1 ile 30 arası toplam 144 sonuç

Konu: Football Manager 2015 | Fenerbahçe

Hybrid View

Bir arkadaşım söyledi onun oyununda Fenerbahçe ilk sezon sonu şampiyon olmasına rağmen Avrupa'ya alınmamış. Sizin de başınıza geldi mi öyle bir şey? Ben daha şubat ayındayım.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by antiRED View Post
    Bir arkadaşım söyledi onun oyununda Fenerbahçe ilk sezon sonu şampiyon olmasına rağmen Avrupa'ya alınmamış. Sizin de başınıza geldi mi öyle bir şey? Ben daha şubat ayındayım.
    keşke az zahmet edip 1. sayfayı okusaydın be kardeşim

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    keşke az zahmet edip 1. sayfayı okusaydın be kardeşim
    Teşekkürler
    Şu an oynanan basket maçının heyecanındaydım da, izlerken üşendim açıkçası

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Evet 2.sezon da Avrupa'da yok takım. Büyük bir hata ama yine de olumlu düşünerek kendim için bir artıya çevirdim takımı gençleştirdim 2.sezon

Quote Originally Posted by Pod View Post
    Evet 2.sezon da Avrupa'da yok takım. Büyük bir hata ama yine de olumlu düşünerek kendim için bir artıya çevirdim takımı gençleştirdim 2.sezon
    Gençleştirdim derken Kuyt ile uzattınız mı sözleşmeyi?
    Mert ile uzattım sadece kalanlar beklemede. Sadece Kuyt'a sıcak bakıyorum. (Şubat ayındayım)

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Gençleştirdim derken Kuyt ile uzattınız mı sözleşmeyi?
    Mert ile uzattım sadece kalanlar beklemede. Sadece Kuyt'a sıcak bakıyorum. (Şubat ayındayım)
    Hayır uzatmadım Kuyt ile. Mert dışında hiç kimseyle uzatmadım. Zaten oradan Bekir, Egemen, Selçuk, Kuyt, Webo falan gitmiş oldu direk. Emenike hariç diğer yabancıları da uygun fiyatlara yolladım. Viktor Fischer, Thauvin'i aldım. Ayrıca devre arasından Umtiti ve Rabiot ile anlaşmıştım sözleşmeleri bitiyordu.

Türk olarak Ömer Toprak, Muhammet Demir, Tolgay Arslan falan geldi.

Mesaj Yetkileri