1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Nedir benim bu taktiklerden çektiğim ?

Nesil
    2005
    Yer
    Rio De Janerio

Default Nedir benim bu taktiklerden çektiğim ?

Arkadaşlar Merhaba

Zamanım olmadıgı için bir türlü kendim taktik oluşturamiyor haliyle asist manag nezaretinde forumlarda buldugum başarılı taktikleri kullanuyorım ve gerçekten müthiş begeni toplayan taktikleri denedim şu dur bu dur ama ne yaptıysam ben bu seride black mamba taktiğinden sonra başarılı bir taktiğe rastlayamadım sorun bende mi acaba sizde de taktik indirip bu sorunu yaşayan var mı tşkler.

Taktik indirdiğinizde sorun yaşayabilirsiniz.Bu gayet normal.Ben hiç hazır taktiklerle başarı yakalayamadım.Takımınıza göre bir taktik yaratmanızı öneririm.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Oyuncuların morali çok önemli. Moraller kötüyse taktiğin başarılı olma ihtimali oldukça düşük oluyor. Bu seride moralin etkisi çok daha fazla.

Doğru oyuncuları kullanman da önemli. Örneğin sol bekteki rol için en iyi oyuncunu değil seçili role en iyi uyan oyuncunu oynatman gerekir. Ya da örneğin kullandığın taktikte forvete pivot santrafor rolü verilmiş ama sen hızlı ama kısa ve güçsüz bir oyuncuyu orada oynatırsan tabi ki iyi sonuç alamazsın.

Oyuncularının taktiğe alışması için zaman tanımalısın. Bir maç bir taktik deneyip olmadı öteki maç başka taktik denersen işin iyice zorlaşır. İşler daha da kötü gider.

Maç konuşmaların da çok önemli. İşler kötü giderken ve moraller düşükken çok sert olma. Özgüvenlerini ve morallerini çökertirsin. Üzerlerindeki baskıyı azaltacak konuşmalar daha etkili olur. Moraller iyiyse pohpohlayıcı, gazlayıcı ve ne istediğini net ifade eden konuşmalar daha etkili olur.

Ayrıca maç içerisinde skora göre bazı hamleler yapman gerekebilir.

Sezon başında son birkaç hazırlık maçını farklı kazanabileceğin zayıf rakiplere karşı ayarla. Böylece takımın sezona moralli girmesini sağlarsın.

Kısacası taktiğin başarısını etkileyen bir çok faktör var. Ben bu kadar uğraşamam diyorsan FMC modunda oynaman en mantıklısı.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2005
    Yer
    Rio De Janerio

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Oyuncuların morali çok önemli. Moraller kötüyse taktiğin başarılı olma ihtimali oldukça düşük oluyor. Bu seride moralin etkisi çok daha fazla.

Doğru oyuncuları kullanman da önemli. Örneğin sol bekteki rol için en iyi oyuncunu değil seçili role en iyi uyan oyuncunu oynatman gerekir. Ya da örneğin kullandığın taktikte forvete pivot santrafor rolü verilmiş ama sen hızlı ama kısa ve güçsüz bir oyuncuyu orada oynatırsan tabi ki iyi sonuç alamazsın.

Oyuncularının taktiğe alışması için zaman tanımalısın. Bir maç bir taktik deneyip olmadı öteki maç başka taktik denersen işin iyice zorlaşır. İşler daha da kötü gider.

Maç konuşmaların da çok önemli. İşler kötü giderken ve moraller düşükken çok sert olma. Özgüvenlerini ve morallerini çökertirsin. Üzerlerindeki baskıyı azaltacak konuşmalar daha etkili olur. Moraller iyiyse pohpohlayıcı, gazlayıcı ve ne istediğini net ifade eden konuşmalar daha etkili olur.

Ayrıca maç içerisinde skora göre bazı hamleler yapman gerekebilir.

Sezon başında son birkaç hazırlık maçını farklı kazanabileceğin zayıf rakiplere karşı ayarla. Böylece takımın sezona moralli girmesini sağlarsın.

Kısacası taktiğin başarısını etkileyen bir çok faktör var. Ben bu kadar uğraşamam diyorsan FMC modunda oynaman en mantıklısı.
    Peki asistan menaj.kontrlunde oldugu için olabilir mi yani illa kendim mi antreman yaptirmalıyım hocam
    Last edited by blackman2004 : 08.Eylül.2014 at 16:00

Mesaj Yetkileri