Sayfa 5 / 10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 280 sonuç

Konu: Football Manager 2015 İndirim Haberleri - İlk Mesaj Sürekli Güncellenmektedir.

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Bu olay Turksportal'dan alanlar içinde mi geçerli ?
    Evet, geçerli.
    <')))))>-<

Hadi ya zaman geçmek bilmiyor

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Yarından itibaren geçerli olacak FM2015 hediyeli Kulüp Turksportal üyeliği 70TL olacak.
    Yeni web sitemizde oyunla birlikte açılıyor hadi hayırlısı
    Sonunda Hayırlı olsun
    Bursaspor Researcher for Football Manager '07

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

FM 2015 Alma planım sıfır şu olay bile ilgimi çekmedi. oyundan soğudum bazı nedenlerden dolayı 14'Ü oynamadım bile ^^

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Merhaba Arkadaşlar ;
    oyunu almayı düşünenler için bir önerim var. Ttnet kullananlar playstore'den 60TL'ye alabiliyorlar ayrıca yeni üye olanlara 10 TL hediye çeki veriyorlar bundan faydalanarak ben 52TL'ye satın aldım. Ayrıca Peşin fiyatına taksitleme yapmakta mümkün..

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Yeri olmayabilir fakat konu açmak istemedim Türkiye'den aldığım kod ile yurtdışında FM 15'i kullanabilirmiyim ?

Nesil
    2006

Bu senede Mac için çıkıyor di mi?

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Quote Originally Posted by carlito94 View Post
    Yeri olmayabilir fakat konu açmak istemedim Türkiye'den aldığım kod ile yurtdışında FM 15'i kullanabilirmiyim ?
    Evet, kullanabilirsiniz.

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Bu senede Mac için çıkıyor di mi?
    Evet. Steam'den alıntı " Bol ödüllü ve satış rekorları kıran serinin son sürümü olan Football Manager 2015, Kasım 2014 tarihinde PC, Macintosh ve Linux bilgisayarları için piyasaya sunulacaktır. "
    <')))))>-<

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by yugi View Post
    Evet. Steam'den alıntı " Bol ödüllü ve satış rekorları kıran serinin son sürümü olan Football Manager 2015, Kasım 2014 tarihinde PC, Macintosh ve Linux bilgisayarları için piyasaya sunulacaktır. "
    Teşekkürler, çoğu oyun çıkmıyor merak ettim.

Bu playstore beni kanser edecek. Geçen sene de ADSL numarası sistemde kayıtlı değildir hatası vermişti düzelttirip almıştım oyunu şimdi yine aynı hatayı veriyor. Çıldıracam valla

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

Oyunu şu an turksportal üzerinden nasıl satın alabilirim pro üyelik ile ? Araştırma yaptım ama ne yazık ki bulamadım.Şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by mertayasava View Post
    Oyunu şu an turksportal üzerinden nasıl satın alabilirim pro üyelik ile ? Araştırma yaptım ama ne yazık ki bulamadım.Şimdiden teşekkürler.
    Önceki mesajlarda link var
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by mertayasava View Post
    http://www.playmono.com/kulup-turksp...-fm2015-pmu435 buradan almayı dener misin, sayfa şu anda test aşamasında ama işlem görüyor..
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    06

http://www.playmono.com/kulup-turksp...-fm2015-pmu435 buradan almayı dener misin, sayfa şu anda test aşamasında ama işlem görüyor..
    Linkte Kulüp Turksportal PRO ile sunulan avantajlar arasında "yılda 2 kere kullanıcı adı değiştirme" gördüm. Şu anda öyle bir hakkımız var mı Mustafa hocam,yoksa gelecek mi ?

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Linkte Kulüp Turksportal PRO ile sunulan avantajlar arasında "yılda 2 kere kullanıcı adı değiştirme" gördüm. Şu anda öyle bir hakkımız var mı Mustafa hocam,yoksa gelecek mi ?
    merhaba, evet mümkün
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul, Muğla

Kutu olarak gönderiyorsunuz yoksa kod mu Mustafa Abi?

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Evet bu konu önemli, kutu olarak gönderilmesi söz konusu ise, buradan almak istemiyorum. Kodu steam'e giriş yaparak oyuna sahip olmak istiyorum. Bi cevap iletilebilir mi?
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Her iki şekilde oluyor,sizin isteğinize bağlı.Sadece kutuluda ekstra 5 lira kargo ücreti var.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Sorunun muhattabı ben değilim fakat belki de siz farklı yerlerden almadan edindiğim bilgileri paylaşarak bir nevi turksportal'a destek olmanızı sağlayabilirim.

Quote Originally Posted by perasis View Post
    Kutu olarak gönderiyorsunuz yoksa kod mu Mustafa Abi?
    Ürün kod olarak iletilecek fakat kutu talep ederseniz ₺5 kargo parası ödemeniz gerekiyor.

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Evet bu konu önemli, kutu olarak gönderilmesi söz konusu ise, buradan almak istemiyorum. Kodu steam'e giriş yaparak oyuna sahip olmak istiyorum. Bi cevap iletilebilir mi?
    Yukarıda da belirttiğim gibi kod olarak iletilecek. Zaten kutulu olarak iletilse de/alsanız da steam üzerinden kayıt ediyorsunuz/yüklüyorsunuz/oynuyorsunuz.

------------------------------------
    Not: Bir yukarıdaki mesajda europeanconquer benden önce cevaplamış, görmediğim için üzerine yazmış gibi oldum kusura bakmasın. ^_^
    Last edited by yugi : 19.Ekim.2014 at 11:10
    <')))))>-<

merhaba,

maalesef taksit imkanı bulunmuyor bu fiyatlar nakit veya kredi kartı tek çekim
    Merhaba,

Sizden satın alma durumumuzda key'i ne zaman gönderiyorsunuz? Mesela amazon.com keyleri dağıtmış.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Yurtta 3 kişiyiz. Tek oyun alsak 3. kişi kullanabilir miyiz ki? Sonuçta online oynamıyoruz sadece güncellemeleri yüklesek yeter. Ne yapabiliriz en iyi şekilde?
    turksportal...

betadan yada aynı zamanda gonderıldıkten sonra ne farkeder key ın sımdı gonderılmesı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by wolfson View Post
    Yurtta 3 kişiyiz. Tek oyun alsak 3. kişi kullanabilir miyiz ki? Sonuçta online oynamıyoruz sadece güncellemeleri yüklesek yeter. Ne yapabiliriz en iyi şekilde?
    Kendi aranızda da oynayamamayı kabul ediyorsanız tek oyun alabilirsiniz.
    Screw you guys, I'm goin' home

Quote Originally Posted by steave View Post
    betadan yada aynı zamanda gonderıldıkten sonra ne farkeder key ın sımdı gonderılmesı
    çıktığı gün gönderildiği zaman gecikmeler olabiliyor; mesela geçen sene keyleri çıktığı gün alamayan arkadaşlar vardı; yoğunluktan ötürü.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

1 oyun alın. Bi kişi yüklesin sonra steam'de offline mod'a geçsin, diğeri aynı steam hesabına girip yüklesin ve offline olsun sonra 3. de aynı işlemi yapsın..
    Her güncelleme çıktığında bu işlemi sırayla yapıp tek oyunla 3 kişi oynayabilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

E.Cartman
    serwan
    İşin garantiye alınması için soruyorum. 1 tane aldık. Onu sırasıyla yükledik. Sonra 3 kişi oynarken birisi online diğer ikisi offline olacak değil mi? İnternet bağlantısını da kesmeli sanırım yoksa bağlanır steam'a. Peki bu yöntem garanti mi bi sıkıntı olur mu ki?
    turksportal...

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

İşin garantiye alınması için soruyorum. 1 tane aldık. Onu sırasıyla yükledik. Sonra 3 kişi oynarken birisi online diğer ikisi offline olacak değil mi? İnternet bağlantısını da kesmeli sanırım yoksa bağlanır steam'a. Peki bu yöntem garanti mi bi sıkıntı olur mu ki?
    internet bağlantısını kesmesine gerek yok. steam'i çevrimdışı olarak başlatmaya ayarlamalı.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Aynen.. 3ünüz de offline ya da 1 kişi online 2 kişi offline..Sıkıntı olmaz. Bağlantıyı kesmenize de gerek yok. Offline olunması yeterli.. Zaten aynı anda 2. kişi istese de online olamıyor. Ötekini atıyor.. Bi riski de yok.

Oyunu almayı düşünüyorum fakat toplam tutar 80 TL yazıyor.Aşağıda ise 60 TL yazıyor muallakta kaldım.Toplamda 60 TL mi fatura kesilecek?Yoksa 80 mi?

30. Default

Quote Originally Posted by EmrePmk View Post
    Oyunu almayı düşünüyorum fakat toplam tutar 80 TL yazıyor.Aşağıda ise 60 TL yazıyor muallakta kaldım.Toplamda 60 TL mi fatura kesilecek?Yoksa 80 mi?

Eğer TTnetliysen Sıkıntı Yok Oyun 60 Lira Ama TTnet Abonesi Olmayanlara 80 Lira.

Eğer Kampaya/İndirim Kodu Falan Varsa TTnet Abonesi Olmayanda İndirimli Alabiliyor Ama Onun İçin Bir Kod Olması Lazım.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Sayfa 5 / 10 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri