Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 78910 SonSon
241 ile 270 arası toplam 280 sonuç

Konu: Football Manager 2015 İndirim Haberleri - İlk Mesaj Sürekli Güncellenmektedir.

Nesil
    2005

Aral indirim kuponu oluşturma yapmış. Oluşturup ödemeye gelince fiyat hala 60 tl gözüküyor ama karta taksit seçmek istediğinde atıyorum 2 taksit 44.27 TL diyor. Hiç bu şekilde alan var mı? Bir de playstore'a üye olmak için sadece TTNET üyesi mi olmamız gerekiyor?

oyunu 2 pc de yükleyebilirmiyim arkdaşlar tek şifreyle aynı hesaptan indirsem yine full olarak iner mi demoyu indirince tek menejar sadece ingiltere filan oluyo

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Daha önceki serilerde kutulu oyun olsak bile steam üzerinden oyunu indirerek kutudaki şifreyle oynayabiliyorduk. Ben alışkanlıklarımdan dolayı kutulu oyun alıyorum ama laptoptaki dvd sürücüsünü söküp yerine hard disk taktım, oyunu steamden indirip kurabilir miyim sıkıntısız?
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Aral indirim kuponu oluşturma yapmış. Oluşturup ödemeye gelince fiyat hala 60 tl gözüküyor ama karta taksit seçmek istediğinde atıyorum 2 taksit 44.27 TL diyor. Hiç bu şekilde alan var mı? Bir de playstore'a üye olmak için sadece TTNET üyesi mi olmamız gerekiyor?
    Kart olayı bir hata olabilir.

Quote Originally Posted by cimbomlueyup View Post
    oyunu 2 pc de yükleyebilirmiyim arkdaşlar tek şifreyle aynı hesaptan indirsem yine full olarak iner mi demoyu indirince tek menejar sadece ingiltere filan oluyo
    İki bilgisayarda aynı steam hesabıyla oynayabilirsin. aynı anda oynamak için bir tanesi steami offline konuma almalı. Tam sürümüyle indirebilirsin.

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Daha önceki serilerde kutulu oyun olsak bile steam üzerinden oyunu indirerek kutudaki şifreyle oynayabiliyorduk. Ben alışkanlıklarımdan dolayı kutulu oyun alıyorum ama laptoptaki dvd sürücüsünü söküp yerine hard disk taktım, oyunu steamden indirip kurabilir miyim sıkıntısız?
    Sorun olmaz serkan, indirebilirsin.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

O zaman siparişi onayladım gitti abi buradan. =)
    "YÜCE ATATÜRK"

Oyunu key ile alabilecegim en uygun yer neresi??Aral da kampanya var üye olana %25 indirim var ama onlar kutuyla gönderiyor sanirim.kaç gün sürüyor acaba gelmesi ??

arkadaşlar playstoreden fm 2015 alıcaktım 80 tl diyor tıklıyorum sistem mac yazıyor ve 60 tl oluyor mac yazınca huylandım pc yazmıyor birde neden 60 tl oldu 80 yazıyor fiyatı resimdeY yükledim sizde alsam problem olur mu

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Playmono sitesinden turksportal üyelikli fm15 hala geçerli demi alabiliriz?

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by Viper Thorne View Post
    Playmono sitesinden turksportal üyelikli fm15 hala geçerli demi alabiliriz?
    Evet geçerli hocam KULÜP TURKSPORTAL PRO FM2015 «*Playmono | Dijital Video Oyun Platformu
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Bu hafta vizeler bitince almak şart oldu, teşekkürler

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Bende almak için Vizelerin bitmesini bekliyorum
    Kredikartsız güvenilir bir yer önerebilecek arkadaş var mı?

Para sorun değil ama genede ben bekleyip göreceğim açıkçası. Eğer forumlarda okuğum tatmin ederse almayı düşünüyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara-Adapazarı

Az önce playmono'dan oyunu almış bulunmaktayım
    Last edited by OYe : 17.Kasım.2014 at 15:52

Elinde Aral Game indirim kodu olan varsa yardım edebilir mi?
    Kendi kodumla kendime oyun aldım, şimdi yeğenime almak istiyorum ama 80 tl çok geldi. Eğer hala geçerliyse bir adet kod verebilecek kişiye ihtiyacımız var.

Merhaba Arkadaşlar doğru yerimi bilmiyorum ama oyunu almak istiyorum 2 sene önceydi galiba ttnet üzerinden almıştım sorun olmamıştı. şimdi Ttnet üyesi değilim ve kredi kartım yok. oyunu kutulu alsam direk Cd üzerinden kurman gerekiyor dimi ? Yada Turksportal üzerinden alabilmem için kredi kartımın olması gerekiyor mu ? bana yardımcı olursanız sevinirim 2 yıldır oynayamıyordum pc kaldırmadığı için şimdi hem yeni laptop hemde oyunu alacağım Allah'ın izni ile

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Arkadaşlar illa steam açıkmı oynucam ben bu oyunu yahu?
    Kayınçoda oynuyor sürekli ikimizde açıyoruz steamı oyundan çıkmamızı istiyor başka bir yerde oturum açıldı diyor ne yapmamız gerekiyor?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    Arkadaşlar illa steam açıkmı oynucam ben bu oyunu yahu?
    Kayınçoda oynuyor sürekli ikimizde açıyoruz steamı oyundan çıkmamızı istiyor başka bir yerde oturum açıldı diyor ne yapmamız gerekiyor?
    Biriniz steam'i offline modda tutacak.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by cilqin View Post
    Merhaba Arkadaşlar doğru yerimi bilmiyorum ama oyunu almak istiyorum 2 sene önceydi galiba ttnet üzerinden almıştım sorun olmamıştı. şimdi Ttnet üyesi değilim ve kredi kartım yok. oyunu kutulu alsam direk Cd üzerinden kurman gerekiyor dimi ? Yada Turksportal üzerinden alabilmem için kredi kartımın olması gerekiyor mu ? bana yardımcı olursanız sevinirim 2 yıldır oynayamıyordum pc kaldırmadığı için şimdi hem yeni laptop hemde oyunu alacağım Allah'ın izni ile
    Hocam oyunu kutulu alsan bile kutunun arkasında key var o key sayesinde oynuyorsun. Yani kutu gösteriş yada saklaman için(koleksiyon). Kredi kartın yoksa bile banka kartı bile sana yeter o da yoksa Havale/eft de yapabilirsin. Turksportaldan alsan kredi kartı yada havale gb özellikler var hangisi sana uyarsa alabilirsin. Seçenek bol. Siteden alırsan hem siteye katkı yaparsın hocam hemde burda özel üyelik veriliyor. Alırken aklında bir soru vs. olursa bana özelden ulaş hocam.
    ADANA DEMİRSPOR

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Hocam oyunu kutulu alsan bile kutunun arkasında key var o key sayesinde oynuyorsun. Yani kutu gösteriş yada saklaman için(koleksiyon). Kredi kartın yoksa bile banka kartı bile sana yeter o da yoksa Havale/eft de yapabilirsin. Turksportaldan alsan kredi kartı yada havale gb özellikler var hangisi sana uyarsa alabilirsin. Seçenek bol. Siteden alırsan hem siteye katkı yaparsın hocam hemde burda özel üyelik veriliyor. Alırken aklında bir soru vs. olursa bana özelden ulaş hocam.
    Eyvallah kardeşim o zaman bizimde siteye katkimiz olur fiyati ne kadar bu sene ? Yardimci olurum dedin. Yeni pc alayim sonra mutlaka yazarim size çok teşekkür ederim şimdiden...

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by cilqin View Post
    Eyvallah kardeşim o zaman bizimde siteye katkimiz olur fiyati ne kadar bu sene ? Yardimci olurum dedin. Yeni pc alayim sonra mutlaka yazarim size çok teşekkür ederim şimdiden...
    Tabi yardımcı olurum hocam. özelden muhakkak mesajını bekliyorum.
    70 tele hocam. Taksit imkanı olmuş kredi kartlarına ben sana link verim hocam : KULÜP TURKSPORTAL PRO FM2015 «*Playmono | Dijital Video Oyun Platformu
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Steam Sonbahar İndirimi ile 2 Aralık'a kadar %50 düşerek 24.50 TL oldu.
    Save 50% on Football Manager 2014 on Steam
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Bir An 2015 Sandım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

23. Default

Elimde fazladan bi key var. 50 liraya bırakıyorum isteyen özel mesajla yazsın.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by BoMccalebb View Post
    Elimde fazladan bi key var. 50 liraya bırakıyorum isteyen özel mesajla yazsın.

steamda 25 lira 50 lira ne alaka anlamadım

25. Default

Quote Originally Posted by sarianet View Post
    Fm 2015 düştü mü yav 25 liraya kadar. Oyunu playstoredan 2 tane almış arkadaş yanlışlıkla birini satıyor 50ye bırakırım dedi yazdım ben de. 25e düştüyse ama elinde patladı demektir

indirim kodu falan var mı bi yerlerde kullanayım ?

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by sarianet View Post
    Quote Originally Posted by BoMccalebb View Post
    Fm 2015 düştü mü yav 25 liraya kadar. Oyunu playstoredan 2 tane almış arkadaş yanlışlıkla birini satıyor 50ye bırakırım dedi yazdım ben de. 25e düştüyse ama elinde patladı demektir

FM 2014 24.00 TL düşmüştü FM2015 değil.
    ADANA DEMİRSPOR

arkadaşlar benim bi sorunum var yaklaşık 1 1 buçuk aydır playstoredan ttnet faturama yansıtarak ürünü taksitli almak istiyorum fakat ödeme yap diyorum telefona kod gönderiyolar onu giriyorum tekrar ödeme yap diyorum işleminiz gerçekleştiriliyor bekleyin falan yazıyor 10 15 snye sonra ttnet müşteri hizmetleriyle iletişime geçiniz diyor teknik olarak bi sorun gözükmüyor ödenmemiş faturam falan yok defalarca aradım müşteri hizmetlerini onlarda bi çözüm bulamıyolar şikayet kaydı oluşturuldu fakat hala ses yok farklı tarayıcılardan deniyorum farklı bilgisayrdan deniyorum hatta farklı bir internet üzerinden deniyorum geme aynı sorunu yazıyorum biraz araştırdım internette bu sorunla karşılaşan başka kullanıcılarda olmuş fakat bi çözüm yolu göremedim burda bu sorunla karşılaşmış ve çözebilmiş arkadaşlar bana yardımzı olursa sevinirim bu arada daha önce 14 ü sorunsuz bi şekilde playstoredan aldım ama bunu alamıyorum acaba oyunudan dolayı mı diye düşündüm farklı bi oyun denedim gene aynı hatayı aldım

yokmudur bu soruna bi çozüm ?

Nesil
    2014
    Yer
    Tekirdağ

Oyun steam da şuan 54 lira. Enpara kampanyası var %50 iade ediyorlar.

Yani 27 liraya geliyor şuan.

edit: enpara olayı 50 tl ye kadar harcamaları kapsıyormuş. 25 lira geri ödeme yapıyorlar olması lazım
    Last edited by nostalgia : 25.Aralık.2014 at 23:03

Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 78910 SonSon

Mesaj Yetkileri