1 ile 26 arası toplam 26 sonuç

Konu: STEAM Hesap Doğrulama Kod Maili Gelmiyor [ÇÖZÜLDÜ]

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Question STEAM Hesap Doğrulama Kod Maili Gelmiyor [ÇÖZÜLDÜ]

Öncelikle konuyu yanlış yere acmıs olabilirim nereye acacagımı bilemedim kusura bakmayın..

dün pc ye format attım simdi steam kurayım dedim ancak giriş yaparken steam dogrulama kodu istiyor mail adresime yolladıgı ancak ne kadar denediysem mail adresime gelen bir mail yok ben bu kodu nasıl halledicem bana yardımcı olabilecek biri var mı??

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

farklı bir mail adresi olmasın kayıt oldugun? normalde geliyor kod maile...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

hesabı kurtardan mail adresimi girip denedim yinede mail gelmiyor..

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Gereksiz,Spam klasörünün içine bakın

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

gereksiz bölümündede yok allahım delirecegim..

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

arkadaslar böyle bir sorunla karsılasan olmadı mı hic??

lütfen biri yardımcı olsun..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

tanımlı mail adresi gmail, hotmail, msn veya yahoo dan birisi mi?
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

hotmail kullanıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Çözüm arıyorum ancak bulamıyorum ingilizcem yok

Why am I being asked to authenticate a new device every time I log in on the same device?
    To resolve this issue please do the following:
    On Windows
    Restart Steam
    If the issue persists, exit Steam, rename your ClientRegistry.blob, and restart Steam. The ClientRegistry.blob can be found in your Steam installation directory. C:\Program Files\Steam by default.
    If the issue still persists, you may have issues with your local Steam files. You may refresh these files without deleting your game files. Please follow this process to refresh your Steam files:
    Exit Steam
    Navigate to your Steam installation directory. (C:\Program Files\Steam\ by default.)
    Delete everything in that directory EXCEPT the following:
    steam.exe
    steamapps directory (All of Steam's game files are kept here.)
    Restart Steam to test the issue

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Bana yardımcı olacak bir arkadas yok mu??

hesap kurtarma diyorum yinede mail gelmiyor..

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

steam sitesinde giriş yapıyorum bu çıkıyor ancak mail yok..

uygulamada da bu sekilde oluyor ancak yinede gelen mail yok..

ne yapacagım caresiz durumdayım..

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Hocam Steam ile alakalı bir durum yok,konuyu uzun süredir takip ediyorum,Steam ile ilgili bir hata olsaydı kısa sürerdi,senin Steam hesabının kayıtlı olduğu e-mail senin baktığın hesabın e-maili değil kesinlikle.Tamam sıkıntı olur ama bu kadar uzun sürmezdi Steam'den ötürü olsaydı.

Kısacası bir e-maile mesaj gidiyor ama o mesaj senin beklediğin e-maile gitmiyor,başka e-mail hesapların varsa onları kontrol et derim ben.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

benim kullandıgım baska mail adresi yok ki??

hesap nasıl farklı mail adresi olsun??

farklı olsa bile nasıl ögrenecegim hangi mail adresi oldugunu?? ( ki mümkün degil mail adresim dogru )

Nesil
    2006
    Yer
    06

Daha önce bahsettiğin mail adresine (sanıyorum hotmail) mail aldın mı steamden?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Peki o pencere geldiği zaman ''Ne Mesajı'' kısmına tıklayınca ne oluyor ?

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Daha önce bahsettiğin mail adresine (sanıyorum hotmail) mail aldın mı steamden?
    evet aldım ancak 10 işlem yaptım hesap kayıp işlemi falan yaptım 1 kez mail geldi kodu denedim gecerli olmadı..

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Peki o pencere geldiği zaman ''Ne Mesajı'' kısmına tıklayınca ne oluyor ?
    mail adresinizin spam bölümünü kontrol edin yoksa steam destek ile iletisime gecin diyor..

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Steam destek ile iletişime geçtin mi peki abi ? Daha fazla yapılabilecek bir şey görünmüyor gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Steam destek ile iletişime geçtin mi peki abi ? Daha fazla yapılabilecek bir şey görünmüyor gibi.
    işte o konudada sıkıntı yasıyorum cünkü yabancı dil maalesef yok bende linki tıklıyorum türkce ceviri yok sorunu nasıl arastırıcam yada online derdimi anlatabielcegim bir yer var mı onuda bilmiyorum cok kötü durumdayım anlayacagın..

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

What do I do if I do not receive a Steam Guard email when I am prompted for the access code?
    Please check to make sure that you are accessing the email address that is registered to your Steam account.
    If you do not receive the e-mail at all, check and make sure it is not being filtered as spam.
    Please try adding "[email protected]" and "[email protected]" to your contacts or trusted senders list within your email client and request a new access code.
    Even though Steam instantly sends an email, you may encounter a delay with some email providers depending on their server load and processing times. Please contact us if you have not received the verification email after 3 hours.

bu sekilde bir sey var ama anlayamıyorum anladgıım kadarıyla benimle alakalı

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

- Destek Ekibimiz Sat, 11th Oct 2014 1:36 için Yanıt Gönderdi
    Please check your spam or junk folder as Steam emails may be getting filtered out by your provider. We also recommend adding '[email protected]' and '[email protected]' to your contacts or trusted senders list within your email client and re-test the issue. Also please make sure to check all other categories or tabs in your inbox (such as social or promotions).

If the email address on your account is no longer valid, please make sure you have provided adequate information and proof of ownership to ensure the speediest results: https://support.steampowered.com/kb_...2268-EAFZ-9762

burda ne yazıyor bana bu cevabı ilettiler simdi..

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    What do I do if I do not receive a Steam Guard email when I am prompted for the access code?
    Please check to make sure that you are accessing the email address that is registered to your Steam account.
    If you do not receive the e-mail at all, check and make sure it is not being filtered as spam.
    Please try adding "[email protected]" and "[email protected]" to your contacts or trusted senders list within your email client and request a new access code.
    Even though Steam instantly sends an email, you may encounter a delay with some email providers depending on their server load and processing times. Please contact us if you have not received the verification email after 3 hours.

bu sekilde bir sey var ama anlayamıyorum anladgıım kadarıyla benimle alakalı
    Steam Guard mailini alamıyorsam ne yapmalıyım?

Lütfen Steam hesabınıza kayıtlı mail adresine girdiğinizden emin olun.
    Hiç bir şekilde maili alamıyorsanız, spam olarak işaretlenmediğinden emin olun.
    Lütfen [email protected] ve [email protected] ' u kişilerinize veya güvenilir kişiler arasına ekleyip yeni kod talebinde bulunun.
    Steam anında mail göndermesine rağmen bazı mail sağlayıcılarının serverlarındaki yoğunluktan dolayı gecikme yaşayabilirsiniz. 3 saat içinde maili alamazsanız tekrar bizimle iletişime geçin.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    - Destek Ekibimiz Sat, 11th Oct 2014 1:36 için Yanıt Gönderdi
    Please check your spam or junk folder as Steam emails may be getting filtered out by your provider. We also recommend adding '[email protected]' and '[email protected]' to your contacts or trusted senders list within your email client and re-test the issue. Also please make sure to check all other categories or tabs in your inbox (such as social or promotions).

If the email address on your account is no longer valid, please make sure you have provided adequate information and proof of ownership to ensure the speediest results: https://support.steampowered.com/kb_...2268-EAFZ-9762

burda ne yazıyor bana bu cevabı ilettiler simdi..
    Spam ve eski maillerinizi kontrol edin çünkü mail sağlayıcınız tarafından Steam mailleri filtrelenmiş olabilir. Ayrıca [email protected] ve [email protected] ' u kişileriniz ve güvenilir listenize ekleyip tekrar deneyin. Ayrıca tüm kategori ve sekmelerdeki mailleri kontrol edin.

Eğer hesabınızdaki mail adresi artık geçerli kullanılır durumda değilse, hızlı sonuç almak için hesabın sahipliğini kanıtlayacak yeterli bilgiyi girdiğinizden emin olun.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Pod View Post
    Steam Guard mailini alamıyorsam ne yapmalıyım?

Lütfen Steam hesabınıza kayıtlı mail adresine girdiğinizden emin olun.
    Hiç bir şekilde maili alamıyorsanız, spam olarak işaretlenmediğinden emin olun.
    Lütfen [email protected] ve [email protected] ' u kişilerinize veya güvenilir kişiler arasına ekleyip yeni kod talebinde bulunun.
    Steam anında mail göndermesine rağmen bazı mail sağlayıcılarının serverlarındaki yoğunluktan dolayı gecikme yaşayabilirsiniz. 3 saat içinde maili alamazsanız tekrar bizimle iletişime geçin.
    cok tesekkürler pod ceviri icin bu iki mail adreslerini güvenli olarak ekledim ve tekrar kod talep ettim hemen kod geldi artık steam e giriş yapabiliyorum tesekkürler yardımcı oldugunuz icin konuyu kapatabilirsiniz..

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Çok şükür hocam,sevindim senin adına

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Geçmiş olsun

26. Default

gençler ben sorunu buldum spamda falan değil dende çalıştı o steam guards maili bi doğrumu yazdınız bakın sonra gmailinize girip tanıtımlara giriceksiniz oradalar bende bugün buldum

Mesaj Yetkileri