1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Bir Oyun En Fazla Kaç Defa Kurulabilir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Question Bir Oyun En Fazla Kaç Defa Kurulabilir

Merhaba arkadaşlar. Konu yeri yanlışsa şimdiden affınıza sığınıyorum. Sorum şu:
    Diyelim ki oyunu indirdim ve oynadım. Ancak pc'ye format atmam gerekti. İkinci kez ya da üçüncü kez oyunu indirebilir miyim? Kaç hakkımız var?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Oyunu sadece bir steam hesabına kaydettirebilirsin. O hesaba giriş yaptığın sürece sabahlara kadar indirebilirsin
    Screw you guys, I'm goin' home

Oyun Steam hesabınızda bir kere aktive olduktan sonra istediğiniz kadar kurabilirsiniz. Format atsanız dahi sıkıntı olmayacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok teşekkür ederim yardımınız için. Mutlu pazarlar dilerim

Arkadaşlar merhaba,
    Benim de bir sorum var.
    Ben de hem macbook hem de normal windows pc var,eğer ki tek bir kod satın alırsam 2 bilgisayara da bu oyunu kurabiliyor muyum?

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by burakurhan View Post
    Arkadaşlar merhaba,
    Benim de bir sorum var.
    Ben de hem macbook hem de normal windows pc var,eğer ki tek bir kod satın alırsam 2 bilgisayara da bu oyunu kurabiliyor muyum?
    Kurarsın. İki bilgisayardan da steam'de online olmaman yeterli. Birinde online birinde offline mode ile oynarsın oyunu ikisinde de.

Quote Originally Posted by Pod View Post
    Kurarsın. İki bilgisayardan da steam'de online olmaman yeterli. Birinde online birinde offline mode ile oynarsın oyunu ikisinde de.
    Çok teşekkürler,aslında tam olarak öğrenmek istediğim tek bir aktivasyon kodu ile hem osx hem de win işletim sistemine oyun kurulabiliyor mu idi.
    Anladığım kadarıyla bir sıkıntı yok bununla ilgili.
    Tekrardan teşekkürler.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Aynen öyle. Bir hesap offline kalmak şartıyla sorun yaşamazsınız. Rica ederim.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

İstediğin kadar kurabilirsin, hatta cloud'u düzgün kullanırsan save dosyaların bile saklanır

Mesaj Yetkileri