Quote Originally Posted by dAleksic View Post
Özlemiştik seni Dahi Juan
eyv ama görünen o ki kariyer bölümü bitmiş
Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
Helal olsun hocam Trabzonla çok büyük işler başarmışsın.
Daha bismillah dedik (:
Quote Originally Posted by 5267 View Post
Abi benim Bursa kariyerim aklıma geldi ya Finalde Totthenam'a yenilmiştim bende
Ligde gol atamadılar bana ama avrupada dize getirmedikleri takım kalmadı haliyle avrupada biz niye böyle olamadık diye çok iç geçirdim
Quote Originally Posted by RodiMood View Post
10 gol yemek süper olmuş , taktiğini paylaşır mısın ? Nasıl başardın bu kadar az gol yemeyi.
Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
maşların süper gözüküyor nasıl sadece 10 gol yemeyi başardın

Öncelikli olarak işi sadece taktiğe bağlamak yanlış olacaktır. Bi kere takım form tuttunca normalden 1.5 kat daha güçlenmiş oluyosunuz bana göre zira mroal ve oyuncu formları fazlasıyla önemli. Diğer yandan maç başından sonuna dek aynı taktikle kalmıyorum elbette maç içinde epeyce oynamalar yapıyorum diyebilrim. Şöyleki başarı birden çok bilinmeyenli denklem ve her maç bilinmeyen sayısı değişiyor tabii değişkenlerde. Daha açıklayıcı olmak gerekirse oyunu okumaya çalışıyorum ve ona göre müdahalelerde bulunuyorum daha da önemlisi istediğimiz gibi oynayamıyorsak öncelikle direk dizilim, mentalite veya oyuncu değiştirme işine girmiyorum. Biz nasıl oynuyoruz, oynamışız rakip ne yapmış gidip oyunun istatisiklerine ve analizlerine bakıp onu anlamaya çalışıyorum ve kenar talimatları veriyorum mesela kontrol bizde ama rakip oynuyor sürekli adamlar kontra onuyorsa ben biraz takımı frenliyorum yada kapanmışlarsa kanada açıyorum ona göre. Dediğim gibi takımın ayarları ile oynamadan önce oyunu kenar talimatları ve içerden oyuncu rollerini değiştirerek müdahale ediyorum. Baktım olmuyor diğer bi şık atıyorum orta sahada Jem ve Borjanu ile oynuyorum rakip orta saha iyi işler yapmış jemin karşısındaki adam jeme adım attırmıyor hemen oyuncularımın yerlerini değiştiriyorum gerekirse rollerini öyle deniyorum. Yada tam tersi rakip oyuncu iyiyse savunma yapan değil ofans oynayan adamı karşısına savunması iyi olan adam dikiyorum falan.

Ha oyun yapım ise kontra üzerine kurulu. Ancak fazlasıyla hücum oynuyoruz savunmayı önde kurup rakibe sürekli pres yapıyoruz savunmamızda agresif. Rakip talimatlarıda etkin kullanmaya çalışıyorum stoperinden kalecisine kadar ayarlıyorum maçlarım ortalama 10-15 dk falan sürüyor halyle. Hele avrupa yada önemli bi müsabaka ise bu 20 dakkayı buluyor