1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Çek Cum. ve Letonya Maçlarının Aday Kadrosu Açıklandı

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Default Çek Cum. ve Letonya Maçlarının Aday Kadrosu Açıklandı

A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ve Letonya kadrosu belli oldu:

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Volkan Babacan ? Ümit Kurt ? Yok artık.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Volkan B., siyasi nedenlerle alınıyor diye daha öncesinde de söylemiştim. Ümit Kurt dışında Güray Vural da farklı bir tercih olmuş bana göre.

4. Default

En azından Kaan Ayhan'ı Milli Takımda görmek sevindirici .

Güray Vural, Bilal Kısa ve Kaan Ayhan'ın geç de olsa alınmaları çok iyi olmuş.

Bilal Kısa şu takımın en iyi orta sahası olur.

Son maçlarda ki sistem devam edecekse Güray için en uygun yer sol kanat değil sol bek olur. Eğer klasik 4-4-2'ye dönerse sol kanat da çok daha iyi oynar. Güray geçen sezondan beri çok iyi oynuyor. Çok daha önce gelmesi gereken yere şimdi gelmiş.

Bursa'da ki Harun, Kayseri'de ki Gökhan iki Volkan'dan da çok daha iyi kaleci.

Ümit Kurt'un çağrılmasının sebebi ''biz çok adaletli seçimler yapıyoruz, her yerden oyuncu alıyoruz'' demek için yapıldığını düşünüyorum.

Ve daha bir sürü yanlış...
    Last edited by Falcao9 : 03.Ekim.2014 at 23:40

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

20 gün önce kadroya almadığın Volkan Demirel'de 1 aydır maç yapmamasına rağmen ne gördün de aldın kadroya diye sorarlar adama. Dersenki maç yapmasa da kalitesi belli, 20 gün önce neden almadın diye sorarlar. Mert Günok neden yok diye de sorarlar.

Onun dışında, çağrılan isimler bence yerinde. Güray benim de dikkatimi çekmişti sezon başından beri. Çağrılmış, iyi de olmuş. Güray, Ümit çağrılmasa da, alışıldık isimler çağrılsa daha mı iyi oynayacağız? Bence hayır. O halde bu oyuncuları ve yeni isimleri motive etmek açısından doğru olmuş.

Ben İzlanda maçı kadrosunda bekliyordum ama Kaan Ayhan'ın çağrılması da çok iyi olmuş.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bu Volkan Babacan şaka maka kadromuzun degisilmez ismi oldu.

Kaan Ayhan ve Hakanı görmek sevindirici.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Selçuk ve Umut. İnsan gerçekten hayret ediyor
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

İyice halı saha milli takımına döndük, bu oyuncu grubu ile gazozuna bile maç yapmam ben. Hiç güvenmiyorum. Bir şeylerden umutlu olmak için bir şeylerin değişmesi lazım. Siz bitmiş pil ile bir şeyler çalıştırmak için umutlu olabilir misiniz? Umutlu olabilmek için gidip yeni pil almalısınız. Futbolda da yeni oyuncu yetiştirmeniz gerekir. Aksi takdirde böyle rezil sonuçlar alırsınız. Fransa'ya bakın, adamlar top klas oyuncuları almıyorlar kadroya. 2016 için yeni jenerasyonu bir arada oynatıyorlar. Bizde 10 senedir bir oyuncuyu yokluktan oynatıyoruz. Çok komik gerçekten. Siz fabrikam var diyorsunuz ama o fabrika ürün üretmeye mecbur olmasına rağmen üretmeyip dışardan alıyor, gerçekten ama gerçekten komik durumdayız, 2016 elemeleri sonunda 3. lüğü kovalayıp son maçta 4. olunca artık yine başlarız şunları yapmalıyız, bunlar olmalı falan diye. Her sene aynı terane. x niye var x niye yok tartışmasını geçti olay, niye bu kadroda artık 26 yeni isim yok? Ne zaman olacak diyorum bende. Volkan Babacan seçiliyormuş, öbürü yokmuş onlar umurumda deği artık.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Kadro kötü Letonya'yı yenersek yeneriz. Çekleri yeneceğimizi zannetmiyorum..

Yine saçma sapan bir sistemle oynatmasın takımı başka bir şey istemiyorum. İstediği oyuncuyu alsın ama saçma taktiklerde diretmesin razıyız.

Bilal ve Güray'ı almış olması güzel ama Bilal'i ilk 11e almazsa büyük hata etmiş olur.
    Hata demeyelim de kamuoyu algı yanıltması diyelim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Selçuk ve Volkan'a itirazım yok. Hem çekirdek kadronun korunması açısından hem de tecrübe açısından kadroda bulunmaları gerekir. Oynatılmasalar da o kadroda olmadırlar. Volkan Babacan, Ümit Kurt ve Umut Bulut da ne buldu anlam veremedim hiç. Hadi Umut'u anlarım yine bahane sunabilirsin de Volkan Babacan'ın açıklaması yok. Şahsen Uğur Demirok'un kadroya alınmamasını yadırgadım. Tanjevic'in son yılındaki basketbol milli takımı gibi futbol milli takımı da milli den ziyade belli bir kesimin hatta direk bir kaç kişinin takımı olma yolunda ilerliyor gibi.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Kaan Ayhan'ı kadroda görmek güzel,Ümit Kurt'u da aynı şekilde

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

umit kurt izledigim en kotu stoperlerden nasil almis hayret ugur demirok varken.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Erkenden havlu atsinlarda su gruplara bari halen milli takima gonulden destek verenler uzulmesse.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nuri Şahin, Salih Uçan ve Mevlüt Erdinç sakatlıkları sebebi ile yoklar. Sakat olmazsalar direk ilk 11 oynaması gereken 3 oyuncu bu isimler.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Volkan , güral , bilal bunları anlarım da

Selçuk İnan ve Umut Bulut nedir yahu

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Tolga
    Gökhan
    Caner
    Semih
    Ersan
    Topal
    H.Calhanoglu
    Bilal
    Arda
    Olcan/Olcay
    Burak

11i gibi gözüküyor. Kanatlardan birine Pektemek i koysa daha mantıklı aslında, tek forvet bize hiçbir zaman uymadı

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Volkan-Tarık-Ersan Adem-Semih-Caner-M.Topal-Bilal Kısa(Oğuzhan)-H.Çalhanoğlu(Selçuk İnan)-Arda Turan-M.Pektemek-Burak

4-1-2-1-2. Çift forvet. Bekler ileri. Orta sahada pres sıkıntısı olabilir. M.Pektemek pres olarak takım rahatlatırsa çok iyi olur.

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Bütün maçları farkla kaybedelim gönülden istiyorum.Birilerinin ipleri çekilsin artık yeter.Volkan Babacan Ümit Kurt Selçuk Umut oldu olcak Ayhan Akmanıda çağırsın.Nasıl bi ülke olduk biz 2002deki o heyecanın yerinde şimdi yeller eser oldu.Gönül hatrına adam alınan bi memleketteyiz a dostlar ben Letonya vatandaşlığına geçiyom en azından elimizdeki bu deyip başımızı eğeriz.80 milyonluk ülkeden 18-20 adam seçiliyor ve bunlar böyle adamlar.Le-Le-Letonya !!!

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Yine sıkıcı iki maç icin hafta sonu zevkimizden mahrum kalacagız.Derbiyi bir hafta geç izleyecegiz.

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Yine sıkıcı iki maç icin hafta sonu zevkimizden mahrum kalacagız.Derbiyi bir hafta geç izleyecegiz.
    Ya yemin ediyorum aynısı gecti aklimdan

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

SON DAKİKA | Volkan Demirel, Burak Yılmaz, Mustafa Pektemek, Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak, A Milli Takım kadrosundan çıkarıldı.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by Banega View Post
    SON DAKİKA | Volkan Demirel, Burak Yılmaz, Mustafa Pektemek, Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak, A Milli Takım kadrosundan çıkarıldı.
    Ayrıca, daha önce de Kaan Ayhan kadrodan çıkarılmıştı. Bu arada, Muhammed Demir de milli takım kampına katılıyormuş.

Mesaj Yetkileri