Quote Originally Posted by bologna View Post
Çevirmen arkadaşlar

Ben oyunun betasını şimdi indiriyorum. Bu yapmış olduğunuz düzeltmeler ne zaman oyunda aktif olacaktır. Sigames ne zaman oyuna müdahale edip düzeltir acaba. ?

Bide Sigames bu oyunu Türkçe olarak çevirmenlere çevirtmiyor mu? Herşeyi sizler yapıp mı gönderiyorsunuz? Oyundaki bazı çevirelerin FM13 teki kalıplardan geldiğini söyledi yukarıda arkadaş. Böyle bir şey varsa kötü o zaman. Demekki FM 13 türkçe çevirisinin üstüne yeni cümleler eklenerek türkçe yapıldıysa o dahada kötü.
Dediğimi yanlış anlamışsınız. Fm13'teki Türkçeleştirme çalışmasına yaklaşık 30 çeviri gönüllüsü katılmıştı. Ne kadar çok kişi çeviri yapıyorsa, çevirinin kontrolü de o kadar zor oluyor. fm14 ve 15 için çeviriye katılım sayısını sınırlı tuttuğumuz için oyuna 14 ve 15'te eklenen cümlelerde çok aşırı sıkıntı görmezsiniz. Ama 13'teki çeviri işindeki bazı cümleler hala oyunda mevcut. Kontrolünü yapıyorum ancak kontrol kısmı ağır işleyen bir süreç. Bundan bahsetmek istemiştim.

Ayın 31'ine kadar yapacağımız düzenlemeler full sürümde yer alacaktır ama bu tarihten sonra yapılacak düzenlemeler güncellemelerle gelir.