Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 115 sonuç

Konu: Football Manager 2015 - Beşiktaş

en çok merak ettiğim oyuncu olcay şahandı, ancak profilini linkte bulamadım acaba ben mi göremedim? paylaşabilirseniz çok sevinirim..

veli kavlak, necip uysal ve tolga zengini de koyarsanız süper olur

arkadaşlar slaven bilicin taktiğini aynısını ypabilecek varmı ?

Şuan ki Deneme Oyunumda En İyi Sistem 4'lü Savunmanın Önünde 2 Defansif Ortasaha, Onların Önünde Merkez Ortasaha ile Güzel Bir Sistem Kurdum. Kanatlar AML/AMR ve Tek Forvet Ba'yı Komple Forvet Kullanıyorum Şimdilik İyi İşliyor Düzen.

İdeal Oyuncularımız;

Tolga/Cenk (Ligde Belkide En İyi As ve Yedek Olmak Üzere Sahip Olduğumuz En İyi Bölge)

İsmail/Ramon (Transfere Tartışmasız İhtiyacımız Olmayan Bölge Burası.)

Serdar (Kanayan Bölgelerimizden Sağ Bek Bu Takıma Mutlak Şart Atiba DOS'ta Mükemmel Oynadığı İçin Bekte Harcamamak Lazım. En Az 1 Tane Sağ Bek Almamız Şart)

Sivok-Ersan-Franco-Atınç (Stoper'e 1 Tane Sağlam Takviye Yapmamız Lazım.)

Atiba-Veli/Necip (Bu İkili Defansif Ortasaha'da Harika İşler Beceriyor Önlerinde de Oğuzhan Olunca Topla Oynama Oranımız Her Maç %60'ın Üstünde Çok Rahat Oynuyoruz. Alternatifimiz Burada Yok En Az 1 Tane Sağlam Bir Yedek Bulundurmamız Lazım En Azından Bir Veli Daha Olabilir Takımımızda.

Oğuzhan ( Ortasahamızın Maestrosu Her Şeyi Ama En Az 2 Oyuncu Transferi Şart Bu Bölgeye)

Olcay-Gökhan-Kerim-Sosa (Kanatlarımız İçin İdeal Transfere İhtiyacımız Olmayan Bir Bölge Çok Sıkışırsak Mustafa'yı Zaman Zaman Bu Bölgelerde Kullanabiliriz. Sosa'yı Yeni Gelen Rollerden Fırsatçı-Kanat Olarak Oynatırsanız Sosa Coşacaktır.)

Demba Ba-Cenk-Mustafa (Forvetlerimizde Gayet İyi Bir Konumda Ba ve Cenk'i Komple Forvet Olarak Oynatabiliriz Güzel İşler Yapıyorlar.)

1 Sağ Bek, 1 Stoper, 1 Defansif Ortasaha, 2 Merkez Ortasaha Bu Takımın Şuanda En Büyük İhtiyacı Olan İsimleridir.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

ben sistemi kurdum fakat takım komutlarında ve oyuncu komutlarında sıkıntı yaşıyorum

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    hocam bu taktikte futbolculara özel talimat verdin mi acaba??
    Evet hepsinin özel talimatı var. Örneğin Tolga topu kanatlara atıyor, kanatlarım dikine oynuyor ve pres yapıyorlar gibi ufak talimatlar var.

Quote Originally Posted by tefo89uaa View Post
    en çok merak ettiğim oyuncu olcay şahandı, ancak profilini linkte bulamadım acaba ben mi göremedim? paylaşabilirseniz çok sevinirim..

veli kavlak, necip uysal ve tolga zengini de koyarsanız süper olur
    Olcay

Necip

Veli

Tolga

Quote Originally Posted by Urias View Post
    Olcay

Necip

Veli

Tolga

oyuncu değerleri çokmu düşük banamı öyle geliyo

@Urias çok teşekkür ederim kardeş

Veli çok iyi, necip de her seride ki gibi gelişmeye müsait o da çok iyi olur fakat olcay şahan beklentilerimin çok altında, hatta öyle ki olcay şahana edit bile yapabilirim fm hayatımda ilk defa, tolganın da bir iki tık daha iyi olmasını beklerdim..

Biri Bana Açıklayabilirmi Beşiktaşta Futbol Direktörü Tarık Gürsoy Kimdir.

Nesil
    2007
    Yer
    Şeref Bey'den

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Şuan ki Deneme Oyunumda En İyi Sistem 4'lü Savunmanın Önünde 2 Defansif Ortasaha, Onların Önünde Merkez Ortasaha ile Güzel Bir Sistem Kurdum. Kanatlar AML/AMR ve Tek Forvet Ba'yı Komple Forvet Kullanıyorum Şimdilik İyi İşliyor Düzen.

İdeal Oyuncularımız;

Tolga/Cenk (Ligde Belkide En İyi As ve Yedek Olmak Üzere Sahip Olduğumuz En İyi Bölge)

İsmail/Ramon (Transfere Tartışmasız İhtiyacımız Olmayan Bölge Burası.)

Serdar (Kanayan Bölgelerimizden Sağ Bek Bu Takıma Mutlak Şart Atiba DOS'ta Mükemmel Oynadığı İçin Bekte Harcamamak Lazım. En Az 1 Tane Sağ Bek Almamız Şart)

Sivok-Ersan-Franco-Atınç (Stoper'e 1 Tane Sağlam Takviye Yapmamız Lazım.)

Atiba-Veli/Necip (Bu İkili Defansif Ortasaha'da Harika İşler Beceriyor Önlerinde de Oğuzhan Olunca Topla Oynama Oranımız Her Maç %60'ın Üstünde Çok Rahat Oynuyoruz. Alternatifimiz Burada Yok En Az 1 Tane Sağlam Bir Yedek Bulundurmamız Lazım En Azından Bir Veli Daha Olabilir Takımımızda.

Oğuzhan ( Ortasahamızın Maestrosu Her Şeyi Ama En Az 2 Oyuncu Transferi Şart Bu Bölgeye)

Olcay-Gökhan-Kerim-Sosa (Kanatlarımız İçin İdeal Transfere İhtiyacımız Olmayan Bir Bölge Çok Sıkışırsak Mustafa'yı Zaman Zaman Bu Bölgelerde Kullanabiliriz. Sosa'yı Yeni Gelen Rollerden Fırsatçı-Kanat Olarak Oynatırsanız Sosa Coşacaktır.)

Demba Ba-Cenk-Mustafa (Forvetlerimizde Gayet İyi Bir Konumda Ba ve Cenk'i Komple Forvet Olarak Oynatabiliriz Güzel İşler Yapıyorlar.)

1 Sağ Bek, 1 Stoper, 1 Defansif Ortasaha, 2 Merkez Ortasaha Bu Takımın Şuanda En Büyük İhtiyacı Olan İsimleridir.
    Rica etsem taktiği paylaşır mısınız?

Tolga-Serdar-Pedro-Ersan-Motta-Atiba-Veli-Töre-Sosa-Kerim-Ba oynatırım bu sene.

Sağ bek'e takviye şart.

Kolay maçlarda:

Tolga-sağ bek yok-Pedro-Ersan-İsmail-Atiba sağ bölgede dos-Sosa-Oğuzhan-Töre-Olcay-Pektemek-Cenk

Sağ bek için Linnes yada Bursalı Ozan yada Şener transfer edilebilir. Onun dışında orta sahayı diri tutmak adına şu Ozan ile Şener aynı anda da transfer edilebilir. Şener sağbek Ozan tufan defansif oyuncu olarak da kullanılabilir.

Thumbs up

İyi oyunlar arkadaşlar. 29 Ekim Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun.

İlk sezonumu Şampiyonlukla bitirmiş bulunmaktayım Millete hayırlı uğurlu olsun

14. Default

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/show...52&postcount=3

Tam surumde duzeltiliyor. Bu kodlari yolladigimiz dosya unicode oldugu icin oyuna yansimasinda hata olusmus.
    oyun tam sürüme yükseldiginde kendiliginden düzelirmi kayıtlı oyunlarda işlermi ben dedikleriniz yaptım ama hala yeni stada taşındıgımız gözükmüyor tesisler ekranında

yeni metin belgesi oluşturup kodları yapıştırdım dediginiz yere atttım cache sildim yeni oyun açtım ama yeni stada taşındıgımız gözükmüyor ?

Bi çoğunuza garip gelecek ama bence ilk sezon kadrodan en verimli şekilde yararlanabilecek diziliş asimetrik 4-1-2-2-1 yani dm-mc-mr-aml-amc 5li ortasahası. Sosa mr de kanat kurucusu olcay solda ozzie amc de. Şampiyonlar liginde uyguladım elendim ama takım çok verimli oynadı çok pozisyon bulup az pozisyon verdi ufak rotuşlarla daha işleyişli bir hal alabilir

Bu arada ozan tufanı almaktan bahsedenler olmuş. Ozan tufana verecek imza parası bile vermiyor yönetim. Sabriyi kiraladım (bakın imza parası için 1 dolar bile olmadığından kiralayabildim anca. Hani o kadar yok kii serbest oyuncu bile alamıyoruz)

Pektemek harikalar yaratıyor. 19 maç 18 gol ki bu maçların 9'unda sonradan girdi oyuna.

17. Default

defans hataları çok can ıskıyo juve ile oynuyorum şu an sosa attı 1 -0 sivok ersan kendi kalesine 2-1 oldu maç

0 transferle uefa kupası yarı finale kadar geldim yarı finalde tottenham'a elendik

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

besiktasın basına gecipte bedava harici nasıl oyncu transferi yapıyorsunuz sasırıyorum cünkü maas bütcesi yok transfer bütcsi yok öyle yüksek bedelli satılabilecek oyuncuda yok nasıl transfer yapabiliyorsunuz??

20. Default

yönetim4.4m katkı sagladı benim bütçeye aldıgım 2 oyuncuda 16 yaşıdna toplam 2 m euro 2 si yarı paraları taksitle aldım kendi adıma bütçe ayarla deyip aldım sag beke arjantinden river palteden gabriel mercado aldım 2.1 m e şamp ligi elemelerinde sırasıyla dnipro ve zeniti eledim ordanda kasaya 8.1 m gibi bir ücret geldi

gruplarda arsenal juve lille eşleştim arsenale evimde 3 attım wenger maç öncesi küçümsüyodu bizi
    juvedev 4 yedim lilli evimde yendim şimdi deplasman maçıan çıkıyorum

real madrid falan talipti nasıl aldım şansamı artık nasıl olduysa kaptım bu arkadaşıda

demba ba yı yaratıcı santrofor oalrak kullanın tavsiye ederim cenkle mustafada çok iyi
    Last edited by BLAZİN1903 : 30.Ekim.2014 at 20:40

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

demba ba'nın vücut zindeliği 7.. bilmiyorum bu özellikle mi böyle girilmiş yoksa boş bırakılmış da oyun mu böyle belirlemiş ama şu haliyle 1 hafta arayla iki maça çıkamıyor adam..

Quote Originally Posted by RodRiGOtELLo14 View Post
    Rica etsem taktiği paylaşır mısınız?
    Bu Direktifler;

Esas Oyun Planı Topu Kazanıp Kanatları ve Forveti Pozisyona Hızlı ve Çabuk Sokmak Olmalı. Ayrıca Rakibin Durumuna Göre Geniş Alanda ve Dar Alanda Tercihlerini de Kullanabiliriz.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

Demba Ba'nın, Fenerbahçe'ye attığı gol.

http://www.youtube.com/watch?v=6-1JK...ature=youtu.be

ben çok güzel bir taktik oturttum ve çok başarılı sezonlar yaşıyorum buyrun arkadaşlar taktik ve fiktürden bir kısım sadece

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaşa kanat olarak önerebileceğim bir oyuncu, üstelik 150K'ya alabiliyorsunuz;

FM Gazetesi: Analiz "Pavel Savitskiy"
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

yahu ben forma resimlerini indirdim.. düzgünce attım gereken yere ama iç saha forması görünmüyor.. ne yaptıysam olmadı.. dış saha ve 3. forma görünüyor ama iç saha görünmüyor.. klasörden isimlerini de değiştirdim resimlerin. her şekilde 2. ve 3. forma görünüyor ama 1. forma olmuyor. diğer takımlarda problem yok. beşiktaş'ta var sadece.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by kolon View Post
    ben çok güzel bir taktik oturttum ve çok başarılı sezonlar yaşıyorum buyrun arkadaşlar taktik ve fiktürden bir kısım sadece

cok güzel bu adamlarla taktik olusturmak tabii ki kolay olmustur hocam belli ki transfer hilesi uyguluyorsunuz yoksa bu oyuncuları 2016 da nasıl aldınız Beşiktaşa?

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

İlk yılımda Şampiyon oldum. Sadece sağ Bek'e Linnes i transfer ettim. UEFA da yarı finalde elendik. Oğuzhan dışında herkesten inanılmaz verim aldım. Sosa ve Gökhan özellikle harika oynadılar. Demba ba 37 gol, Pektemek 24, Cenk ise 19 gol attı. Franco inanılmaz gelişiyor. Fantastik derbi zaferlerim var. Galatasaray`ı kendi evimde 9 kişi kalmama rağmen 3-1, Fenerbahçe ye ilk maçta 3-1 yenildim, kendi sahamda ki maçta 4-1 yendim. Galatasaray ı deplasmanda 5-1, Fenerbahçe yi tekrar Türkiye kupası finalinde 5-1 yendim.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nasıl bir taktik kullandın acaba?
    FM Gazetesi

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri