Sayfa 4 / 13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 384 sonuç

Konu: FM 15 Oyun İçersinde Karşılaştığınız İlginç ve Komik Olaylar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

aynen kardeşim. korner kullanıyor.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Forumun en eğlenceli başlıklarından

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Quote Originally Posted by kolon View Post
    Sol bekimden böyle bir şut hiç beklemiyordum şutmu çekti ortamı yaptı anlamadım ama olsun güzel gol
    [/video]

Bir başka versiyonu

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hikmet karamn olcanı stoper oynatıyor maçın yarısında dikkatimi çekti

Nesil
    2014
    Yer
    Balıkesir

Kuzenimle ortak kariyere devam ediyoruz Beşiktaşı yonetiyorum o Fenerbahceyi 5-2 galipken karabuge karsi 5-5 berabere kaldi azimle sican tasi deler
    Last edited by TahaDeger : 17.Kasım.2014 at 17:21

Quote Originally Posted by HeracLes View Post

Bir başka versiyonu
    hakikaten ya ancak bu kadar güzel tarif edilebilirdi sağol hocam

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by sarianet View Post
    hep diyoruz iğne ucu kadar kuru yer kalmayacak diye
    Temiz yer yok ki adamda,1 sezon sabredebildim sonra anında sattım.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Valdes'e imza attırayım dedim bi türlü anlaşamadık haftalık ücret konusunda haftalık 60 ile 87 bin arasında istiyordu Catania haftada 4.2'ye imza attırdı gelde gülme şimdi

9. Default

İşin garibi ise medyaya göre Redbull favori gösteriliyordu ..

10. Default

Bu medya'da tahmin işlerinden hiç anlamıyor arkadaş..

gol attığım maçlardan sonra uzun süredir gol sıkıntısı yaşıyorsunuz tarzı soru soruluyor basın toplantısında.

kalecilerin penaltıyı kurtardıktan sonra olduğu yerde kalıp hareket etmemesi komik olmuş

Ismi guzel

ibrahim hacıosmanoğlu arsenal'i satın aldı, fatih terim ingiltere'nin, prandelli fener'in başına geçti.

ayrıca fotoğrafını çekmeyi unuttum ama bir maçta kale arkasındaki hakem yerini şaşırıp maç boyu ceza sahasının içinde durdu.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Benim kariyerse STSL son haftası 1 Haziranda oynandı
    ZTK 5 Haziranda ŞL finali 10-15 haziran gibi oynatıldı

Quote Originally Posted by Ketchaup View Post
    gol attığım maçlardan sonra uzun süredir gol sıkıntısı yaşıyorsunuz tarzı soru soruluyor basın toplantısında.
    Aynı soruyu ben de aldım

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Renkler karıştı herhalde.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Quote Originally Posted by FelipeMelo View Post
    Ismi guzel

Haha fifa serilerindeki no 9 olayı gibi olmuş :d

Nesil
    2013
    Yer
    Istanbul

beşiktaş ile oynuyorum. rakip zenit şampiyonlar ligi ön elemesi maçı 1. maçta benim takımdan veli karşı takımdan lapin kırmızı karttan oyun dışı kalıyor. buraya kadar her şey normal. ama 2. maça çıkıyoruz kadrolara bakıyorum ve ne göreyim lapin sanki kırmızı görmemiş gibi ilk 11 de sahaya çıkıyor. bu bir bugmu başka bir şeymi anlamadım.

edit: ss'ler 1. maç http://i.hizliresim.com/PEXkW6.png

2. maç http://i.hizliresim.com/OdQA6z.png

Eski Galatasaraylı İorfa" yı hatırlayan var mı ?

Galatasaray'ı yönetiyorum, milli takım arasında yedekleri görmek için bi Bulgar ekibiyle maç düzenledim, tüm oyuncularım milli takımlarda olduğu için ancak 12 kişi kalmıştı elimde, 11ini dizdim güzelce 2-1 yeniliyordu yedeklerim Bulgar ekibine ki ortasaha oyuncularımdan biri sakatlandı ben de mecburen yedek kalecim olan Sinan Bolat'ı ortasahaya aldım, pas bile verebilecek mi acaba dediğim Sinan taçtan gelen topa 25 metreden öyle bir vurdu ki durumu 2-2'ye getirip maçın adamı oldu

Galatasaray'ı güzel bir şekilde yönetiyordum. 4. sezonumdaydım, takım ligde lider son 3 senede 2 şampiyonluk 2 türkiye kupası 3 süper kupa aldım. Şampiyonlar liginde gruptan çıkmayı 2 maç önceden garantilemiştim. Ama ne olduysa birden oldu önce bi uyarı geldi yönetimden. Ünal Başgan değil tabi başka biri başkan oldu takımda uyumsuzluk var onu gider. Semih Kaya yedek kalıyordu. Takımın huzurunu bozdu tabi haliyle. Neyse 11 çıkarmaya başladım ama birden bire yönetim beni kovdu. Neymiş nedeni takımın uyumu konusunda gelişme sağlayamadığımdan dolayı kovuldum. Şaştım kaldım resmen. Acayip sinirlendim bu duruma gece gece takımı mali olarakta düzlüğe çıkarmıştım ama olanlar oldu şimdi çok merak ediyorum Galatasaray beni kovunca nasıl ilerleyecek Bende bu arada Türkiye milli takımın başına geçtim. Az ilerlerim böyle ama asıl amacım Galatasarayı gözlemlemek Hiç böyle bir şey başına gelen oldu mu bu arada?

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by bizzy View Post
    Galatasaray'ı güzel bir şekilde yönetiyordum. 4. sezonumdaydım, takım ligde lider son 3 senede 2 şampiyonluk 2 türkiye kupası 3 süper kupa aldım. Şampiyonlar liginde gruptan çıkmayı 2 maç önceden garantilemiştim. Ama ne olduysa birden oldu önce bi uyarı geldi yönetimden. Ünal Başgan değil tabi başka biri başkan oldu takımda uyumsuzluk var onu gider. Semih Kaya yedek kalıyordu. Takımın huzurunu bozdu tabi haliyle. Neyse 11 çıkarmaya başladım ama birden bire yönetim beni kovdu. Neymiş nedeni takımın uyumu konusunda gelişme sağlayamadığımdan dolayı kovuldum. Şaştım kaldım resmen. Acayip sinirlendim bu duruma gece gece takımı mali olarakta düzlüğe çıkarmıştım ama olanlar oldu şimdi çok merak ediyorum Galatasaray beni kovunca nasıl ilerleyecek Bende bu arada Türkiye milli takımın başına geçtim. Az ilerlerim böyle ama asıl amacım Galatasarayı gözlemlemek Hiç böyle bir şey başına gelen oldu mu bu arada?
    Fatih Terim'in başını yiyenler seni de yakmış hocam..

Adil Bir Kadroyla Çek Cumhuriyetine Karşı Güzel Bir Galibiyet Terim Görsün Bunu

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2014
    Yer
    Karabük , İstanbul

Quote Originally Posted by sarianet View Post
    vay be duygulandım türk filmlerinden bi sahneyi yaşadım la resmen

Gece gece iyi güldürdün bro hahahah. Şu sahneyi sefalarca yaşadım ama potansiyeli 1 sarı yıldız olan regenden yaşamak harbi daha komik oluyo

Nesil
    2006

Kaleciden taç atışı eğitimi istemek...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

En son bu arkadaş kariyere birşey yazığında volkan 1 ay sakatlandı

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Panathinaikos'un sahasında ŞL maçım vardı. Maç bilgilerinde "Maça Panathinaikos taraftarının girmesi yasaklandı" yazıyordu. Ancak stadda full kapasite bilet satılmıştı

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

kim demiş istatistikler maçı yansıtmıyor diye

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Büyük bir saçmalık yaşadım. Oyun bugda kaldı resmen.
    Trabzonspora karşı kupa maçında, maç uzatmaya gitti.
    2. uzatma oynanırken .........pkm yazan bi uyarı geldi. Tamam dedim başka seçenek yoktu zaten, sonra çözürlük değişti.
    Şuraya yazsam roman olacak bir sürü şey oldu üst üste.
    Özet geçiyorum, Şu maçı bi şekilde bitirebilmek için oyunu kapatmadım ve bitmesini bekledim.
    Maç dehşet verici bir şekilde 39. penaltılar atılırken bu şekilde kaldı ve ilerlemedi.

Mecburen kapattım oyunu, neyseki kaybım olmadı maçtan 2 gün önce save almıştım.
    Last edited by martymcfly : 24.Kasım.2014 at 02:19

Sayfa 4 / 13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri