Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: FM 2015 crash dump hatası

Default FM 2015 crash dump hatası

Oyunun betasını biraz önce indirdim ama açarken crash dump hatası veriyor ve oyuna girmiyor acaba napabilirim bir önerisi olan var mı ? oyunum orjinal bu arada şimdiden teşekkürler

Quote Originally Posted by mertomeroglu View Post
    Oyunun betasını biraz önce indirdim ama açarken crash dump hatası veriyor ve oyuna girmiyor acaba napabilirim bir önerisi olan var mı ? oyunum orjinal bu arada şimdiden teşekkürler
    Steam'ı Açıp FM15 Sağ Tık Özellikler Yerel Dosyalar Oyun Önbelleğinin Bütünlüğüne Doğrula'ya Bas Galiba Eksik Dosya İnmiş Oyunu Doğrulatsın Steam

eğer geçen senenin forma paketi grafiklerler ilgili bi paket attıysan olabilir bende geçen sene 2014te 2013teki logoları atınca olmuştu başka bi mevzu varsa bilmiyorum arkadaşlar bi şey derse bakarsın yoksa silip temiz tekrar yüklemen daha sağlıklı olur bence

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

oyuna ilave içerik ekleme yaptın mı?
    Ayrıca Windows versiyonun kaç?
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Quote Originally Posted by bayeagle View Post
    Steam'ı Açıp FM15 Sağ Tık Özellikler Yerel Dosyalar Oyun Önbelleğinin Bütünlüğüne Doğrula'ya Bas Galiba Eksik Dosya İnmiş Oyunu Doğrulatsın Steam
    2 kere doğrulattım ama değişen bir sey olmadı ya hiç bir şekilde bi ilave içerik yok oyunda

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    oyuna ilave içerik ekleme yaptın mı?
    Ayrıca Windows versiyonun kaç?
    İlave içerik yok ayrıca windows 7 home premium kullanıyorum :/

ya bıktım beta'daki bu crash dumps hatasından. yılllardır fm oynuyorum toplamda bu kadar crash hatası almamıştım. oyunu neredeyse haftalık kaydetmek zorunda kalıyorum. umarım tam sürümde böyle olmaz

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bu hatayı aldıysan artık sen de gerçek fmci olmuşsundur demektir
    hoşgeldin aramıza kardeşbunun bilinen bi çaresi yok

Umarım düzeltirler bunu full sürümde ya benimde oyun bazen giriyor bazen crash dumps verip girmiyor falan çıldırtıcak beni

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

mert, dil seçenekleri tanımları ne olarak tanımlı? Türkiye ve Türkçe mi?
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bende Türkçe diye tanımlı,bende sürekli crash dump yemeye devam ediyorum.Hiç bir şey eklemedim oyuna,indirdiğim gibi orjinal dosyalarıyla duruyor.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    mert, dil seçenekleri tanımları ne olarak tanımlı? Türkiye ve Türkçe mi?
    Evet türkiye ve türkçe. sanırım bu hatayı alan çok fazla insan var 1 gün boyunca oynayabildim oyunu yanlıslıkla cıktım ve suan tekrar giremiyorum çok ilginç ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Bende Türkçe diye tanımlı,bende sürekli crash dump yemeye devam ediyorum.Hiç bir şey eklemedim oyuna,indirdiğim gibi orjinal dosyalarıyla duruyor.
    Ben de hiçbir şey yüklemeden oynarken çok sık karşılaştım bu hatayla. 2 gün önce tamamen kaldırıp, tekrar kurdum oyunu. Sık sık kaydederek devam ederim dedim. Sonra 2014'te kullandığım isim yaması, yüz-logo paketlerini de ekledim. Şu ana kadar gelmedi hata. Bunu yazdıktan sonra gelir kesin ama. Bekliyorum.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

dün geceden beri oyunu tekrardan iki kere silip yükledim düzelen bir şey yok. bunun full sürümde düzelmeme şansı var mı ?

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bilgisayarından kaynaklanıyor ama bunun bilinen bir çözümü yok ne yazık ki Fm 'in kanseridir bu illet.

Not: Dün akşam bende yedim bi crash dump

16. Default

oyuncular ısınıyor derken crush dump hatası veriyor varmı bildiginiz çözümü

uygulama hatası diye bi pencere açılıyor tamam diyoruz oyun kapanıyor
    Last edited by BLAZİN1903 : 30.Ekim.2014 at 19:19

17. Default

bıktım be arkadaş 3 maçta bi oyundan atmasından

Crush Dump alan arkadaşlar Steam'den dosya doğrulaması yapsınlar. Ben de aynı hatayı alıyordum, dediğim şeyi yaptığımdan beri almıyorum. Yine de her maç sonrası kaydetmeye devam.

Şu 10 günde aldığım crash dump hatasını 10 yılda almamışımdır. 2-3 maçta bir hata bıktım artık

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

bu hata bilgisayardan kaynaklı belli ki allaha şükür hic crash dump hatası almadım bugüne kadar. orjinal oyun almadıgım zamanlarda olmustu o zamanda hata almıyordum..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Şu ana kadar 2 defa aldım hata. Bakalım umarım tam sürümde sıkıntı olmaz.

22. Default

5 senedir Fm oynuyorum , maksimum 2 defa almışımdır benim pc mi canavar anlamadım ki

Oyunu bugün orjinal aldım ve aynı hatayı oyunu yükleyip açmak istediğimde gördüm. Dosyaları doğrulattım, 2 defa, ama aynı hatayı alıyorum. Çözümü yok mu acaba ?

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Oyunu bugün orjinal aldım ve aynı hatayı oyunu yükleyip açmak istediğimde gördüm. Dosyaları doğrulattım, 2 defa, ama aynı hatayı alıyorum. Çözümü yok mu acaba ?
    Allah sabır versin kardeşim bütün yolları dene inşallah düzelir.

eğer iki ekran kartın varsa oyunu calıstıran ekran kartını entegre ekran kartı olarak ayarla bendede öyle düzeldi

Quote Originally Posted by mertomeroglu View Post
    eğer iki ekran kartın varsa oyunu calıstıran ekran kartını entegre ekran kartı olarak ayarla bendede öyle düzeldi
    Dediğini yaptım ve artık oynuyorum. Teşekkürler...

Yardımcı olabildiysem ne mutlu..

Default Crash Dumps Hatası!

5.sezonuma geldim, daha hiç olmamıştı. Ancak oynadığım son iki günde, doğru dürüst bir-iki maç yapamadan crash dumps hatası veriyor oyun. Windows 8 kullanıyorum, sorun neden kaynaklanabilir?

kardes ben senin kadar sezon tamamlamadım ama aynı hatayı bende de verdi.. oyunu tamamen sildikten sonra tekrar kurdum düzeldi..

orjinalse oyun, internet kopunca bazen bu hatayı verebiliyor yada pc çok sıcaksa ve oyun kastıysa oyun içinde herhangi bişeye tıkladığında oyundan atabiliyor. ara sıra bende de oluyor devamlı bi sorun değil

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri