1 ile 30 arası toplam 237 sonuç

Konu: Football Manager 2015 | Galatasaray

Hybrid View

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Şampiyon olmak için ne güzel bir maç ve skor değil mi Daha 28.hafta sezon bitmedi
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Kaçıncı sezondasın kardeşim ? Bir üstteki mesajında 2017'yi görünce merak ettim =)
    Quote Originally Posted by europeanconquer View Post

Şampiyon olmak için ne güzel bir maç ve skor değil mi Daha 28.hafta sezon bitmedi

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by immortal86 View Post
    Kaçıncı sezondasın kardeşim ? Bir üstteki mesajında 2017'yi görünce merak ettim =)
    2017/2018 sezonundayım,o da bitti sayılır

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Maşallah bu ne sürat böyle, daha oyunun tam sürümü çıkmadı
    Ben 2. sezondayım. İlk sezon Muslera gitmek istedi izin vermedim takım içi huzursuzluk yaşandı. 2. sezon da Melo'yla aynı sorun oldu. Takım içinde disiplinsiz olarak addediliyorum. Sen yaşadın mı böyle sorunlar ?
    2017/2018 sezonundayım,o da bitti sayılır

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by immortal86 View Post
    Maşallah bu ne sürat böyle, daha oyunun tam sürümü çıkmadı
    Ben 2. sezondayım. İlk sezon Muslera gitmek istedi izin vermedim takım içi huzursuzluk yaşandı. 2. sezon da Melo'yla aynı sorun oldu. Takım içinde disiplinsiz olarak addediliyorum. Sen yaşadın mı böyle sorunlar ?
    Çok yaşadım abi ama benim eyvallahım yok,takımda kalman için ne yapabilirim diyorum,eğer yine gitmek istiyorum derse tamam diyorum ama bu şekilde yolları ayırdığım 2 oyuncu var o da Telles ve Melo.

Telles daha büyük(!) bir kulüp olan Lyon'a gitmek istedi,yolladım.Melo ise ülkeye alışamadım Brezilya'ya döneceğim dedi,Almanya'ya transfer oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    bursa

Beta sürüm olması dolayısıyla bu sorunlar ortaya çıkıyordur sanırım. Melo bile takımdan ayrılmak istiyorsa daha ne diyeyim =) Aynı şekilde daha 1 kere şampiyon oldum 15-20 takımdan teklif geldi. Bun hatalar giderilir umarım.
    Çok yaşadım abi ama benim eyvallahım yok,takımda kalman için ne yapabilirim diyorum,eğer yine gitmek istiyorum derse tamam diyorum ama bu şekilde yolları ayırdığım 2 oyuncu var o da Telles ve Melo.

Telles daha büyük(!) bir kulüp olan Lyon'a gitmek istedi,yolladım.Melo ise ülkeye alışamadım Brezilya'ya döneceğim dedi,Almanya'ya transfer oldu.

Mesaj Yetkileri