Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 237 sonuç

Konu: Football Manager 2015 | Galatasaray

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by immortal86 View Post
    Kaçıncı sezondasın kardeşim ? Bir üstteki mesajında 2017'yi görünce merak ettim =)
    2017/2018 sezonundayım,o da bitti sayılır
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Maşallah bu ne sürat böyle, daha oyunun tam sürümü çıkmadı
    Ben 2. sezondayım. İlk sezon Muslera gitmek istedi izin vermedim takım içi huzursuzluk yaşandı. 2. sezon da Melo'yla aynı sorun oldu. Takım içinde disiplinsiz olarak addediliyorum. Sen yaşadın mı böyle sorunlar ?
    Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    2017/2018 sezonundayım,o da bitti sayılır

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by immortal86 View Post
    Maşallah bu ne sürat böyle, daha oyunun tam sürümü çıkmadı
    Ben 2. sezondayım. İlk sezon Muslera gitmek istedi izin vermedim takım içi huzursuzluk yaşandı. 2. sezon da Melo'yla aynı sorun oldu. Takım içinde disiplinsiz olarak addediliyorum. Sen yaşadın mı böyle sorunlar ?
    Çok yaşadım abi ama benim eyvallahım yok,takımda kalman için ne yapabilirim diyorum,eğer yine gitmek istiyorum derse tamam diyorum ama bu şekilde yolları ayırdığım 2 oyuncu var o da Telles ve Melo.

Telles daha büyük(!) bir kulüp olan Lyon'a gitmek istedi,yolladım.Melo ise ülkeye alışamadım Brezilya'ya döneceğim dedi,Almanya'ya transfer oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Ben ard arda mac kazandigim ve lider oldugum halde nedense hakkimda olumsuz yorumlar cikiyor. Galiba betadan kaynaklanan bir hata.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Ben ard arda mac kazandigim ve lider oldugum halde nedense hakkimda olumsuz yorumlar cikiyor. Galiba betadan kaynaklanan bir hata.
    Aynen abi

Prandelli'de artist artist Oğuzhan'a zaman tanınması gerekiyor falan diyor.

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Beta sürüm olması dolayısıyla bu sorunlar ortaya çıkıyordur sanırım. Melo bile takımdan ayrılmak istiyorsa daha ne diyeyim =) Aynı şekilde daha 1 kere şampiyon oldum 15-20 takımdan teklif geldi. Bun hatalar giderilir umarım.
    Çok yaşadım abi ama benim eyvallahım yok,takımda kalman için ne yapabilirim diyorum,eğer yine gitmek istiyorum derse tamam diyorum ama bu şekilde yolları ayırdığım 2 oyuncu var o da Telles ve Melo.

Telles daha büyük(!) bir kulüp olan Lyon'a gitmek istedi,yolladım.Melo ise ülkeye alışamadım Brezilya'ya döneceğim dedi,Almanya'ya transfer oldu.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Ben şahsen çok şikayetçi değilim bu durumdan,fazla sıkıntı değil benim için.

Sezonu tamamladım,istatistikler bu şekilde.Ligi kazandım,Türkiye Kupası'nı kazandım ŞL'de ise yarı finalde Bayern'e elendik.Seneye Aras,Giovinco ve Okay'ı göndereceğim.Yerlerine Bilal Başacıkoğlu,Levin Öztunalı ve yetenekli bir regen forvet getirdim.Mükemmel bir takıma dönüştük yemin ediyorum Bu arada Mischa de Jong'u da göndereceğim,yedek takımda çok daha iyi bir sol bek var onu takıma monte edeceğim.

Ben şahsen çok şikayetçi değilim bu durumdan,fazla sıkıntı değil benim için.

Sezonu tamamladım,istatistikler bu şekilde.Ligi kazandım,Türkiye Kupası'nı kazandım ŞL'de ise yarı finalde Bayern'e elendik.Seneye Aras,Giovinco ve Okay'ı göndereceğim.Yerlerine Bilal Başacıkoğlu,Levin Öztunalı ve yetenekli bir regen forvet getirdim.Mükemmel bir takıma dönüştük yemin ediyorum Bu arada Mischa de Jong'u da göndereceğim,yedek takımda çok daha iyi bir sol bek var onu takıma monte edeceğim.

yalniz Bruma takimi bildigin ucurmus. profilini paylasabilirmisin sana zahmet?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Buyursunlar Bruma.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Bruma oyunda çok iyi gelişiyor .

Ben sahsen daha ´yesil´ bir profil bekliyordum ama gelisiyor ya onemli olan o.

konu disi ama yeni update ile oyun resmen ucuyor.. kasmiyor resmen

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Daha yeşil olması pek mümkün değil çünkü gerçekte doğru düzgün oynamıyor,eğer oynamamaya devam ederse daha az yeşil profili olacaktır ve daha az gelişecektir.

Daha yeşil olması pek mümkün değil çünkü gerçekte doğru düzgün oynamıyor,eğer oynamamaya devam ederse daha az yeşil profili olacaktır ve daha az gelişecektir.
    Sende haklisin..
    Yillardir FM´de adami aliyoruz. ilk kez bir FM vari transfer gerceklesti takimda adamlar oynatmiyor.
    Top surebilen az futbolcundan birisi, top ile iceri girebilen az(baska yok zaten) oyunculardan birisi, biz adami oynatmayalim resmen harciyoruz.

Antremanla oyuncu fmde bile adam gibi gelismiyor, mac oynamali mac..

Yasin Öztekinden 2. sezonda müthiş verim adlım sol açıkta içe kateden olarak.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Ben de ilk sezon ligde sampiyon oldum, 95 gol attim. Burak 25 golle gol krali oldu, Olcan da sezonun oyuncusu oldu, ustelik ML mevkiinde ve kanat oyuncusu rolunde. Sampiyonlar Liginde de ceyrek finalde Chelsea'ye elendim. Ilk macta Courtois 30 tane kurtaris yapti yoksa turu gecerdim.

Simdi 2. sezondayim, yonetim 37 m TL butce verdi. Balanta'nin 32 m serbest kalma maddesi var onu mu alayim? Baska wonderkid kimi alabilirim?

Nesil
    2006
    Yer
    06

Newells'tan Ponce'ye bakabilirsin forvet oyuncusu 18 yaşında

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Yani 32 milyonu balantaya baglamak mi mantikli yoksa 3-4 tane genc yetenek mi alayim? Eskiden olsa oyuncu satardim sattigim oyuncularin parasiyla bir suru genc alirdim.

Size 2. sezon basinda ne kadar butce verdi yonetim? Benim 37 m TL ama daha Amrabat falan kiradan donmedi, bir de Balanta'yi alirsam Chedjeu'yu satacagim.

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Beyler altyapı konusunda yönetimden talepleriniz oldumu ? Ve de altyapıdan nasıl oyuncular çıkartıyorsunuz?

Nesil
    2007
    Yer
    Şeref Bey'den

Yani 32 milyonu balantaya baglamak mi mantikli yoksa 3-4 tane genc yetenek mi alayim? Eskiden olsa oyuncu satardim sattigim oyuncularin parasiyla bir suru genc alirdim.

Size 2. sezon basinda ne kadar butce verdi yonetim? Benim 37 m TL ama daha Amrabat falan kiradan donmedi, bir de Balanta'yi alirsam Chedjeu'yu satacagim.
    Balanta yerine farklı alternatiflerde var. FM sitelerinde görüp aldım oyuncuları. Premier ligde memnun kaldım. Biri sağ ayaklı, biri sol ayaklı..

Samir - Flamengo'da.
    Gustavo Henrique - Santos

Balanta bana gelmek istemedi o yüzden bu alternatiflere yöneldim memnun kaldım.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Gelmek istemedi demissin bana geliyor iste.

Henrique'yi biliyorum iyi para kazandirir. Bir yandan da Stanciu gibi favorilerimi de kacirmak istemiyorum. Yerli olarak kimi alabilirim? Jem Karacan malesef takimi ile sozlesme imzalamis.

Nesil
    2007
    Yer
    Şeref Bey'den

Henrique'yi biliyorum iyi para kazandirir. Bir yandan da Stanciu gibi favorilerimi de kacirmak istemiyorum. Yerli olarak kimi alabilirim? Jem Karacan malesef takimi ile sozlesme imzalamis.
    Ama pahalı duruyor. Onun yerine örnek verdiğim 2 oyuncuyu alırsın. O bakımdan söyledim..

Ben daha uygun fiyata anlaşmıştım..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

aytaç kara (potansiyeli 4.5 yıldız gözüüküyor), kaan ayhan, levin öztunalı, sinan kurt, musa çağıran(4 yıldız gözüküyor)

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by RodRiGOtELLo14 View Post
    Ama pahalı duruyor. Onun yerine örnek verdiğim 2 oyuncuyu alırsın. O bakımdan söyledim..

Ben daha uygun fiyata anlaşmıştım..
    Samir de mi DC mevkiinde oynuyor? Eğer öyleyse Henrique bildiğim bir oyuncu onu alırım. Forvet olarak yerli önerileriniz ne olur? Emre Güral iyi oynadı bende değeri 1.1 m TL. Onu da alabilirim.

Nesil
    2007

3. sezonumu da bitirdim. Birkaç profil paylaşalım. Galatasaray'da olan Koray ve Bruma olmasa oyun çekilmez

Ozan Tufan ve Okay Yokuşlu da fena alternatif değiller. Sayfa kasılmasın diye profillerini bağlantı olarak paylaşayım.

http://i.hizliresim.com/ozMn0q.png

http://i.hizliresim.com/lzgBEE.png

Elimde Sinan Kurt(kiralık) ve Enes Ünal(kiralık), Batuhan Altıntaş, Aytaç Kara, Jem Karacan, Salih Uçan, Bilal Başacıkoğlu ve Okan Kocuk da var ama kimisini geliştiremedim kimisi çok geç elime geçti zaten yarım sezon/bir sezon da olduğu kadar gelişti ya da zaten potansiyeline ulaşmıştı. Kayda değer bir ilerleme sağlayamadık maalesef.

3 sezon boyunca yaptığım ne kötü transfer de Lucas Albertengo adlı bir forvet oldu. Ancak yarım sezon dayanabildim. 15 civarı maçta oynattım hiç gol atamadı Yeteneği 1 yıldız olan Batuhan, Enes bile gol attı ama o atamadı. Nereden buldum adamı bilmiyorum
    Last edited by Gncl1905 : 05.Kasım.2014 at 18:49

Nesil
    2007
    Yer
    Şeref Bey'den

Samir de mi DC mevkiinde oynuyor? Eğer öyleyse Henrique bildiğim bir oyuncu onu alırım. Forvet olarak yerli önerileriniz ne olur? Emre Güral iyi oynadı bende değeri 1.1 m TL. Onu da alabilirim.
    DC evet sol ayaklı. Henriuqe sağ ayaklı dc

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    3. sezonumu da bitirdim. Birkaç profil paylaşalım. Galatasaray'da olan Koray ve Bruma olmasa oyun çekilmez

Ozan Tufan ve Okay Yokuşlu da fena alternatif değiller. Sayfa kasılmasın diye profillerini bağlantı olarak paylaşayım.

http://i.hizliresim.com/ozMn0q.png

http://i.hizliresim.com/lzgBEE.png

Elimde Sinan Kurt(kiralık) ve Enes Ünal(kiralık), Batuhan Altıntaş, Aytaç Kara, Jem Karacan, Salih Uçan, Bilal Başacıkoğlu ve Okan Kocuk da var ama kimisini geliştiremedim kimisi çok geç elime geçti zaten yarım sezon/bir sezon da olduğu kadar gelişti ya da zaten potansiyeline ulaşmıştı. Kayda değer bir ilerleme sağlayamadık maalesef.

3 sezon boyunca yaptığım ne kötü transfer de Lucas Albertengo adlı bir forvet oldu. Ancak yarım sezon dayanabildim. 15 civarı maçta oynattım hiç gol atamadı Yeteneği 1 yıldız olan Batuhan, Enes bile gol attı ama o atamadı. Nereden buldum adamı bilmiyorum
    Tema çok hoşuma gitti. Adı nedir ?

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Tema çok hoşuma gitti. Adı nedir ?
    http://community.sigames.com/showthr...18#post9954618

Buradan erişilebilir. Bazı görünmeyen yazılar vardı ama güncellenmiş, problemler çözülmüştür belki

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Devre arasinda Ozan Tufan'i almistim. Sezon sonunda Balanta'dan vazgecip Gaston Gil Romero'yu aldim 26 m TL'ye. Kalan param ile param yeterse Stanciu, yetmezse G.Antepten Muhammet Demir'i alacagim. Ayrica bedelsiz olarak Leandro Paredes'i aldim, birkac da genc yetenek aldim, birinin ismi Olinga. Gil Romero gibi yildiz alinca Melo'yu elden cikaracagim. Eger Amrabat, Melo ve Chedjeu'dan para gelirse bir defans alip transferi kaparim.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Barcelona'daki Sergi Roberto mu Aytaç Kara mı? Yabancı kontenjanından dolayı Aytaç'ı mı tercih etsem, yoksa 8 milyon TL'ye Sergi Roberto'yu mu?

Nesil
    2007
    Yer
    Şeref Bey'den

Yabancı sınırı nedeni ile Aytaç derim ben..

Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri