Sayfa 1 / 15 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 438 sonuç

Konu: O Kupa Ellerimizde Kalkacak-Galatasaray/Türkiye ile Avrupa'nın Zirvesine-5.Sezon

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Default O Kupa Ellerimizde Kalkacak-Galatasaray/Türkiye ile Avrupa'nın Zirvesine-5.Sezon

Arkadaşlar öncelikle merhaba normalde oyunu tam sürümü çıktığı zaman alırım ama bu sene betasını alan arkadaşlardan aldığım yorumlar ve oyunun yenilikleri biraz heyecanlandırdı ve oyunu satın aldım. Bu sene kariyer hikayeme Galatasaray ile başlamak istiyorum.
    Normalde ilk yapacağım kariyerimi anlatmak pek adetim değildir ama bu sene oyunu hem paylaşıp hem öğrenmek istedim bunun için tuttuğum takımla başlamak istiyorum herkesin bildiği gibi Galatasaray iyi bir sezon geçirmedi ve elinde tuttuğu maaş yiyen çok oyuncu var öncelikli hedefim maaşları düzenleyip mali durumu ayarlamak olacak.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Başarılar Hocam
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Başarılar..

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by E.Cartman View Post
    Başarılar dilerim.
    Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Başarılar
    Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Başarılar Hocam
    Quote Originally Posted by MassiveStroke View Post
    Başarılar..
    Herkese çok teşekkürler. Yavaştan bir giriş yapalım artık öncelikle oyun eline geçmeyen arkadaşlar için bilgi vermek istiyorum bu sene profilimizi ayarlama hakkı verildi bizlere. Aslında istediğim bir özellikti. Diplomamıza göre bize profil ayarlanıyor onu kendimiz nasıl şekillendireceğimize karar veriyoruz ben de Galatasaray'a uygun olmasını istedim ve daha çok taktik ağırlıklı bir menajer olmaya karar verdim. Tabii oyuncularımızın gelişimi ile de ilgileneceğiz.

Oyuncular ve kaptan Selçuk bizi çok olumlu karşıladı. Takımımda herkese önce bir şans vermeyi düşünüyorum. Artık fayda vermeyeceğini anladığım oyuncular da var onlarla direk yolları ayıracağım. Bu arada hedeflerimizi belirlememişiz onları da belirleyelim ve diğer güncellemede transferler ve hazırlık maçlarıyla devam edelim.

Sezonluk Hedefler:

-Dördüncü yıldızı takmak.

-Şampiyonlar Liginde ya devam ya da üçüncü bitirip Avrupa Ligi'nde devam etmek.

-Fazla maaş alan ve işe yaramayan oyuncularla ilk sezondan yolları ayırmak.

Uzun Süreli Hedefler:

-Galatasaray'ı Dünya markası haline getirmek.

-Şampiyonlar Ligi'ne devamlı katılabilen bir takım oluşturmak.

-Genç oyuncular yetiştirmek.

-Türk Futbolunu hak ettiği yerlere taşımak.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Öncelikle taktiklerimizi sonra yaptığım kamp programımızı değerlendirelim üç farklı taktik hazırladım:

1-)

Öncelikle kontrollü taktiğimizi değerlendirelim. Bu taktiği kendimize eş takımlarla oynadığımız maçlarda ve zor sayabileceğimiz deplasmanlarda (Eskişehir,Bursa vs.) kullanmak amacıyla düşündüm. Taktiğin asıl amacı topu ayağımızda tutmak ve dar alanda oyunu beklere açıp gol bulmaya çalışmak. beklere geniş alanda durmaları gerektiğini hatırlattım. Bu sayede dar alanda oynadığımız oyunla tehlike bulamadığımız anlarda beklerimizin katkısıyla gol arayacağız.

2-)

Bu taktiği ise daha çok kendimizden küçük ve rahat oynayacağımızı düşündüğüm maçlarda kullanmayı düşünüyorum. Oynamaya çalışacağımız oyun geniş alanda oynayıp kanatlardan etkili olmak. Yani Türkiye'ye çok uyacak bir taktik hızlı atağa çıkıp kolay gol bulmaya çalışacağız.

3-)

Diziliş bakımından ilk taktiğimizle aynı roller de aynı ama verdiğim talimatlar haliyle biraz farklı. Bu taktiğimi kendimizden büyük takımlara karşı kullanmayı düşünüyorum geriye yaslanıp kontralarla hızlı hücum bulmak. İşte taktiğimizin amacı bu. 1. ve 3. taktiğimizde ortak olan özellik
    'Sneijder' orta bölgede oynayacak ve takımın hücum yükünü çekecek inşallah yüzümüzü de kara çıkartmayacak.

Kamp programımız da belli oldu.

Ben kulübe gelmeden önce bir Almanya kampı zaten ayarlanmıştı o yüzden ilk durağımız Almanya olacak orada oynayacağımız hazırlık maçlarından sonra Çin'e geçmeyi düşündüm orada da oynayacağımız maçlardan sonra evimizde oynayacağımız güçlü rakip Atletico ile hazırlık çalışmalarımız bitecek ve Süper Kupa maçı hazırlıklarına başlayacağız.

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Haydi bakalım.. Taktikler gayet iyi iş görürler. Güncelleme bekliyorum.
    Transfer yapacak mısınız?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

takipteyiz başarılar

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Güncellemeyi bekliyoruz
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by EmreDeliveli View Post
    Haydi bakalım.. Taktikler gayet iyi iş görürler. Güncelleme bekliyorum.
    Transfer yapacak mısınız?

Transfer yapmak istiyordum ama bütçe elverişli değil oyuncu da gönderemiyoruz bu sene transfer yok gibi.

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    takipteyiz başarılar
    Teşekkür ederim.

Öncelikle hazırlık kamplarımızın çalkantılı geçtiğini söylemeliyim. Bazı maçlarda hayrat verici düzeyde kötü oynarken bazı maçlarda çok iyi oynayıp sonucu değiştiremedik. Sonuç olarak kondisyonlarımızı düzelttik ve Süper Kupa için hazırız. Rakibimizin bizim kadar hazır olduğunu düşünmüyorum. Ama derbiler her sonuca açıktır. Yeniden kamp sürecine dönersek oynadığımız 8 hazırlık maçının sadece 2'sini kazanabildik. 2 maçta berabere kalırken 4 maçta mağlup olduk. Sonuçların çoğunda kaçırdıklarımızın etkisi büyük. İnşallah Süper Kupa'da ve ligde bu sonuçları unutturacağız.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Süper Kupa öncesi basın toplantımızı gerçekleştirdik.

Maçtan önce Burak'ın sakatlığı canımızı sıktı maçta iğneyle forma giyecek ama maçtan sonra 4-5 hafta kadar sahalardan uzak kalacak onun haricinde Olcan'ın durumu kesin olmamakla birlikte Tarık 1 ay daha sahalardan uzak kalacak.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Maçın ilk 11'leri belli oldu.

Başarılar hocam maçta gönlüm kanaryadan yana

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Maçı kaybettik ama kaybetmemize değil de ruhsuz oynamamıza yanıyorum maçın içerisinde kaç kere oyunculara yürekli oynayın dediğimi hatırlamıyorum Melo'nun yaptığı saçmalık ayrı bir dert adamı devre arası uyardım gitti yine kırmızı kart yedi sonuç olarak iyi oynamadık ve kaybettik ama daha güçlü bir şekilde geri döneceğiz.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by NermBst View Post
    Başarılar hocam maçta gönlüm kanaryadan yana
    Teşekkürler.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi grup kuralarımız çekildi. Çekilmeseydi daha iyiydi gruba bak bu oyunla hepsinden Bayern ve PSG bize fark atar herhalde.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar elektrik kesintisinden dolayı Fenerbahçe maçını tekrar oynamam gerekecek herkesten özür diliyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Süper Kupayı kazandık ama kesinlikle kazandığım bir kupa olarak sayılmayacak elektrik kesilmese bu kupa Fenerbahçe'nin olacaktı orada ne yazarsa yazsın bu kupayı benim gözümde Fenerbahçe kazandı. En sevmediğim şey oynadığım bir maçı kaydetmediğim için bir daha oynamak bu yüzden önceki sonuç geçerlidir.

Maça dönersek net bir oyun oynadık rakip 2 kere kalemize geldi ve golü buldu penaltıları kesinlikle topa müdaheleydi. Hakem kötü bir maç çıkardı. Oyundan memnun kaldığımı söylemeliyim.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Yeni grubumuz ilkinden de zor oldu diğerini hiç değilse üçüncü bitirebilirdik bu grupta o da riske girdi.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Spor Toto Süper Lig 1.Hafta:

Az şut çektik ama hakimiyet bizdeydi. Kazanabilirdik ve kazanmamız gerekiyordu. Daha ilk haftalar olduğu için fazla yüklenmeye gerek yok ama gereksiz bir puan kaybı.

Spor Toto Süper Lig 2.Hafta:

İlk yarı sonunda Başakşehir'in şutu yoktu dakika 57'de ne olduysa oldu o dakikada 11-2 olan şut sayısı ve hakimiyet bizdeydi. Sonrasında ani ataklar görmeye başladık ve mutlak hakim birden rakip oldu. Maçı gol yemeden tamamladık ama bu kadar pozisyon vermemiz beni üzdü.
    Last edited by ibo1919 : 29.Ekim.2014 at 23:36

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi A Grubu 1. Maç:

Tam olarak taktiğimizi yansıttığımı düşünüyorum geriye yaslanıp kontralarla tehlikeler ürettik ve bunun sonucunda Olcan'ın direkten dönen bir topu ve Yasin'in sayılmayan bir golü var. Yine de çok iyi oynadığımızı düşünüyorum. Bu grupta şansımız olduğunu düşünüyorum.

Spor Toto Süper Lig 3.Hafta:

Yine taktiğimizi çok iyi bir şekilde gerçekleştirdik ve galibiyete ulaştık. 3. Hafta sonunda liderliği elimize aldık. İnşallah bir daha kimseye vermeyeceğiz.

Taktikler takıma tam oturmuş.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Ölüm grubu. En sevdiğim gruptur.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Başarılar hocam. Şampiyonlar Ligi'nde aynı grup ilk sezon bana da denk gelmişti.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by balot50 View Post
    Taktikler takıma tam oturmuş.
    Oyuncular yavaş yavaş taktiklere alışıyorlar ve onlardan istediğim şeyleri yerine getiriyorlar. Bakacağız daha önümüzde uzun bir sezon var.
    Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Ölüm grubu. En sevdiğim gruptur.
    Şanslar eşit inşallah deplasmanda kazanacağımız puanlarla gruptan çıkacağız.

Quote Originally Posted by Stam View Post
    Başarılar hocam. Şampiyonlar Ligi'nde aynı grup ilk sezon bana da denk gelmişti.

Hocam büyük iş başarmışsın. O gruptan çıkmak üstelik lider ve 15 puanla çıkmak gerçekten büyük başarı bakalım biz de çıkabilecek miyiz?

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Başarılar.Yüksek maaşlı oyuncular ile yolları sezon sonunda mı ayırmayı düşünüyorsun ?

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Başarılar.Yüksek maaşlı oyuncular ile yolları sezon sonunda mı ayırmayı düşünüyorsun ?
    Çoğunun sözleşmesi zaten sezon sonu bitecek yenilemeyeceğim. Yüksek maaş alıp katkı veren oyuncular da var onlar zaten takımda kalacak. İşte sözleşmesi bitmeyen katkı veremeyen oyuncularla yolları da sezon sonu ayırmayı düşünüyorum.

Veeeee!

Büyük derbi geldi çattı Galatasaray-Fenerbahçe işte ilk 11'ler:

Derbide başarılar

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Derbide başarılar
    Teşekkürler, ama istediğimiz sonucu alamadık.

Spor Toto Süper Lig 4.Hafta:

Bu maça destan yazılır. Bu kadar net söylüyorum. Maçtan önce otoriteler zaten beraberlik bekliyordu. Maç başladığında etkin taraf bizdik. Bir süre sonra etkinlik hafiften Fenerbahçe'nin eline geçmeye başladı. Golü buldular ve öne geçtiler. Bu arada Yasin'in sakatlığıyla değişiklik hakkımın bitmesinden dolayı 10 kişi kaldık. Sneijder'i sola çektim ve hücum taktiğiyle oynamaya başladım. Takım çok büyük bir reaksiyonla iki dakikada iki gol buldu ve bir puanı bize getirdi. Üç puana çok yaklaşmıştık ama pozisyondan yararlanamadık. Sonuç olarak iyi olmadı ama yılmayan bir takım gördüm. Bu benim için yeterli.

Sayfa 1 / 15 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri