1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Sözleşme bitiş tarihim yok...

Default Sözleşme bitiş tarihim yok...

Merhaba,

Göztepe ile yeni kariyer başladım ilk sezon zorlu bir mücadele adına şampiyon olup PTT 1. Lige yükselmeme rağmen yönetimden sözleşme teklifi gelmedi ve 1 yıllık olan sözleşmem de bitince şu anda internetten bulguğum benzer sorunu yaşayan kişinin eklediği resimde olduğu gibi sözleşme bitiş tarihim - şeklinde ama takımın başında olmaya devam ediyorum.

Benim merak ettiğim bu gibi durum başına gelen olupda sonra sözleşme imzalayan oldu mu şimdi takımda çalıştığım için sorun yok ama her an kovacaklar diye de tırsıyorum.

Not: Yönetim ile sözleşme yenileme konusu açık değil görüşemiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by stalwart88 View Post
    Merhaba,

Göztepe ile yeni kariyer başladım ilk sezon zorlu bir mücadele adına şampiyon olup PTT 1. Lige yükselmeme rağmen yönetimden sözleşme teklifi gelmedi ve 1 yıllık olan sözleşmem de bitince şu anda internetten bulguğum benzer sorunu yaşayan kişinin eklediği resimde olduğu gibi sözleşme bitiş tarihim - şeklinde ama takımın başında olmaya devam ediyorum.

Benim merak ettiğim bu gibi durum başına gelen olupda sonra sözleşme imzalayan oldu mu şimdi takımda çalıştığım için sorun yok ama her an kovacaklar diye de tırsıyorum.

Hep boş mukavaleye imza atmaktan oluyor bunlar

Enteresan olay

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by stalwart88 View Post
    Merhaba,

Bu sorun değil, sözleşmen bitti ancak yönetim teklif etmedi bu nedenle aydan aya sözleşmen otomatik olarak yenileniyor, aylık maaşın geliyor ama sözleşme yok. Yani kontratın bitti, işten ayrılmakta serbestsin yada işler kötü giderse sen iş başındayken başka menajer ile anlaşıp sözleşmeni bitirebilirler (oyunda bu var mı bilmiyorum) ancak takım ile süreli bir sözleşmen yok muhtemelen sözleşmeye girersen aydan aya yenileme gibi bir şey yazıyordur. Daha önce başıma gelmedi ama gerçekte olan bir olay bu, menajer sözleşmesi bitsede takımın başında kalması falan. Tabi bu olay her zaman olmuyor çünkü genelde iyi takımlar menajerleri ile sözleşme yeniliyorlar kaptırmamak için yada menajer iyiyse Ancak menajer iyiyse ve sözleşmeyi kabul etmez yada takım yenilemek istemezse ona takımın başında kalma şansı veriyor ancak tabi iş güvenliğin yok )

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Oyunun orjinal mi bilmiyorum ama değilse dikkat et. Yönetimden yeni sözleşme talep edince crash dump veriyor. Başıma geldi aynısı. Sözleşme yenileme isteğini kabul etmedim. Sözleşmem dolunca kendiliğinden devam etmiş farketmedim baştan bir kaç hafta sonrasında sözleşme yenileme isteğimi belirtince crash dump yedim.

Quote Originally Posted by ThersoN View Post
    Oyunun orjinal mi bilmiyorum ama değilse dikkat et. Yönetimden yeni sözleşme talep edince crash dump veriyor. Başıma geldi aynısı. Sözleşme yenileme isteğini kabul etmedim. Sözleşmem dolunca kendiliğinden devam etmiş farketmedim baştan bir kaç hafta sonrasında sözleşme yenileme isteğimi belirtince crash dump yedim.

Teşekkürler uyarı için ama oyun orjinal zaten 2 3 ay bu şekilde devam ettikten sonra başka kulüplerden teklifler gelmeye başlayınca yeni sözleşme önerdiler ben de kabul ettim . Şimdilik 2017'ye kadar sıkıntı yok yönetimle aramızda .

Mesaj Yetkileri