1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Gurbetçi oyuncuların Türk Milli takımına seçilememe sorunu ile ilgili

Default Gurbetçi oyuncuların Türk Milli takımına seçilememe sorunu ile ilgili

Malum biliyorsunuz 15.3.2 versiyonu ile yabancı kontenjanı güncellendi fakat güncellerken gurbetçiler hiç bi şekilde seçilemiyor ilerleyen zamanlarda tercih etmiyorlar bile Türkiyeyide Almanyayıda. O yüzden bir şey soracağım. Bu durumu değiştirme düzeltme şansımız yok mu acaba? Editör vs. ile. Bilgisi olan ya da değiştirebilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Editör'den Türkiye milli takım ayarlarından düzeltilebilir sanırsam.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Editör'den Türkiye milli takım ayarlarından düzeltilebilir sanırsam.
    Dediğin şeyi arıyorum ama bir türlü bulamadım. Ligin ayarlarına girdim öyle bişi yok, Türkiye milli takımının ayarlarından da bulamadım. Başka nasıl düzeltiriz ki acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Türkiye ülke ayarlarında olmsı lazım o seçeneklerin
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Türkiye ülke ayarlarında olmsı lazım o seçeneklerin
    Evet buldum şimdi fakat o ayarları yaparken yani yabancı kontenjanı vs. ayarlarken bütün ülkeleri mi ayarlıcaz? Yani sadece türkiyeyi yapıp kaydedip çıksak diğerleri eski durumlarında başlar mı? Mesela almanyaya felan baktım hiçbirinde çifte vatandaş tiki yok. Heralde sadece yapmak istediğimizi yapsak diğerleri eski ayarlı şekilde kalır diye tahmin ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by bizzy View Post
    Evet buldum şimdi fakat o ayarları yaparken yani yabancı kontenjanı vs. ayarlarken bütün ülkeleri mi ayarlıcaz? Yani sadece türkiyeyi yapıp kaydedip çıksak diğerleri eski durumlarında başlar mı? Mesela almanyaya felan baktım hiçbirinde çifte vatandaş tiki yok. Heralde sadece yapmak istediğimizi yapsak diğerleri eski ayarlı şekilde kalır diye tahmin ediyorum.
    türkiye'nin türkiye'yi eu olarak görmesini seçmek belki etkili olabilir ?
    Futbolcu Bilgileri

Aynı sorun bende de var.Gerçekteki 14+14 kuralının geçerli olduğu kariyerde rastlamıştım.(Sorun oyundaki 2. sezondan itibaren devreye giriyor)Sorunun yabancı kuralından kaynaklı olduğunu düşündüm o yüzden editörden yeni bir yabancı kuralı oluşturup kariyer açtım fakat sorun yine değişmedi.Ve çok sinir oldum Türkiye dışındaki alt yapılardan Türk uyruklu çok iyi oyuncular çıkmasına rağmen oyuncuyu milli takıma çağıramayınca insana koyuyor cidden.Sorunu çözen arkadaş varsa paylaşırsa çok makbule geçer

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri