1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Maaş Harcamaları

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Default Maaş Harcamaları

Arkadaşlar maaş harcamalarını nasıl düzeltebilirim. Yönetim mesela bana maaş harcamalarının yüksek olduğunu söylüyor, nereden nasıl kısacağımı bilemedim? Oyuncuları göndersem veya satsam tepki almaktan ve takımı bozmaktan korkuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

-Paf ve genç takımdan potansiyelli olamayanları serbest bırakabilirsin
    -Maaşı performans ve profiline göre fazla oyunculardan kurtulabilirsin
    -Aynı şekilde çok maaş alan ver gereksiz personeller ile karşılıklı anlaşarak fesh edebilirsin.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    -Paf ve genç takımdan potansiyelli olamayanları serbest bırakabilirsin
    -Maaşı performans ve profiline göre fazla oyunculardan kurtulabilirsin
    -Aynı şekilde çok maaş alan ver gereksiz personeller ile karşılıklı anlaşarak fesh edebilirsin.
    teşekkür ederim.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by EmReLie View Post
    teşekkür ederim.
    Rica ederim

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Oyunun bug'ı mıdır bilmiyorum ama birşey keşfettim. Transfer bütçesini €0M yapıyorum. Daha sonrasında bir futbolcuya teklif yaptığımda €2M istiyorsa yıllık mesela, transfer bütçesini %70, %80'e çektiğimde €1.5M-€1.6M arası teklife kabul ettirebiliyorum. O yüzden her sezon bittiğinde ben transfer bütçesini %50'nin üzerine yapıyorum. Almak istediğim futbolcuların tamamına teklif sunduktan sonra kulüple bir problem çıkmaması için transfer bütçesini %100 yapıyorum ve hepsi geliyor. Bunu bi denemeni öneririm kayıt alarak, sadece bende mi yaşandı açıkçası bende merak ediyorum. Sonuç yazarsan sevinirim. Umarım anlatabilmişimdir.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Tam anlamadım. Maaş bütçesine müdahale ediyor musun?

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Yok hayır, sadece transfer bütçesini kısıyorum. Kısaca; sözleşme imzalatırken transfer bütçesini arttırıyorum. Sözleşmeleri teklif ettikten sonra ise düşürüyorum. Bu kadar.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Şöyle bir mantık anladım.
    Bir oyuncuya sözleşmesini imzalatırken;
    -transfer bütçesini arttırıyorsun , otamatik olarak maaş bütçesi azalıyor.
    -Oyuncuda maaş bütçesine göre maaş istiyor ve düşük bir maaşa anlaşıyoruz
    -Sonra Transfer bütçesini geri indiriyorsun,otamatikmen maaş bütçesi artıyor.
    Ben bunları anladım ama daha iyi anlamak için denemek lazım bir ara deneyeceğim.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Şöyle bir mantık anladım.
    Bir oyuncuya sözleşmesini imzalatırken;
    -transfer bütçesini arttırıyorsun , otamatik olarak maaş bütçesi azalıyor.
    -Oyuncuda maaş bütçesine göre maaş istiyor ve düşük bir maaşa anlaşıyoruz
    -Sonra Transfer bütçesini geri indiriyorsun,otamatikmen maaş bütçesi artıyor.
    Ben bunları anladım ama daha iyi anlamak için denemek lazım bir ara deneyeceğim.
    Kesinlikle!
    Vay arkadaş bi anlatamadım durumu
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2014

Bende yapıyorum bunu ama genelde kendi takımımda sözleşme yenilemelerde maaş bütçesini en sağa çekiyorum. Oyuncu da yenilemeyi çok istediği için çok uçuk bir rakam isteyemiyor.

@EmReLie yönetimin maaş bütçesinden memnun olmasını istiyorsan eğer çok takma derim ama illede memnuniyet istiyorsan. Tüm transferlerini yaptıktan sonra transfer bütçeni en sola çek.
    Eğer en solda bile maaş bütçen yönetimin önerdiğinden fazla ise, ya elinden çok fazla maaş alan oyuncuları çıkartacaksın yada yukarıda denildiği gibi paf takımı komple fesh edeceksin.

Birde merak ettim hangi takımla kariyer açtın?
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Barak View Post
    Bende yapıyorum bunu ama genelde kendi takımımda sözleşme yenilemelerde maaş bütçesini en sağa çekiyorum. Oyuncu da yenilemeyi çok istediği için çok uçuk bir rakam isteyemiyor.

@EmReLie yönetimin maaş bütçesinden memnun olmasını istiyorsan eğer çok takma derim ama illede memnuniyet istiyorsan. Tüm transferlerini yaptıktan sonra transfer bütçeni en sola çek.
    Eğer en solda bile maaş bütçen yönetimin önerdiğinden fazla ise, ya elinden çok fazla maaş alan oyuncuları çıkartacaksın yada yukarıda denildiği gibi paf takımı komple fesh edeceksin.

Birde merak ettim hangi takımla kariyer açtın?
    Hocam Balıkesirle başladım kovulduk Fethiyeye geçtim kovuldum giresundayım şimdi 2.ligde aldım süper ligdeyiz â˜ºï¸ abi satmam gereken Oyuncuları belirleyemiyorum oyuncular raporlara göre önemli oyuncular ve sağlam alternatifleri yok.

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri