1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Sözleşme önermede sıkıntı yaşıyorum. Nasıl yapıcam ?

Default Sözleşme önermede sıkıntı yaşıyorum. Nasıl yapıcam ?

Arkadaşlar oyuncu transfer etmek istediğimde futbolcuya sözleşme önerirken ne Prim verebiliyorum (Gol primi, asist primi vs.) ne de yıllık maaş artışı, satış bedelinden yüzde gibi seçenekleri kullanabiliyorum, nedir bu durum çözümü nedir ? Oyunda ilk kez karşılaştığım birşey..

Bilen bi arkadaş da yok mu ? Güzelim kariyere son vericem bu sorun yüzünden

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ekran görüntüsü atabilir misin? Sorununu tam olarak anlayamadım.

Görüldüğü üzere transfer etmek istediğim futbolcuya sözleşme önerirken, prim seçeneği aktif değil, yani hiçbirşekilde prim veremiyorum haliyle zaten o da benden prim talep etmiyor daha fazla maaş talep ediyor bunun yanı sıra, maddelerde ise ne Yıllık Maaş Artışı ne ne Satış Bedelinden Yüzde ne de diğer bazı maddeler bulunmuyor. 2012'den beri oynuyorum oyunu böyle bir sorunla ilk kez karşılaşıyorum, transfer dönemi başlamadan herşey normaldi dönem başladı futbolcu transfer etmeye çalıştığımda böyle bir sorunla karşılaştım.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bana da biraz ilginç geldi. Fakat ekonomik durum iyi değilse yönetim prim vermeni kabul etmiyor olabilir. Benim aklıma sadece böyle bir açıklama geliyor.

Bana verilen maaş bütçesiyle şu an kullanılan maaş bütçesi arasında dağlar kadar fark var yönetim sekmesinde yönetim maaş konusundaki sıkı yönetiminizden çok memnun yazıyor hatta.. Yani ordan kaynaklanan bir sorun değil ama ben de anlayamadım bi türlü

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Sözleşme teklifiniz 1 yıllık olduğu için olabilir.

Hayır sorun o da değil 1 yıllık olduğunda aktif olmayan tek seçenek Yıllık Maaş Artışı olur . Primler vs. açık oluyor bunun yanı sıra sözleşmenin yılını artırmama rağmen yinede sorun devam ediyor.

Tom Ince diye bir oyuncu alıyorum her oyunda. Bir oyunumda böyle bir sıkıntı oldu, adam kabul etmedi sözleşmeyi. Sanıyorum primler olmadığı için kabul etmedi. Çözemediğim için bir ay önceki kayıtlı oyuna dönüp yeniden transfer ettiğimde sözleşmedeki sıkıntı çözüldü. Oyunla ilgili bir hata olabilir.

Mesaj Yetkileri