan hepsi performans verebilecek kalitede oyuncular
    İnşallah takım uyumunu ve birlikteliği oluşturarak, zorlu bir takım olacağız

Quote Originally Posted by karakartalbjkk View Post
    Öncelikle başarılar dilerim, takım için transferler bana göre yeterli değil.. ama orta sıralar için yeterli bir kadro üst sıralar için zor.. takibe devam..
    Elimizde olan parayı en iyi şekilde kullanmaya çalıştık. İlk sezondan hedefleri düşük tuttuğumuzdan, kadromu yeterli buluyorum şimdilik

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar
    Teşekkürler

Yorum atan, takip eden herkese çok teşekkürler bu arada. İlk kariyerim olmasına rağmen bayağı bir takip eden oldu sanırım. Ya da ben abartıyorum bilemiyorum artık. İnşallah sizlerin desteği ve tavsiyeleriyle güzel bir kariyer olacak

Nesil
    2013
    Yer
    Zonguldak

Sol bek iyimiş.Seymour rotasyon için çok para vermişsin gibi.Tema ne bu arada?

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Sempatik bir takım Villarreal. Transferler güzel, ama yeterli mi orası tartışılır. Umarım uzun soluklu olur, başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    Yalvaç

Başarılar.

Sol bek iyi olmuş ama rotasyona çok para gitmiş umarım hedeflere ulaşırız

Başarılar bro

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Başarılar , ilk hikayen olmasına rağmen anlatımın çok güzel. Oyuncu transfer politikanı sevdim, oyuncuyu iyi incelemek önemli. Taktiğin ise benim çok sevdiğim bir taktik , umarım başarılı olursun.

Takviyeleri beğendim, la liga için yeterlimi ? oyunculara kişisel bazda bakarsak tabiki hayır. ama iyi bir takım oturtursan hepsi performans verebilecek kalitede oyuncular

Öncelikle başarılar dilerim, takım için transferler bana göre yeterli değil.. ama orta sıralar için yeterli bir kadro üst sıralar için zor.. takibe devam..

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar

La Liga 1.Hafta

Lige güzel bir başlangıç yaptık. Zor geçmesini beklediğim bir maçtı. Fakat, oyuncularımın fiziki mücadelesi ve hırsı, kazanmamızı kolaylaştıran etken oldu.

Europa League Play-off 1.Ayak

Zayıf rakibimiz oldukça dirençli çıktı. Forvetlerimizin pozisyona girememesi ve çoğunlukla orta alanda sıkışıp kalan oyun sonucunda tur şansımızı 2.maça bıraktık.

La Liga 2.Hafta

2.haftada Celta deplasmanındaydık. Zorlandığımız maçta, girdiğimiz pozisyonları değerlendirdik ve biraz da şansımızın yardımıyla önemli bir üç puan çıkarttık.

Europa League Play-off 2.Ayak

İlk maçta savunma gardını düşüremediğimiz rakibimizin, bu maçta direncini erken kırdık ve dos Santos kardeşlerle ilk yarıda skoru lehimize getirdik. Sonrasında ise rahat bir oyunla maçı tamamlayarak gruplara adımızı yazdırdık.

Kolay gibi görünse de, yine inatçı ve diri diye tabir edebileceğimiz ekipler ile oynayacağız. Sürprizlere açık bir grup.

La Liga 3.Hafta

Ortada geçen bir maçtı. İki taraftan biri kazansaydı diğerine haksızlık olurdu sanki. Gerard Moreno da atmaya başladı. Moreno-Vietto ikilisinden çok şey bekliyorum bu sezon.

22.000 kişilik stadımızda 12.500 kombine gayet iyi bence. Taraftarımızın desteğiyle, emin adımlarla hedeflerimize yürüyeceğiz

En fazla 3 AB dışı oyuncu kaydettirilebiliyor İspanya'da. Uche'nin vatandaşlık almasıyla birlikte kadromuzdaki AB dışı oyuncu sayısı 2'ye indi. Bu da hedefimde olan bir Güney Amerikalı'yı getirme fırsatı doğurdu. Transfer döneminin son günlerinde yaklaşık 2 milyon avro gibi bir bütçemiz var. Bakalım belki sürpriz bir transfer gelebilir

Lige güzel başlamışız ama büyükler gelmemiş daha bakalım devamını nasıl getireceğiz, avrupa gurubu tam bir balık deplasmandaki seltik maçını kazanırsak 1. çıkarız guruptan

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Lige güzel başlamışız ama büyükler gelmemiş daha bakalım devamını nasıl getireceğiz, avrupa gurubu tam bir balık deplasmandaki seltik maçını kazanırsak 1. çıkarız guruptan

Real ve Barça maçları sıkıntılı geçecek. Şuan bile önlerine gelene 3-4 atıyorlar. Avrupa Ligi'nde çıtayı çok yükseğe koyduk. Umarız hayal kırıklığı yaşamayız

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    AL grubu bence çok iyi gelmiş lige de güzel başlamışız sürprizi bekliyorum.
    İnşallah

Quote Originally Posted by EmreDeliveli View Post
    Başarılar dilerim öncelikle. Foruma hoşgeldin. Lige iyi başlamışsın. Avrupa'da kolay bir grup gelmiş, lider çıkmanı bekliyorum.
    Hoşbulduk, teşekkürler

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar dilerim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    Teşekkürler

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

AL grubu bence çok iyi gelmiş lige de güzel başlamışız sürprizi bekliyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Başarılar dilerim öncelikle. Foruma hoşgeldin. Lige iyi başlamışsın. Avrupa'da kolay bir grup gelmiş, lider çıkmanı bekliyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Başarılar, kura şansı sakatlıktan uzak da olursan rahatça yarı final görebilirsin avrupada.

La Liga 4.Hafta

Çok zor bir deplasmandan, geçen yılın şampiyonundan 3 puanı söküp aldık. 5-3-2 taktiğinden 4-2-3-1'e geçiş yaptık ve takım daha iyi oldu diyebilirim. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirmede sıkıntı yaşamıyoruz. Bu maçta da bunu gösterdik ve önemli bir galibiyet oldu bizim için.

Europa League B Grubu - Maç Sonuçları

Maç Verileri İçin Tıklayınız

Europa League'e mükemmel bir başlangıç yaptık. Zor geçeceğini düşündüğüm bir deplasmandı yine. Ama takımım beni şaşırttı. Gerard Moreno ve Giovani dos Santos, üst düzey oynuyorlar.

La Liga 5.Hafta

Maribor maçı sonrası takımda iyi bir hava oluştu ve bundan sonra daha kolay galibiyetler alabileceğimizi düşünürken, kendi sahamızda Real Sociedad, adeta ecel terleri döktürdü bize. Cani'nin şık golüyle 3 puana uzansak da, bu bizim için hiç de kolay olmadı.

Transfer dönemi boyunca Musacchio'nun istekleriyle uğraştık. İlk önce sözleşmesinde iyileştirmeler istedi, lakin çok uçuk paralar talep edince bunu reddettik. En son kendisine rest çektik ve takımda kalacağını söyledik. Şuan üzgün görünüyor fakat takım olarak iyi sonuçlar aldığımız taktirde tekrardan takıma motive olacaktır.

Transfer sezonunda takıma katılan oyuncuları daha önce tanıtmıştım sizlere. Takımdan ayrılan tek isim Facundo Coria oldu. Forvet bölgesinde yeterince alternatifimiz olması ve kendisini takımım için yetersiz bulduğumdan yollarımız ayırdık.

Takımda oyunculardan çok personel transferleri daha ön plandaydı. Henüz sezon başı olduğundan iyi bir altyapı oluşturmak lazımdı. Personel seçimlerinde de ülke dışına pek çıkmadan, kulübe daha kolay uyum sağlayabilecek, tecrübeli ve başarılı bir antrenör grubu oluşturduk.

La Liga'da 5 hafta geride kalırken, ligin iki devinden sonra 3.sırada yerimizi alıyoruz. 10 gol atıp sadece 2 gol yedik. Bu da çok önemli bizim için. Hücumun savunmadan başladığını düşünürsek, bunu gayet işi başardığımızı söylesek yalan olmaz bence

Gerard Moreno çok büyük oynuyor. 8 maçta 7 gol 1 asistle takımı sırtlayan lider isim oldu.

Bu arada arkadaşlar, kariyer sizce görsel olarak nasıl ? Bir eksik ya da bir yanlışım varsa eleştiri ve önerilerinizi almaktan zevk duyacağım

Gayet güzel gidiyor herşey, atletico'yu calderonda yenmemiz güzel olmuş. başabaş bir oyun geçmiş ama almışız maçı. Barça ve madrid maçlarından ziyade Valencia, Sevilla, Sociedad, Bilbao gibi takımlarla olan maçlarını bekliyordum ben; ama sociedad ve atleticodan üst üste puanları almışz

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Atletico'yu deplasmanda yenmek hakikaten zor iş tebrik ederim ligde de Avrupa'da da her şey çok güzel gidiyor inşallah ŞL potasında kalabiliriz.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri