1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Serinin En Efsane Oyunu

1. Default Serinin En Efsane Oyunu

Sanırım biraz abartıyor olabilirim ama yayından izlediğim kadarıyla ( http://www.twitch.tv/footballmanagerofficial ) Yapılan değişiklikler heyecan verici . Serinin en efsane oyunu geliyor olabilir

nesi heyecan verici dostum aynı şeyler makyajlanıp makyajlanıp önümüze konuyor.

yapay zeka düzeltilmişse başka hiç bi sıkıntımız olmaz tek sıkıntı o

FM 14 teki takım ve oyuncu direktiflerinin değiştirilip sadece sözlü talimatlarla taktik verilmesi bence oyun için devrimdir.. daha da ayrıntılı olaylar eklenmiştir eminim.. bence de efsane olabilecek bir oyun geliyor.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Ben de değişiklikleri beğendim inşallah bu sene efsane bir oyun oynarız.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

canınızı sıkmak gibi olmasın ama açıklanan yenilikler sadece oyuna henüz başlamış, daha ziyade alt yaş grubuna hitap eden cinsten..
    bu oyunu ilk oynamaya başladığımızda eminim çoğumuz aman maç motoru şöyle olsun, transfer sistemi böyle olsun diye düşünmüyorduk..
    ama yıllar içinde beklentiler değişiyor.. o zamanlar oyunun arcade tarafı hoşumuza giderken şu an simülasyon yönü çekiyor bizi.. en azından benim için böyle.. 12-13 sene oldu ben menejerlik oyunlarını oynayalı ve beklentilerim hep bu yönde değişti.
    ancak yapımcılar malesef sürekli gereksiz detayları geliştirmeyi daha ön planda tutuyorlar.. bu sene de öyle gibi

Nesil
    2006
    Yer
    London

transferler ve saha içindeki saçma hatalar düzeldiyse ben oynarım, gerisi beni pek ilgilendirmiyor açıkcası

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by serwan View Post
    canınızı sıkmak gibi olmasın ama açıklanan yenilikler sadece oyuna henüz başlamış, daha ziyade alt yaş grubuna hitap eden cinsten..
    bu oyunu ilk oynamaya başladığımızda eminim çoğumuz aman maç motoru şöyle olsun, transfer sistemi böyle olsun diye düşünmüyorduk..
    ama yıllar içinde beklentiler değişiyor.. o zamanlar oyunun arcade tarafı hoşumuza giderken şu an simülasyon yönü çekiyor bizi.. en azından benim için böyle.. 12-13 sene oldu ben menejerlik oyunlarını oynayalı ve beklentilerim hep bu yönde değişti.
    ancak yapımcılar malesef sürekli gereksiz detayları geliştirmeyi daha ön planda tutuyorlar.. bu sene de öyle gibi
    Tam da ayni minvalde yorum yapmaya gelmistim; senelerdir oynayan tayfaya pek birsey ifade etmeyen boyutta degisiklikler var hep.

Bir iki senedir oynayanlar icin kiyaslanacak oyun sayisi az oldugundan olsa gerek, efsane oyun olabilir falan diyorlar, teheeeey..

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

fm 2008dir tartışmasız.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

efsane demek yanlış olur,zaten yine çok güzel bir oyunla karşılacağımı da düşünmüyorum.sadece veritabanı çok geniş olacağı için heyecanlıyım.(580,000 oyuncu)
    yine istediği gibi olsun vazgeçemeyeceğim oyun çünkü rakipsizler menajerlik alanında...

Nesil
    2006
    Yer
    06

580,000 bayağı iyimiş. Fm 14 te oyuncu sayısı nedir?

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    580,000 bayağı iyimiş. Fm 14 te oyuncu sayısı nedir?
    333,000 oluyordu en fazla ben veritabanını gelişmiş yapıp max oyuncu sayısında oynadığım için şenlendim

O degildi Prozone ile yaptiklari anlasma geregi bundan sonra oyuncular ustunde daha cok duracaklar . Oyunda goze batan yenilikler cok az. bende yillardir oynuyorum. her yil baska bir umutla aliyorum on siparis vermedim daha ama 23 ekimde kendimi tutamam kesin.

3D ciktiktan sonra ekledikleri yeni seyler hep goz boyamaca. basin toplantisi falan faso fiso..
    ha gorsel acidan bu sene statlar eklenmis ve taraftarlar daha gercekci. Ama maalesef interface´i duzenleyip onumuze sunuyorlar ve bunun tek sebebi onlarin hic bir tane bile rakibi olmamasi.

En kotusude ne kadar kotu olacagini bildikleri halde biliyorlarki yine alacagiz yine alacagiz..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

efsane deriz kestane çıkar biraz temkinli olmak lazı

Nesil
    2006
    Yer
    London

Elim gitmeye gitmeye satın al tuşuna bastım, en kötü ihtimalle artık koleksiyon olarak durur

Arkadaşlar ben 2009'dan beri her sene orjinal alıyordum fakat oyunun senelerdir tekdüze gelişmesinden dolayı bu sene bırakın orjinalini, korsanını bile oynamayacağım.

beta olmasına rağmen sanki olmuş gibi ya beyler

Mesaj Yetkileri