Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sonuç ne olur ?

Voters
26. You may not vote on this poll
  • Letonya Kazanır

4 15.38%
  • Berabere Biter

13 50.00%
  • Türkiye Kazanır

9 34.62%
Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 116 sonuç

Konu: Avrupa Şampiyonası El. - A Grubu | Letonya 1-1 Türkiye

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Neyse ilk puanımızı aldık, hayırlı olsun. Bardağın dolu tarafına bakalım biraz da.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Hadi beyler gene iyiyiz ilk puanimizi aldik.

Turkiye sok, Turkiye iptal, Turkiye vefad.

P.S:Kotu oyun oynamiyoruz ama bu adamlarla olmuyor iste abi, bir terslik var.
    Last edited by Banega : 14.Ekim.2014 at 00:57

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Yakında halı saha takımlarına da yeniliriz. Ondan sonra suçlu kim olur acaba?

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

A Grubu puan durumu:

1. İzlanda ( 9 )
    2. Çek Cumhuriyeti ( 9 )
    3. Hollanda ( 3 )
    4. Letonya ( 2 )
    5. Kazakistan ( 1 )
    6. Türkiye ( 1 )

Başka da yorum yapmama gerek yok!

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Dibe vurmadan devrim olmaz. Doğru yoldayız.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Viola26 View Post
    Bizim kendimizi artık küçük takım gibi görmemiz gerekiyor.Sürekli bunlar kim,bunları mı yenemeyeceğiz diye diye işte sonuncu olduk.
    Bence de artık olması gereken bu. Biz kötü bir takımız ve hedefimiz olmamalı.

Ben hiç kimseye bir şey demiyorum, hangi kulübümüz düzgün top oynuyor ki milli takım da oynasın. Dakika 50 oldu ve bizim futbolcuların koşacak hali kalmadı, taktiğin iyi olsa ne olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

beğenmediğimiz şenol güneşler mustafa denizliler kazma bulduğumuz ümit özatlar alpayları özler hale geldik
    euro 2008 gollerini izlemekten bıktık arkadaş yeter lan

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Rahatız artık kalan maçlar fasa fiso.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by himone View Post
    Bence de artık olması gereken bu. Biz kötü bir takımız ve hedefimiz olmamalı.

Ben hiç kimseye bir şey demiyorum, hangi kulübümüz düzgün top oynuyor ki milli takım da oynasın. Dakika 50 oldu ve bizim futbolcuların koşacak hali kalmadı, taktiğin iyi olsa ne olur.
    Televizyondan bizim milli maçı izlerken bir yandan da bilgisayarda Hırvatistan-Azerbaycan maçını açtım. Azerbaycan 6-0 kaybetti, ilk yarısını 4-0 geride kapadıkları maçı. Azerbaycan'ın maçlarını da takip ederim. Milli takım olsun, kulüp takımlarının Avrupa Kupası maçları olsun. Benimsediğim ve önemsediğim bir futbol camiası yani. Kazanmaları, turnuvaya katılmaları gibi bir beklentim olmadığı için yapılan hataları, yenilen golleri, basit pas hatalarını falan ciddiye alıp da kızamadım. Türkiye'nin de seviyesi artık buraya doğru iniyor maalesef. Belki de Azerbaycan'ı izlediğimiz gözle izlemek lazım artık bizimkileri de.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Neyse en azından son aylarda karın ağrısı çekip, ince hesaplar yapmayacağız. Hiç değilse "Biz sonuncuyuz arkadaş" duruşu var bizde. Kesin, kararlı olmakta iyidir.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Letonya'yı içerde yeneriz. Baktığımızda Hollandadan da 6 puan alabiliriz adamlar İzlandaya bile yeniliyor. Kazakistan zaten çantada keklik kalıyor Çek C. ve İzlanda maçları ordan da 4 puan aldık mı? ne eder? 19.. peki bu bize yeter mi? yeterde artar bile. Siz şimdi sakin olun herşey kontrol altında.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Letonya'yı içerde yeneriz. Baktığımızda Hollandadan da 6 puan alabiliriz adamlar İzlandaya bile yeniliyor. Kazakistan zaten çantada keklik kalıyor Çek C. ve İzlanda maçları ordan da 4 puan aldık mı? ne eder? 19 peki bu bize yeter mi. yeterde artar bile. Siz şimdi sakin olun herşey kontrol altında.
    Devlet Bahçelinin hesabına benzemiş biraz

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Umudu, gayesi ve hedefi olmayan bir hoca ve seçtiği elit (!) topçularla bu kadar. 100 tane Atletico Madrid maçı izledim, 1 tanesinde bile Arda'yı böyle görmedim. Ne futbol olarak ne tavır olarak, bir de kaptan olacak. Maç başındandır kenarda Fatih Terim saha içinde Arda hakemle oyuncuyla dalaşıp duruyor. Seviye bu işte. Yapsana bunu kendi takımında, bak bakalım kaç hafta kızağa çekerler seni, ateşle oynuyorsun diye. Ama burada koluna pazubandı takıyolar. Adaletin olmadığı yerde başarı da olmaz.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ya kapayın şu konuya kilit vurun hatta bundan sonra milli takımın maçlarına konu amayın luzumsuz zaman kaybı

15. Default

Artık Yıldırım Demirören TFF'si ve Fatih Terim bugün itibari ile azıcık gururunuz varsa şu Türk futbolundan ve Milli Takımdan ellerinizi çekin . Bu arada Arda'nın karakterini , hareketlerini hayatta sevmem ancak bugün en çok mücadele eden isimdi hak yememek gerekiyor .

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Banko beraberlik maçıydı zaten.Ankette de beraberliğe oy vermiştim.Grubun iki zayıf takımının maçıydı.Terim de bilmem kaç milyon euroyu bu bir puan için alıyor.Helal olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

fatih terim ''2 takım arasında kalite farkı vardı, hata benim''

hayret valla

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Senol Gunes Letonya yuzunden gitmisti, gel gorki o tarihten sonra Letonyayi yenen bir teknik adam olmadi Milli takimda.

Halen sorunu yabanci kontenjaninda arasinlar maksat kilif olsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kalemizi cemaat korudu ama ona rağmen yine gol yemişiz İyi ki izlemedim. Arada baktım sadece.
    FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Verin tazminatını gitsin yerine #KocamanUmutlarımızınSahibi gelsin. 7 maç 21 puan hayal değil bu planlaa

21. Default

Ulan Terim ne yüzsün adamsın hala istifa etmeyi düşünmüyor böyle bir olay yok .

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Fatih Terim, Türkiye Futbol Direktörü lakabıyla TFF'den 5M € alıyor. Sözleşme süresi 7 yıl. Yaşı 61. Buradan sonra daha takım çalıştırma ihtimali düşük. Fatih Terim Galatasaray Başkanı olmadığı sürece bu görevden asla istifa etmez.

23. Default

Quote Originally Posted by jevox06 View Post
    Fatih Terim, Türkiye Futbol Direktörü lakabıyla TFF'den 5M € alıyor. Sözleşme süresi 7 yıl. Yaşı 61. Buradan sonra daha takım çalıştırma ihtimali düşük. Fatih Terim Galatasaray Başkanı olmadığı sürece bu görevden asla istifa etmez.
    Kefenin cebi yok hocam . Bu arada hakikaten yüzsüzlükten başka birşey değil bu olay . Abdullah Avcı'yı eleştirenlerden Terim'e de aynı eleştireleri bekliyoruz .

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Letonyalı gazeteci güzel soru sordu

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

letonyalı:hocamız bu beraberliğin tesadüf olduğunu mu düşünüyor

fatih terim:bu sefer daha tesadüf 10 tane pozisyon var penaltıyla kalemize geldiler başka kalemize geldiklerini hatırlamıyorum

maçtan sonra sevindiklerine göre ne kadar tesadüf olduğu açık

hala laf sokma derdinde

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Ordaki vurguyu atlamayalım

Bu beraberliğin de diyor ve gerçekten iyi laf sokuyor tabi karşındaki fatih terim

Ruzgar tesaduf bal sans yan top ohoo yoksa dunya kupasini alacagiz.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    fatih terim ''2 takım arasında kalite farkı vardı, hata benim''

hayret valla

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

eğer gerçekten 5 milyon euro alıyorsa, o parayı milli takım hocasına verenden hesap sorulmalı.
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri